HUCUM

• Konuyu başlatan DeletedUser63059
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57177

Ziyaretçi
İTLER ÜRÜR KERVAN YÜRÜR ..!

canımız dedikodu yapmak istiyor diyorsanız
al fistanlı entarilerinizi giyin altınıza ..

sevgili can dostum, kankam, kardeşim, aile dostum ve evlatlarımın dayısı kralım ;
seninle aynı yolda yürüdüğümm için çok mutlu ve huzurluyum ...
rabbime sükrediyorum senin gibi bi arkadaşa sahip olduğum için
allah herkese senden bitane nasip etsin...

kuduranlar varsa
veterinere götüründe aşısını yapsınlar..!!!

DeletedUser

Ziyaretçi
diğer konudan ayrı olarak .. faruk2829 hesabımı kaldı ya 36 da çok enteresan neden hesabı sildin ondan bahsetsene biraz:)

Gökhan sende bilirsin ki ekip olmadan tek başına biryere gelinmez . Ekip yoktu ve çok fazla zamanımı alıyordu . Bunların üstüne w36 dönen laf kalabalıkları , iftiralar ve hileler canımı sıktı . Geride bıraktıklarım dost düşman düşünsün . Beni seven sayan sevgili dostlarımada hesap silme talimatı verdim . Kenan abiyede söylediğim gibi vaktimi ayırmak istemedim artık ..

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Kocaman İmparatorluk yıkılmış yani :p:p
Pardon senin olan ama kimsenin haberi olmayan imparatorluk :D
Güzel bir açıklama yaptın ama önceden yaptığın ukala ukala sözler herkesin aklında o yüzden sana başarılar dilemek gelmiyor içimden.

DeletedUser

Ziyaretçi
İTLER ÜRÜR KERVAN YÜRÜR ..!

canımız dedikodu yapmak istiyor diyorsanız
al fistanlı entarilerinizi giyin altınıza ..

sevgili can dostum, kankam, kardeşim, aile dostum ve evlatlarımın dayısı kralım ;
seninle aynı yolda yürüdüğümm için çok mutlu ve huzurluyum ...
rabbime sükrediyorum senin gibi bi arkadaşa sahip olduğum için
allah herkese senden bitane nasip etsin...

kuduranlar varsa
veterinere götüründe aşısını yapsınlar..!!!

Dedikodu yapmıyoruz ki biz burada alelen senin ne oldugunu anlatıyoruz . Kızmış gibisin ? Doğrular zorunamı gitti ki ? Aaa ayıp ama sen dosdogru birisin doğrulardan korkmazsın ki :)) Baytar arkadaşlarım var konuyu gördüler de acilen aşılarının yapılması gerekli diyorlar bilgin olsun :))

myw**

Okçu
Gökhan sende bilirsin ki ekip olmadan tek başına biryere gelinmez . Ekip yoktu ve çok fazla zamanımı alıyordu . Bunların üstüne w36 dönen laf kalabalıkları , iftiralar ve hileler canımı sıktı . Geride bıraktıklarım dost düşman düşünsün . Beni seven sayan sevgili dostlarımada hesap silme talimatı verdim . Kenan abiyede söylediğim gibi vaktimi ayırmak istemedim artık ..

hayırlısını yapmıssın öyleyse yalnız arkada bıraktıgınız adam klanına ne olursa olsun ayıp ettiniz çünkü adam klanına komple ataşe atan kişiler suan hesap siliyor ve adam klanındada bir sürü kişinin emeği hiç olacak sonuna kadar durup savaşmalıydınız her zaman da diyorum bu oyun herkesle oynanmaz nys artık real hayatında başarılar dilerim

DeletedUser

Ziyaretçi
Kocaman İmparatorluk yıkılmış yani :p:p
Pardon senin olan ama kimsenin haberi olmayan imparatorluk :D
Güzel bir açıklama yaptın ama önceden yaptığın ukala ukala sözler herkesin aklında o yüzden sana başarılar dilemek gelmiyor içimden.

İmparatorluk vardı ben istediğim sürece , istemediğimde ise yok oldu bu benim kararım :) İmparatorlugumda haberin olmadan sıralamanın 1.sinin altında oynamanız aylarca üzücü bir olay :) Sana başarılar dilemek isterdim ama şans bayragı taksam sana yine medet umulmaz :D :D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Ne Demişler @myw** Gökhan abi ;
Yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişirsen ; Hem yolunu kaybedersin, hem dostunu.
Adam klanındaki bazı arkadaşlara ders olur umarım.

DeletedUser58862

Ziyaretçi

İmparatorluk vardı ben istediğim sürece , istemediğimde ise yok oldu bu benim kararım :) İmparatorlugumda haberin olmadan sıralamanın 1.sinin altında oynamanız aylarca üzücü bir olay :) Sana başarılar dilemek isterdim ama şans bayragı taksam sana yine medet umulmaz :D :D
Senin gibi bir sürü arkadaşlarımız var bu oyunu oynayan ama sizi bir yapan ne biliyormusun;
Başkalarının hesabına geçip artistlik yapmak Sonları ne oldu biliyormusun Zirvede bıraktık. Dediler Aynı Senin Gibi.

DeletedUser

Ziyaretçi
hayırlısını yapmıssın öyleyse yalnız arkada bıraktıgınız adam klanına ne olursa olsun ayıp ettiniz çünkü adam klanına komple ataşe atan kişiler suan hesap siliyor ve adam klanındada bir sürü kişinin emeği hiç olacak sonuna kadar durup savaşmalıydınız her zaman da diyorum bu oyun herkesle oynanmaz nys artık real hayatında başarılar dilerim

Yok biz ayıp etmedik olayları bilmediğin için böyle konuşuyorsun bilsen kesin hak vereceğinden eminim Gökhan . Ve ben şahsi olarak ADAM klanlarını hiçbir zaman ateşe atmadım ve elimden geldiğince koruyup kolladım . Bunu verdiğim savaştan ODA ve ODD bakarak anlayabilirsin . Sonuna kadar savaşılacak bir olay göremedik çünkü oyundan daha önemli olan gurur , kişilik zarar geleceğinden şüphelerim vardı . Mesaj kutum dolup taşıyordu . Birton şey bu konuları konuşuruz özel olarak uzun uzun inan hak vereceksin hesap sil olayıma .

DeletedUser

Ziyaretçi

Senin gibi bir sürü arkadaşlarımız var bu oyunu oynayan ama sizi bir yapan ne biliyormusun;
Başkalarının hesabına geçip artistlik yapmak Sonları ne oldu biliyormusun Zirvede bıraktık. Dediler Aynı Senin Gibi.
Zirvede bıraktık zoruna gitmesi kardeşim :) şizofren ve birkaç klandaki arkadaşlar bu hesaba geçmeden 100K hesapla neer yaptıgımı çok iyi biliyorlar ve tutumum her zaman aynıydı . Hesabın büyüklüğü farklı bir nokta ama bizim başına geçmemiz çok farklı bir noktaydı .

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Zaten şu oyunda herkes kral herkes farklı dünyalar da her şeyi yapmış sende yapmışssın.
Şizofrendekiler biliyorsa hiç sıkıntı degil ozaman :D
Hadi Sana Kendi İmparatorlugunda Başarılar.

DeletedUser15829

Ziyaretçi

Ooo anladığım kadarıyla profilde sallayan meşhur arkadaş sizdiniz yani :) Neye dayanarak yöneticim ve klanım hakkında salladınız ya çok merak ettim :)

Sonuna kadar savaşılacak bir olay göremedik çünkü oyundan daha önemli olan gurur , kişilik zarar geleceğinden şüphelerim vardı .

Bir gün biriniz yazıp ya sorun nedir demediniz, kulaktan dolma bilgilerle Violine salladınız ve gurur, kişilikten söz ediyorsunuz. O da güzelmiş. Takdir ettim.

DeletedUser

Ziyaretçi
Ooo anladığım kadarıyla profilde sallayan meşhur arkadaş sizdiniz yani :) Neye dayanarak yöneticim ve klanım hakkında salladınız ya çok merak ettim :)

Bir gün biriniz yazıp ya sorun nedir demediniz, kulaktan dolma bilgilerle Violine salladınız ve gurur, kişilikten söz ediyorsunuz. O da güzelmiş. Takdir ettim.

Benim yakında uzaktan ilgi alakam yok . Ben geldiğimde hesaba zaten violinle bir savaş vardı . Kişiliğine çizik attırma bana benim olayımı bilip bilmeden konuşma , özgür abiye yeterince burada yazmakla ayıp ettik daha da ayıp etmek istemiyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi

Bu arada yöneticiniz hakkında sallamadım kusura bakma , semaya sor sen hıçkıra hıçkıra skype da ağlamadıgına çocugu üzerine yemin etsin sonra gel bana bu konuları aç . Hodri meydan ..

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Burası hucumun tanıtım forumu, atlantisi ciddiye almayın, bekleme yapma atlantis, sana yol vereli çok oldu..