HUCUM

• Konuyu başlatan DeletedUser63059
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62825

Ziyaretçi
Atlantıs kimki ekıbı olsun

hahahaha atlantis kimmi ? madem atlantis kimde neden 10 dünyadır peşinden koşuyorsun :D
bilmem kaç yüz yıldan saldırı atıyorsun ?
YOK YANINDAN ÇIKACAAAAAAMMM seni oynatmayaaaaacaaaaammm uyutmayacaaam saldıırrraaacaaaaammm ceeemm caaaamm diye mesaajlar atıyorsun :D
ruh hastası:D

onu bırakta sen değil misin sırf atlantisin köyünü alıcam diye barbar köyünü alıp 1 günde akademi basan 500 puandan 3000-5000 pre (aşağı yuakrı yukarı bin tl - binbeşyüz tl ) harcayıp köy büyüten :D
atlantis i devirecem diye oyuna verdiğin paraynan kendine yalı alırdın bugune kadar 10 dünyadır :D dolar yapsan bak 3,5 lira oldu köşeyi dönerdin :D

en çokta neye glüyorum biliyormusun ? :D

" AlfredThayer bunu beğendi". yaptığın yorumu beğenmiş telefonda atlantise oksijende adammı be abla yaaaaaaaaaa diyen alfred yorumunu beğeniyor alemsiniz vallaha sorsan yalanlar yalanlıyacak tabi bulmuş kankasını tencere kapak yuvarlanıyor :D burayı sevdim arada geleyimde güleyim
ne gerek var üçyüz beşyüz verip sinemaya gitmeye burası komedinin kaynağı :D

DeletedUser51008

Ziyaretçi
Atmalantis yıne atmaya başlamış:)

1-Ben hıcbır barbarı alıp 1 gunde akademı basmadım senın ıcınde basacagım gun bu oyunu bırakacagım gundur

2- w34 te kendal ın ekıbınde sızın kım oldugunuzu anladıklarında ( telefon konferansında ) jop klanı sıze vurmadan her hesapta oksıjenn var dıye yaşadıgın stres omrunden omur almıştır o bana yeter sonrada patates oldunuz bu arada w36 faruk2829 hesabında ben yokum adamı bu kadar sıkmanın ne anlamı var rahat olun:)

4- bu oyunda 5 tane multı acıp onları gelistırıp klanın operasyon, destek olsun hıcbır etkınlıgıne katılmayıp sonra beleşten koylerı toplayınca saygınlıgın artacagını dusunuyorsan yanılıyorsun mal yıne aynı mal kumasında bır degişiklik yok:) . bunu anlaman ıcınde 40 yasının uzerıne cıkıp, askerlik cagına gelmiş cocuk yetıstırmekle olmuyor
5-param Allah a sukur kendıme yetecekken kadar var. Eglence,yemek, gezi bazende senın gıbılerı yontmak için harcıyorum

Son olarak

Kralım denen aynı zıhnıyetlı sevgılınıde al kaybol

DeletedUser58526

Ziyaretçi
Kızdırmışlar Vedat Abiyi . Gereken Cevabı Oyunda Verirsin Abi Boşver.

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Aynen oyunda geraken yapılsın gereği yok polemik yapmaya işi şahsi hesaba dökmeye konu uzatmaya gerek yok

hahahaha atlantis kimmi ? madem atlantis kimde neden 10 dünyadır peşinden koşuyorsun :D
YOK YANINDAN ÇIKACAAAAAAMMM seni oynatmayaaaaacaaaaammm uyutmayacaaam saldıırrraaacaaaaammm ceeemm caaaamm diye mesaajlar atıyorsun :D

onu bırakta sen değil misin sırf atlantisin köyünü alıcam diye barbar köyünü alıp 1 günde akademi basan 500 puandan 3000-5000 pre (aşağı yuakrı yukarı bin tl - binbeşyüz tl ) harcayıp köy büyüten :D
atlantis i devirecem diye oyuna verdiğin paraynan kendine yalı alırdın bugune kadar 10 dünyadır :D dolar yapsan bak 3,5 lira oldu köşeyi dönerdin :D

" AlfredThayer bunu beğendi". yaptığın yorumu beğenmiş telefonda atlantise oksijende adammı be abla yaaaaaaaaaa diyen alfred yorumunu beğeniyor alemsiniz vallaha sorsan yalanlar yalanlıyacak tabi bulmuş kankasını tencere kapak yuvarlanıyor :D burayı sevdim arada geleyimde güleyim

Senin bu hallerini en iyi ben bilirim .. Yine bir yerlerden birşeyler duymussun demek ki 300 - 500 atıyorsun . Bunu bastırmak icin sağ a sola saldırıyorsun :) . Neyse sen beni anladın , neler olacagını da anladın aplaçım..

myw**

Dük
Atmalantis yıne atmaya başlamış:)

1-Ben hıcbır barbarı alıp 1 gunde akademı basmadım senın ıcınde basacagım gun bu oyunu bırakacagım gundur

2- w34 te kendal ın ekıbınde sızın kım oldugunuzu anladıklarında ( telefon konferansında ) jop klanı sıze vurmadan her hesapta oksıjenn var dıye yaşadıgın stres omrunden omur almıştır o bana yeter sonrada patates oldunuz bu arada w36 faruk2829 hesabında ben yokum adamı bu kadar sıkmanın ne anlamı var rahat olun:)

4- bu oyunda 5 tane multı acıp onları gelistırıp klanın operasyon, destek olsun hıcbır etkınlıgıne katılmayıp sonra beleşten koylerı toplayınca saygınlıgın artacagını dusunuyorsan yanılıyorsun mal yıne aynı mal kumasında bır degişiklik yok:) . bunu anlaman ıcınde 40 yasının uzerıne cıkıp, askerlik cagına gelmiş cocuk yetıstırmekle olmuyor
5-param Allah a sukur kendıme yetecekken kadar var. Eglence,yemek, gezi bazende senın gıbılerı yontmak için harcıyorum

Son olarak

Kralım denen aynı zıhnıyetlı sevgılınıde al kaybol

insanlar birbirini sever sevmez yerer yermez , burda tartıabilir laf da söyliyebilir seni öyle aptık ben seni patates ettim vs de diyilebilir oyundur bu herkes patates de olmustur elmada armutta , ama tartısma esnasında bir kadına bu tarz söylemler yazıp yazının altınada bilmemne sevgilin gibi bir yafta yapıştırmak hoş olmamıs bence size göre öyle gelen bu gerksiz detayı burda bu şekil dile getirmek yakışmamış die düşünüyorum ...

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Arkadaşlar hucum klanı olarak bu başlık altında kişisel vede bireysel konulara girilmesin lütfen.. Mod arakdaş bu konulara kaldırsın lütfen tartışma polemik v.s olmasın..

DeletedUser51008

Ziyaretçi
insanlar birbirini sever sevmez yerer yermez , burda tartıabilir laf da söyliyebilir seni öyle aptık ben seni patates ettim vs de diyilebilir oyundur bu herkes patates de olmustur elmada armutta , ama tartısma esnasında bir kadına bu tarz söylemler yazıp yazının altınada bilmemne sevgilin gibi bir yafta yapıştırmak hoş olmamıs bence size göre öyle gelen bu gerksiz detayı burda bu şekil dile getirmek yakışmamış die düşünüyorum ...

dısarıdan bakıldıgında senınle aynı dusuncelere sahıbız daha fazla ılerıye gıdıp konunun dısına cıkmakmamak burada noktayı koyuyorum oyunumuza bakalım

DeletedUser

Ziyaretçi

Vedat abi doğru söylemiş atlantıs kim ki ekibi olsun onun . Sadece yalakaları var hepsi o kadar . Oynadıkları her dünyada multi hesapla oynamadan , her klanın yönetimine yalakalarını koyup diplomasiyi kendi lehine çevirmeden , savaşmadan oyuncuların üstüne yalakalarını sallayıp düşmanını en güçsüz anından vurup köy almadan yapamayan bir vasat oyuncudur . Her girdikleri yerde içmeye ayranları yokken tahterevalle oynamaya giderler anca :) Bu arada ben w36 faruk2829 hesabını devralıp hesap silen kişiyim , vedat abi değil bilginiz olsun . W36 nasıl yalvardıgınızı isterseniz buraya belgelemeyeyim ki yalakalarınızla aranız bozulmasın . Cüccük kadar otorite ve kariyeriniz sıfırlanmasın . Hayde eyvALLAH :)

myw**

Dük
diğer konudan ayrı olarak .. faruk2829 hesabımı kaldı ya 36 da çok enteresan neden hesabı sildin ondan bahsetsene biraz:)