05 Ağustos 2016 Eşkiya - Dejavu Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser61081
  • Başlangıç tarihi

Eşkiya - Dejavu Savaşınız Hangi Klan Kazanır ?

• Toplam oy kullanan
    187

DeletedUser60632

Ziyaretçi
benim bahsettiğim şey konuşma adabına atıfta bulunmak idi,

oyunculuktan bahsedeceksek de bu oyunun piri olarak kendini görenlerin çok ezildiğini gördüm, yeri geldi ipsiz sapsız görünenlerin çok can yaktığını da gördüm :)

he bu arada önemli olan 2 köyde 1m birim kestirmek değil 100k birimle 10 köy almaktır diyeyim :D bir SunTzu felsefesidir tavsiye ederim.

FollowME

Casus
felsefe güzelmiş =D bence en yiyisi alayını kesmek taş üstüne aş baş üstünde baş benim felsefem

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Tarla Ustası (Seviye 3)
ikinci olarak 25.000.000 birimi yendin. :d iyi anlaşıcaz gibi görünüyor :D rakip de olsa önemli olan insanlık tabi :D ileriki worldleri de düşünmek lazım yoksa çok çirkefleşirdim ahhahjajah

DeletedUser61592

Ziyaretçi
Tarla Ustası (Seviye 3)
ikinci olarak 25.000.000 birimi yendin. :d iyi anlaşıcaz gibi görünüyor :D rakip de olsa önemli olan insanlık tabi :D ileriki worldleri de düşünmek lazım yoksa çok çirkefleşirdim ahhahjajah

doğru beyler açılın bu konuda geze geze kesti işte içerde nickler değişti dümenler değişti ne biliyim profil şovu yaptı hesab el degıstır sonra hesab duzenlenıyor dedı mesaj atmayın dedı lıstem guncellenıyor dedı ama hesab da tek kişi vardı o sabitti onun haricinde
herşey değişti taktir ettim ama şarbonu yıktın işte savaş sanatı budur sonrada ottomantt da gelip yok şöyle olduyduydu da yok böyle olduydu deyip dursun mani okusun anca :)

DeletedUser61569

Ziyaretçi
kaç köyün var? toplayalım istersen; belli ki fazla gelmiş sana ve saçma sapan konuşmalara başlamışsın :)

Owww yeaa bana bunlarla gelin :)) Vults gibi sonra whatsup gruplarinizda zirlamak yok :) Gölge Hırsızı beklerim. :) Dejavu savasında arkadaslarim aktif olacaklar ben vults savasinda yapacagimi yaptim ögrenmek istersen özel mesaj atabilirsin :) Çok eglenceli ve atarli bir ekipsiniz sevdim:) Pasif durumdayim artik. Duruma göre aktif oluruz :) Ben size büyük kaçarım bilginiz olsun. Dejavu nedirya :( Nerde kaldı pusula gölge klanları:)

DeletedUser

Ziyaretçi
:D

Kaç klanla savaştınız ki ben tam olarak bilemediğim için bir şey diyemiyeceğim benim bildiğim savaşarak bi vults u yıktınız başka var mı

Sirasiyla..

1.Tim oyun basin da
2.rest oyun basin da
3.sancak nekadar geri dusup adamlar sildi ise o ara dejavu sancak anka 3 lus ile savasiyorduk
4. Anka. Dagildar ama savastik sonucta
5.hunkar
6.vults
7.saygi uzun surmedi sayenizde bizimle oynamayak istediler size tesekur etmek lazim herkezi arkadan vuramazsiniz iste oyle...
9 ares sancak gidince dejavunun alt kolu olarak onlarda savsa dahil oldu
8. Dejavu ve devam.ediyor...

Diyeceksini yok soyle boyle gerek yok bu klanlar varmi yok bitti...

Simdi gelelim dejavuya

1. pasa klani ismi tam bilmiyorum boyle bir klan vardi ve savas olmadi bile oyun basinda elite gecti cogu sanirim
2.elitle oyun basinda uzun bir savas verdiniz... sonra sa oldu ve bozuldu adamlar curuk cikti sildi...sizin basarinizdi tabi...
3.sarbon ana ekiplerinden 6 7 kisi alarak savas seyrini degisip kisa bitmesine neden oldu oda bir kazanma seklidir tebrik ederiz...

Bak bakalim birdaha kim savasmiş

Oyun gecmisini bilmiyorsan bos bos konusma oyun basinda eliti saymasak
1 tek sarbonla savastiniz oda 1 olmadan adamlardan 7 8 kisi alip icerden vurup bitirdiniz...
Kalkip kimseye bu konuda laf soylemeye hakiniz bile yok...

3 ay boyunca anka sancak soas ares dejavu ve icimzde ufak rest klani ile cidi anlamda savastik ama birsekilde dagilip gitiler...

Fazla lafa da gerek yok artik olan oldu biten biti simdi

Eskiya -dejavu var ve savas kazaninca bunlarin bir anlamida kalmiyor ama camur at iz kalsin yapmayin
Basarilar....

Vigilaante

Kılıç Ustası
Dejavu nemi Dejavu aile. esvart kardeş hiç objektif olmamış kusra bakma paşa elit ve şarbonu birer maddedeye koyuyorsan ki hiçbirindede savaşın kısa sürme olayı mevcut değil tim rest sancak anka bunları da ayrı ayrı yazmışsınki çok gözüksün diye çoğunu sizde kendinize kattınız ve bunları toplasan şarbonun kılı etmez.

DeletedUser61592

Ziyaretçi
Dejavu nemi Dejavu aile. esvart kardeş hiç objektif olmamış kusra bakma paşa elit ve şarbonu birer maddedeye koyuyorsan ki hiçbirindede savaşın kısa sürme olayı mevcut değil tim rest sancak anka bunları da ayrı ayrı yazmışsınki çok gözüksün diye çoğunu sizde kendinize kattınız ve bunları toplasan şarbonun kılı etmez.

Şarbon sizle savaştı mı ?

kılbıll

Baltacı
Sirasiyla..

1.Tim oyun basin da
2.rest oyun basin da
3.sancak nekadar geri dusup adamlar sildi ise o ara dejavu sancak anka 3 lus ile savasiyorduk
4. Anka. Dagildar ama savastik sonucta
5.hunkar
6.vults
7.saygi uzun surmedi sayenizde bizimle oynamayak istediler size tesekur etmek lazim herkezi arkadan vuramazsiniz iste oyle...
9 ares sancak gidince dejavunun alt kolu olarak onlarda savsa dahil oldu
8. Dejavu ve devam.ediyor...

Diyeceksini yok soyle boyle gerek yok bu klanlar varmi yok bitti...

Simdi gelelim dejavuya

1. pasa klani ismi tam bilmiyorum boyle bir klan vardi ve savas olmadi bile oyun basinda elite gecti cogu sanirim
2.elitle oyun basinda uzun bir savas verdiniz... sonra sa oldu ve bozuldu adamlar curuk cikti sildi...sizin basarinizdi tabi...
3.sarbon ana ekiplerinden 6 7 kisi alarak savas seyrini degisip kisa bitmesine neden oldu oda bir kazanma seklidir tebrik ederiz...

Bak bakalim birdaha kim savasmiş

Oyun gecmisini bilmiyorsan bos bos konusma oyun basinda eliti saymasak
1 tek sarbonla savastiniz oda 1 olmadan adamlardan 7 8 kisi alip icerden vurup bitirdiniz...
Kalkip kimseye bu konuda laf soylemeye hakiniz bile yok...

3 ay boyunca anka sancak soas ares dejavu ve icimzde ufak rest klani ile cidi anlamda savastik ama birsekilde dagilip gitiler...

Fazla lafa da gerek yok artik olan oldu biten biti simdi

Eskiya -dejavu var ve savas kazaninca bunlarin bir anlamida kalmiyor ama camur at iz kalsin yapmayin
Basarilar....
hahahaha sabah sabah güldürdün beni ya o kadar şey yazmışsın da hepsi boş savaş sıralamasından bakta sizin tüm klanları toplasak nerdeyse dejavunun tek klanı yapıyor bide oyun geçmişini bilmiyorsun demez mi

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Eski defterler eski defterler gerek yok... simdiye donun.. savas basladi ve kimin iyi oldugubu bu savas gosterecek ;) B.TSUZ oynayabilmeniz dilegiyle.. iyi olan kazansin..

kılbıll

Baltacı
Eski defterler eski defterler gerek yok... simdiye donun.. savas basladi ve kimin iyi oldugubu bu savas gosterecek ;) B.TSUZ oynayabilmeniz dilegiyle.. iyi olan kazansin..
Aynen güzel savaş oluyor iki tarafta zevk alıyor ama eskiyi sizin oyuncular açıyor daha doğrusu burda bi mikser var o karıştırıyor ortalığı neye hizmet ettiği belli kimse cevapta vermiyor gider diye ama bir türlü ayrılamadı burdan o giderse iki klan oyuncuları da daha seviyeli ve saygılı bir savaş geçirir

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Ama sunu da soylemeliyim bazi basitlikler var.. ornegin mapus dun 2 koy verirken klandan cikti verdi geri dondu.. bunu yapan bır iki adaminiz daha oldu.. bugun yarin kral cemt nickli oyuncunuzun 70-80 koyu gidecek .. o yuzden klandan cikti ya da cikarildi.. simdi bizde yarin selo ya sizin misler girerken klandan cikip geri gelmesini mi soyleyelim istatistiklere yansimasin diye.. bunu yapmayin arkadaslar.. bizden yapan varsada uyarin..

DeletedUser60632

Ziyaretçi
doğru beyler açılın bu konuda geze geze kesti işte içerde nickler değişti dümenler değişti ne biliyim profil şovu yaptı hesab el degıstır sonra hesab duzenlenıyor dedı mesaj atmayın dedı lıstem guncellenıyor dedı ama hesab da tek kişi vardı o sabitti onun haricinde
herşey değişti taktir ettim ama şarbonu yıktın işte savaş sanatı budur sonrada ottomantt da gelip yok şöyle olduyduydu da yok böyle olduydu deyip dursun mani okusun anca :)

Oyuna yeni başlayanlar beli oluyor :D geze geze kesti diyorsun, azıcık mantığı olan insan şunu anlayabilir, kaçmadı hiç değilse; savaştı :) senin iq seviyene ben hiç bir olayı anlatmak zorunda değilim kaybol yavrum.

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Şurda adamlarla 2 dk düzgünce konuşmaya çalışıyoruz harekete bak ya ...

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Sakin Barbaros =) her sey disaridan gozuktugu gibi degildir ;) ben biliyorum durumlarini ..o yuzden sevgili arkadaslarimdan da ricam bilmeden konusmayi bir kenara biraksinlar.. tansiyonu yukseltmesinler.. su an barbaros un sattigi! dusunulen kisilerin tamami da dejavuda.. en basit haliyle bir de bu acidan bakmak lazim ...

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Ama sunu da soylemeliyim bazi basitlikler var.. ornegin mapus dun 2 koy verirken klandan cikti verdi geri dondu.. bunu yapan bır iki adaminiz daha oldu.. bugun yarin kral cemt nickli oyuncunuzun 70-80 koyu gidecek .. o yuzden klandan cikti ya da cikarildi.. simdi bizde yarin selo ya sizin misler girerken klandan cikip geri gelmesini mi soyleyelim istatistiklere yansimasin diye.. bunu yapmayin arkadaslar.. bizden yapan varsada uyarin..
bu savaşın kazananını istatislikler belirlemeyecek zaten , o kadar önemli bir konu değil :)

FollowME

Casus
Savaş aramaya gerek yoktu o zaman düşman belirlese idik. Ben ve istatistik oyuncu morali açısından önemli şahsen :D bu arada where is my bamya