05 Ağustos 2016 Eşkiya - Dejavu Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser61081
  • Başlangıç tarihi

Eşkiya - Dejavu Savaşınız Hangi Klan Kazanır ?

• Toplam oy kullanan
    187

kılbıll

Baltacı
Burda adamlık dersi veren eşkiya oyuncuları nerde istatistik için klandan adam atmayan eşkiya oyuncuları nerde klandan adam atmazsınız ama yarın mis girişi olan oyuncuya ceza aldırırsınız bundan sonra hiçbir eşkiya oyuncusu adamlıktan bahsetmesin burda lütfen

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Bizim kendi oyuncumuzu sikayet etmek gibi bir durumumuz soz konusu degil... Sizlerden eden olduysa ve bu sizi engellediyse o da sizin sorununuz..
Bizim bu durumda yapacagimiz arkadasimizla gorusmek ve oyunda ceza yenecek hareketler yapmamasi icin onu uyarmak olur.. bizim anlayisimiz budur... bizim anlayisimiz size fazla gelir ;) eskiya acıtır , eskiya can yakar ;)

DeletedUser48108

Ziyaretçi
Bizim kendi oyuncumuzu sikayet etmek gibi bir durumumuz soz konusu degil... Sizlerden eden olduysa ve bu sizi engellediyse o da sizin sorununuz..
Bizim bu durumda yapacagimiz arkadasimizla gorusmek ve oyunda ceza yenecek hareketler yapmamasi icin onu uyarmak olur.. bizim anlayisimiz budur... bizim anlayisimiz size fazla gelir ;) eskiya acıtır , eskiya can yakar ;)

Boş tenekeden tıngırtılar..

DeletedUser54987

Ziyaretçi
kim ceza aldı la ben mi yoksa 4 5 köye mis attıydılar:p

kılbıll

Baltacı
Bel
Anlat anlat la fontenden masallar gece gece iyi geliyor bak sen git hikaye yaz burdan yürürsün

DeletedUser54987

Ziyaretçi

an itibariyle bu şekilde ama şimdilik kimin önde olduğu çok önemli değil ..
klandan atılanlar katılanlar vs katarak söylemekle beraber savaşların 2. 3. oplardan sonra rengi yavaştan belli olmaya başlar kanımca:)

kaç gündür foruma girmiyordum gereksiz tartışmalar olmuş... üzmeyin kendinizi gencolar herkese sevgi saygılaro_O

mevzu olursa çağırın:cool:

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Dunyanin sonunda yenilelim ya da yenelim anlatacagimiz bir hikaye var.. adamlar bir koyu bile istatistike yansimasin diye klandan cikacak kadar ezik adamlardi diye baslayacak.. koca dejavu ymus yok suymus buymus.. istatistik im bellidir.. eskiya vuruyor dejavudan ses geliyor .. eskiya +300 lerde ..hadi suna dalalim diye mapusa o anlik cikilan ordu misleri saymazsak daha operasyon bile yapmadan.. bekleyin daha operasyon yapacagiz.. ;)

Vigilaante

Kılıç Ustası
Birisi gelmiş pasiflerden multilerden köy almış istatistik paylaşıyor; diğeri gelmiş ceza yiyen arkadaşını korumaya çalışıyor sizin yaptıgınız nekadar düşükse benimde size cevap vermem için okadar düşmem lazım köyü verirken çıkmam tamamen benim iradem altında olan birşeydir DEJAVU yu katmayınız. Bir arkadaşta heyecanına yenik düşerek aldıkların tek köy için sevinmiş ve bana laf sokma çabasına girmiş; öncelikle man hedefini heykel yapan kardeşle ilgilensin sonra bizi yargılayıp bize laf yetiştirmeye çalışsın lütfen teşekkürler.

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Biz senin iraden altında olduğunu biliyoruz .. Yani asıl ezilenin sen olduğunu biliyoruz.. Neden bu kadar eziksin ve buraya gelip kadar yazacak kadar nasıl yüzsüzsün bunu da merak etmiyorum ..

DeletedUser60089

Ziyaretçi
Birisi gelmiş pasiflerden multilerden köy almış istatistik paylaşıyor; diğeri gelmiş ceza yiyen arkadaşını korumaya çalışıyor sizin yaptıgınız nekadar düşükse benimde size cevap vermem için okadar düşmem lazım köyü verirken çıkmam tamamen benim iradem altında olan birşeydir DEJAVU yu katmayınız. Bir arkadaşta heyecanına yenik düşerek aldıkların tek köy için sevinmiş ve bana laf sokma çabasına girmiş; öncelikle man hedefini heykel yapan kardeşle ilgilensin sonra bizi yargılayıp bize laf yetiştirmeye çalışsın lütfen teşekkürler.

Pasif hesaplarda sizden değilmi
kardeşim sonuçta? Pasif hesaplarda yeri
gelince kami destek atmıyomu ? Aç bak
en aktif oyuncunuzdanda köy alınmışmı
?

Bizim ceza yiyen oyuncumuzu savunmak gibi bir derdimiz yok. Kaldıki adam 2 gündür uyku uyumuyo ve ceza yediğini görünce sevinmiyo bile. sonuçta.yoldaki kamileri köylere girecek ve ban açılınca köylerin bazıları boşalmışta olabilecek. İşte o zaman köyleri savunamayacak? Bunamı sevinsin?

Köylerin düşerken İstatistiklere yansımasın diue klandan çıkman senin iradendir fakat bir yöneticin 2 sayfa önce bu durumu savunuyorsa bu DEJAVU nun iradesidir buda DEJAVUda irade bozukluğunun kanıtıdır.

İstersek mancınıkla heykeli vururuz istersek içtima meydanını. İstersek savunma ordusuyla saldırırız istersek saldırı ordusuyla savunma yaparız. İstersek misi önden atarız kamiyi sonra atarız. İstersek bir köye 80 kami gömeriz ama almayız. EŞKİYAnın derdi senimi gerdi kardeşim?

Boş konuşma yapmayın. Forumdada savaşalım diyorsanız artık burdayım

DeletedUser30626

Ziyaretçi
Laf ebeligi yapma ustadim.. adamlik yapin atmayin cikarmayin.. her seye bir lafiniz var biliyorum .. listeye bir giriyorum dagildi diye gozukenlerin neredeyse alayi sizden.. koylerinde tamami alinmamis etmemis ya da koy verip klana giren felan.. biliyoruz savasi istatistik kazanmayacak ama bizim istatistigimiz soyle boyle diye ovunmeyi seven arkadaslariniz var.. sarbonla savasirken dalga gectiginizi de biliyoruz koyup koyup ... o yuzden laf ebeligini gec diyorum.. adam gibi seviyeli bir sekilde savasalim diyorum.. balik bastan kokar gibi kokuyorsun... tipine bakiyorum bir de konustuguna yaptigina bakiyorum.. bu zamanda haciya hocaya guven olmaz sozu aklima geliyor.. bir yeri kirik klan oyununda dunyasini bu kadar kaybediyorsa insan , gercekte neler yapmaz.. sinir etmeyin adami.. klandan atmayin koy verirken cikmayin.. tamam atmicax cikarmicaz cikmicaklsr de gec.. laf ebeligi yapma

klandan çıkmaya bu kadar içerlemişsinizde siz op yiyen hesabı banlatıyosunuz bilerek. yine camer hesabının başında erkek gibi durdu savundu köyleri. selo başkan niye durup savaşamadı da ban aldı. ayrıca op yiyen hesaba saldırıya kapalı ceza veren oyun yönetiminide kınıyorum gerçekten. o kadar insanın emeği var hakkı var. böyle ceza mı olur. ceza değil ödüldür bu.

DeletedUser59546

Ziyaretçi
klandan çıkmaya bu kadar içerlemişsinizde siz op yiyen hesabı banlatıyosunuz bilerek. yine camer hesabının başında erkek gibi durdu savundu köyleri. selo başkan niye durup savaşamadı da ban aldı. ayrıca op yiyen hesaba saldırıya kapalı ceza veren oyun yönetiminide kınıyorum gerçekten. o kadar insanın emeği var hakkı var. böyle ceza mı olur. ceza değil ödüldür bu.

selo başkan neden savaşmadı mı dedin..? ya sen oyuna bakmıyorsun yada başka word oynuyorsun arkadaşlarına sor onlar anlatır beni sana kestiğim asker kaybetiğim köy aldıgım köy ortada..hesabım sizin üyenin 6 köyünü düşürmeye gitiğim anda ban atıldı 7/24 aktif oldugum halde ve kamileriniz geliyo asıl size ödül oldu bu ceza biraz düzgün konuşun ki bizde sizi muhatap alalım burda ortamı germeden birbirimizi kırmadan seviyeli bir şekilde tartışalım...

DeletedUser60089

Ziyaretçi

Bilerek diyo yav vay arkadaş . Biz Dejavu değiliz, biz EŞKİYA yız. Alavere dalavere işlerle işimiz olmaz. Bir bakıcılık ihlali varmış. Yönetim belirlemiş cezayı vermiş. Olacağın önüne geçilmiyor malesef . Hesaba bakıp 'Aaa bu hesap op yiyo bu hesabı banlamayalım demiyolar. Bidahaki sefere artık başarılı olursunuz minnaklarım :)

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Oyun yonetimi isini tam anlamiyla yapabilecek ekibe sahip olsa sizde oyunu oynayan pasif denilen kisiler haricinde adam kalmayacagini dusunuyorum.. sizin adamlarinizin klandan cikmasi istatistige yansimasin diye bunu yapmasi ezikligin dik alasidir.. bizim adamimizi bizim klanimizdan sikayet edilmesi ve bu yuzden banlanmasi gibi durumda soz konusu olmaz.. bu durumda oplar zaten ceza vermiyorlar diye biliyorum.. arkadas ceza yediginde soyledigi tek sey ya koy aliyordum 5 aldim 5 taneye daha mis cikacaktim diye uzuntu belirten ifadesidir.. ortada ne bir sevinc ne de bir rahatlama belirtisi vardi..
3 gun sonra kaldigi yerden devam edersiniz selo baskana saldirmaya.. onunda bir suru koyu kesilecek simdi askerlerini kaciramadigi icin..

DeletedUser30626

Ziyaretçi
tmm savaşın sonunda istatistiklere size +400 ekleyelim konu kapansın. :D

mr.aydiin ben de bunu topluyodum klandan attınız yada çıktı her neyse. ben de daha saldırmadım. sanki siz sütten çıkmış ak kaşıksınızda:D şimdi geri girmiş klana hemen alımda köyleri istatistiklere yansısın bari:D

DeletedUser60089

Ziyaretçi
tmm savaşın sonunda istatistiklere size +400 ekleyelim konu kapansın.

mr.aydiin ben de bunu topluyodum klandan attınız yada çıktı her neyse. ben de daha saldırmadım. sanki siz sütten çıkmış ak kaşıksınızda hemen alımda köyleri istatistiklere yansısın bari

Komiklikmi yapmaya çalışıyon :) Savaşın
sonunda + kaç 400 ler olacak zaten :D

O hesaba ulaşmaya çalışıcam şimdi ulaşabilirsem köyleri boşaltmasını rica edecem. Hayrını görürsün :)

DeletedUser30626

Ziyaretçi
selo başkan neden savaşmadı mı dedin..? ya sen oyuna bakmıyorsun yada başka word oynuyorsun arkadaşlarına sor onlar anlatır beni sana kestiğim asker kaybetiğim köy aldıgım köy ortada..hesabım sizin üyenin 6 köyünü düşürmeye gitiğim anda ban atıldı 7/24 aktif oldugum halde ve kamileriniz geliyo asıl size ödül oldu bu ceza biraz düzgün konuşun ki bizde sizi muhatap alalım burda ortamı germeden birbirimizi kırmadan seviyeli bir şekilde tartışalım...

güldürme beni:D bize nereye ödül olacak. 250 köyüne mis girecekti. tarafsız gözle yapın eşkıyalı arkadaşlar aynı durum size karşı olsaydı ne düşünürdünüz.. iki tane köy istatistiğe yansımadı niye formu yakan sizler aynı durum başınıza gelse tüm dünyayı ateşe verirdiniz.

istatistiğe takılmayın. biz her savaşa 300-400 geriden başlar sonra toparlarız. 2000 fark atarız. ben takılmıyorum sizde takılmayın hatta istatistiklere bakmam bile. ben yaptığım rezerveleri kim almış kim alamamış ona bakarım. camerin 90 köyüne girdik 5-6 tane köy alabildik onlarında çoğunu geri aldılar demiyolarda camer çıktı 2 köy istatistiğe yansımadı diyolar. burada yapılması gereken tek şey var güzel savaşından ötürü cameri tebrik etmek camer abi adam gibi adamdır kalır son köye kadar savaşır öyle istatistik falan filan ucuz şeylerle işi olmaz. öyle selo gibi misler gireceği zaman basit bir kural ihlalinden gelecek 3 günlük cezaya sığınmaz.