HUCUM

• Konuyu başlatan DeletedUser59476
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61775

Ziyaretçi
30.dünyadan beri 34.dünyadaki nop klanından sonra kısa sürede oyunu kontrol altına almasını beklediğim klan

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Aynen tapınaklı dünya hem ömrü ızatıypr hem bıktırıyor. Üsstüne klan dışj dedtrk yok kısacası savunma oldumı burds yetiyor.. Oyunda klan dışj dedtrk aktiftç hucum olarak giriyoz dedik onıda kaldırdılsr.. Valla arkaşlara sözümüz olmass nasol 37 girmediysek burayada girmezdik adminler kendi aralarında oynqrlardo bari klan dışı destek aktif edin dedik çünkü yapılacaklat oplar tamamen etkisiz kalocak üstüne kulede var fake anlamoda yok kısacaso arkadaşlara sözümğz olmasa.. Girmezdik valla bu kadar abartıkı defnsiv bir dünya olamazdı.. Mayıs yağmurı ile Mr.storm kaşılıklı oynarlardı

DeletedUser51008

Ziyaretçi
oyun hızını bıraz daha yavaslatıkmı gelmiş gecmiş en berbat dunyayı oynayacagız bekliyoruz

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Düşünsenize kule var zaten gelen hepsi tespşr hadi onu geçtik tapınak köy alımı çok zor üstüne klan dışı destek yok binbir zorluklan köy alıcan sonra destek yetişene kadar 300 balta ile köyü grri alırlar.. Yapılacak oplar yoracak zamanlan sıkıcı olacak kule yanına tapınak hadş dedük üstüne bunın yanına klan dışı destek ılmazmıya yani köy alınmıyqcakmı aldığını nasıl koruyacan böle özelikte klan dışı destek nasıl aktif olmaz.. Bu kadar alakasızmı ollır kule tapınak koydunmu.. Klan dışı destek aktif ollır klan dışı destek yoksa Bu dünyada herkes savunma oynasın ozaman daha başatılı olur

DeletedUser33303

Ziyaretçi
hence classic gelin abartı bir hızıda yok bu özelliklerde oynamak size sadece pişmanlık getirir niye girdik diye 36 da oynadım tatdım birdaha hayatta girmem tapınaklı bir dünyaya 37 nin özellikleri bundan iyidir

Pikacuu37

Hafif Atlı
Aynen tapınaklı dünya hem ömrü ızatıypr hem bıktırıyor. Üsstüne klan dışj dedtrk yok kısacası savunma oldumı burds yetiyor.. Oyunda klan dışj dedtrk aktiftç hucum olarak giriyoz dedik onıda kaldırdılsr.. Valla arkaşlara sözümüz olmass nasol 37 girmediysek burayada girmezdik adminler kendi aralarında oynqrlardo bari klan dışı destek aktif edin dedik çünkü yapılacaklat oplar tamamen etkisiz kalocak üstüne kulede var fake anlamoda yok kısacaso arkadaşlara sözümğz olmasa.. Girmezdik valla bu kadar abartıkı defnsiv bir dünya olamazdı.. Mayıs yağmurı ile Mr.storm kaşılıklı oynarlardı

özgür abi yemin ediyorum %25 çevirebildim burda dedikelrini :D :D

Pikacuu37

Hafif Atlı
classsic çok güzel oluyoda oradada 7-24 olman lazım sürekli aktif olman lazım ne zaman saldırı yicegini bilmiyosun hızlı dünya yetişemiyosun felan :D

myw**

Dük
şaka maka bi yana dünya hazır daha acılmamısken duyarlılık gösterirlermi bilmiyorum ama tapınak özelliği kaldırılmasa bile klan dışı destek açık olmalı oyunu oyundan çıkartıp ciddi anlamda çile haline getiriyor bıkkınlık sıkılganlık oyundan sogutma anlamında bire bir özellikler , tapınak hadi strateji açısından bir fark diyelimde bu strateji karşısında yapacagın opta yada köy alımında başarısızlık anında geri alınması 1 2 3 derken insanı sıkıyor oyundan uzaklaştırıyor zaten 38 e katılımın ne kadar zayıf olduğu aşikar zaten oyun genel olarak real hayattan süre çalan uzun vadeli bir oyun ee bunun karşılıgndada boşuna mücadele insanı cidden sogutuyor bazıları daha şuan olayın farkında değil dünya açıldığında ilerleyen seviyede bir çok kişi bizim burda ne işimiz var diyecek girdiğinede pişman olacaktır. aile klanlarını ortadan kaldırmak için böyle şeyler yapıyolar lakin bu şekilde öyle oyucu kaybediliyorki bunun farkında değiller sanırım zaten gerek hayattan bu kadar zaman alan bu oyunda bence daha basit oynanabilirliği kolay dünyalar açılmalı diye düşünüyorum gittikçe çetrefilli işler oluyor , strtejini geliştirin deniyorda savaş oyunu bu , millet stratejiden daha çok rahatça çilesiz savaşmak istiyor bunun farkında değiller sanırım işinize gelmiyorsa oynamayın başka dünya da oynayın deniyorda bunlar hep oyuncu kaybına sebep oluyor her dünyada aynı isimleri görüyoruz artık atejean art of war ben bilmem ne onlarda pre kasıyor zaten :) dünya özellikleri farkı olucaksa çalısanlar için gece bonuslu dünyalar açılıyor bu tarz ufak tefek özellik farkları olmalı

düşünsenize bir saldırı ordusu 8 günde fln fullenicek 2 3 köy ile gidicen patlıcan vs köy alıcan sonra tabi bu arada tapınagınıda ayarlıyacan oda var üstüne köyün peşine biri mis atıcak köyü geri alıcak sende öyle ekrana bakıcan diyeceğin tek laf su olacak koyam böyle oyuna op yapıcaksın klanda 100 köye gidicen 50 sini alırsın 15 tanesini elde tutarsan ne ala falan :)

ciddi anlamda bu özellikler insanı oyundan sogutan cinsten neden böyle yapıyor yönetim anlamak güç daha basitçe savaşmaya daha çok olanak sağlayan sonuc odaklı dünyalar açılmalı hadi görüşürüz :)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Aynen gökhan erken bıkkınlık verecekler belli.. Amaç sosyal hayat etkilenmesin diyoruz ama sonuçte herkes emek verecek

DeletedUser51008

Ziyaretçi
ozellıklerın iyileştirilmemesı halinde hucum klanları olarak bu dunya çekiliyoruz oynacak klanlara basarılar

DeletedUser62739

Ziyaretçi
Klan disi destek kapali olsun az ve öz klanlar icin iyi olur