05 Ağustos 2016 Eşkiya - Dejavu Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser61081
  • Başlangıç tarihi

Eşkiya - Dejavu Savaşınız Hangi Klan Kazanır ?

• Toplam oy kullanan
    187

DeletedUser61081

Ziyaretçi
bu savaşın kazananını istatislikler belirlemeyecek zaten , o kadar önemli bir konu değil :)

Laf ebeligi yapma ustadim.. adamlik yapin atmayin cikarmayin.. her seye bir lafiniz var biliyorum .. listeye bir giriyorum dagildi diye gozukenlerin neredeyse alayi sizden.. koylerinde tamami alinmamis etmemis ya da koy verip klana giren felan.. biliyoruz savasi istatistik kazanmayacak ama bizim istatistigimiz soyle boyle diye ovunmeyi seven arkadaslariniz var.. sarbonla savasirken dalga gectiginizi de biliyoruz koyup koyup ... o yuzden laf ebeligini gec diyorum.. adam gibi seviyeli bir sekilde savasalim diyorum.. balik bastan kokar gibi kokuyorsun... tipine bakiyorum bir de konustuguna yaptigina bakiyorum.. bu zamanda haciya hocaya guven olmaz sozu aklima geliyor.. bir yeri kirik klan oyununda dunyasini bu kadar kaybediyorsa insan , gercekte neler yapmaz.. sinir etmeyin adami.. klandan atmayin koy verirken cikmayin.. tamam atmicax cikarmicaz cikmicaklsr de gec.. laf ebeligi yapma

DeletedUser

Ziyaretçi
bu savaşın kazananını istatislikler belirlemeyecek zaten , o kadar önemli bir konu değil :)
Madem okadar onemli konular degil onemsiz seyler neden bukadar ilgileniyonuz da klandan atoyonuz az tutarli ol da klandan atma adam... bak istatistiklere benim klanda 12 birim sadece kesip 7 koy veren adam var 2 koy verirken istesem atardim ama gerek yok istatistikle savasmiyoruz siz buralarda hergun guncel olarak istatistik paylasiyordunuz biz ne zaman istatistik paylastik ki vults savasinda sadece mazotucu az biraz susun diye paylasildi 2 3 kere okadat

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Laf ebeligi yapma ustadim.. adamlik yapin atmayin cikarmayin.. her seye bir lafiniz var biliyorum .. listeye bir giriyorum dagildi diye gozukenlerin neredeyse alayi sizden.. koylerinde tamami alinmamis etmemis ya da koy verip klana giren felan.. biliyoruz savasi istatistik kazanmayacak ama bizim istatistigimiz soyle boyle diye ovunmeyi seven arkadaslariniz var.. sarbonla savasirken dalga gectiginizi de biliyoruz koyup koyup ... o yuzden laf ebeligini gec diyorum.. adam gibi seviyeli bir sekilde savasalim diyorum.. balik bastan kokar gibi kokuyorsun... tipine bakiyorum bir de konustuguna yaptigina bakiyorum.. bu zamanda haciya hocaya guven olmaz sozu aklima geliyor.. bir yeri kirik klan oyununda dunyasini bu kadar kaybediyorsa insan , gercekte neler yapmaz.. sinir etmeyin adami.. klandan atmayin koy verirken cikmayin.. tamam atmicax cikarmicaz cikmicaklsr de gec.. laf ebeligi yapma

laf ebeliği yapmadım ama siz nasıl algılarsanız algılayın herkes kendini biliyor:)
Bu oyunu bu kadar ciddiye almayın.
camer yani mapus istatislik için klandan çıkacak adam değil.
diğer hesaplarda op yiyince hesabının başında duramayan kişiler olduğu için klandan çıkarılmıştır bu da gayet normal bir şey.

her seferinde çok bilmiş edebiyatı yapıyorsunuz ama bizim için sorun yok ilk değilsiniz sonda olmayacaksınız.
yazdıklarınızın bir ederi daha sapla samanı ayırt edemiyor olmanız ve her defasında karşınızdaki insanlar üstü kapalı karaktersiz ahlaksız şerefsiz gibi aptalca yazışmlarınız var.
yazdıklarınızın bir değeri yokki şahsınız bir ederi olsun.

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Su zamana kadar klanda olan biz koy almaya baslayinca istatistik icin cikariliyor normal degil.. mapus un verdigi ilk 2 koyde klandan cikip klana girdigide asikar oyuncu dosyasinda belli.. sonradan herhalde ezik miyim lan ben dedi kendi kendine cikmadi.. su anda eskiya klani +300 e yakin gozukmesi gerekirken 100 fark var.. ustu kapali veya acik laf soylettirecek durum olusturmazsaniz kimse size hakarette etmez... aksine saygi duyariz burada da gullik gulistanlik seyler konusulur.. fake atmak icin kullandiginiz b.tlar , istatistik icin klandan atmalar felan .. bunlari yapiyorsunuz sonra bize hakaret ediliyor diyorsunuz.. yapmayin etmeyelim ya da yapin birakinda sovelim hak ettiginiz icin... sizlanmayin.. adamin bakamamasi yuzunden atiyorlarmis.. istatistik demiyor da... 350-400 tane adamin var at o zaman 300 tanesini bakamiyor diye.. koylerini almaya baslayinca atma.. yüzsüzsün bildigin yüzsüz.. suraya gelipte sizden yazan yasinin kalibinin adami olan sizde nadir insan var.. onlara saygilarimi sunuyorum.. senin gibilere de burada hakaret , oyun disinda daha ileri versiyonlarini soylemeye devam ediyorum..

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Karakter meselesi ben karaktersiz degilimki olmayan seyler yuzunden .
Kötü söz sahibine aittir .
Dejavu kurucularin hic biri bot kullanmiyor acikca soyleyebilirinki bot kullanan karakteriszdir ve her bir arkadasima boyle atigi fakeler
yüzünden sadece zanla bot kullaniyor diyenlerde karaktersizdir.

DeletedUser59546

Ziyaretçi
Karakter meselesi ben karaktersiz degilimki olmayan seyler yuzunden .
Kötü söz sahibine aittir .
Dejavu kurucularin hic biri bot kullanmiyor acikca soyleyebilirinki bot kullanan karakteriszdir ve her bir arkadasima boyle atigi fakeler
yüzünden sadece zanla bot kullaniyor diyenlerde karaktersizdir.

video elimde duruyo upload yapıp burda paylaşıcam farklı farklı köylerden 5 dk da 800 saldırı atmak için bir sprint yok yada size özel geliştirilmiş admin tarafından bilgimiz yok...savaşalım ama adam gibi oyunun kuralarına göre..

DeletedUser60896

Ziyaretçi
İstatistik için adam attıysanız veya çıktıysa cidden ayıp

DeletedUser38532

Ziyaretçi
video elimde duruyo upload yapıp burda paylaşıcam farklı farklı köylerden 5 dk da 800 saldırı atmak için bir sprint yok yada size özel geliştirilmiş admin tarafından bilgimiz yok...savaşalım ama adam gibi oyunun kuralarına göre..

tamam videonu ekle buraya bende vide koyarım buraya nasıl programsız nasıl fake atılır diye sende e**şek gibi anırarak videonu çekip koyacaksın olurmu

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Madem okadar onemli konular degil onemsiz seyler neden bukadar ilgileniyonuz da klandan atoyonuz az tutarli ol da klandan atma adam... bak istatistiklere benim klanda 12 birim sadece kesip 7 koy veren adam var 2 koy verirken istesem atardim ama gerek yok istatistikle savasmiyoruz siz buralarda hergun guncel olarak istatistik paylasiyordunuz biz ne zaman istatistik paylastik ki vults savasinda sadece mazotucu az biraz susun diye paylasildi 2 3 kere okadat
bakın beyler eğer derdimiz istatislik olsaydı akıllı adamlarsınız dürüslükten adamlıktan gen vuruyorsunuz atılanları gördüğünüz gibi atılmayan ve hızlı bir şekilde çok köy kaybeden arkadaşlarımız var azımsanmıyacak kadar sayıları çok ve ciddi kayıplar vermiş bunları neden atmamamışız atıldı diye eleştriyosun atılmadığı için bir şey söylemiyorsun .
sadece bu bile ortaya attığınız değerlere sahip olmadınığınızı gösterir hakaret etmeden birbirmizi eleştirelim şöyle oldu böyle oldu buna eyvallah lakin hım bak burda boyle yapılıyo bu karaktersizlik şerefsizlik gibi imali imalı konuşmaya gerek yok.
burda kimse sütten çıkmış akkaşık değil.

DeletedUser59546

Ziyaretçi
tamam videonu ekle buraya bende vide koyarım buraya nasıl programsız nasıl fake atılır diye sende e**şek gibi anırarak videonu çekip koyacaksın olurmu

yaşından başından utan ben sana hakaret ediyormuyum program mı kulanıyorsunuz dedim ben koyarım sende video atarsın tartışma uzamaz bu uslupla bi yere varamazsın...

at ölür meydan kalır yiğit ölür şan kalır...

DeletedUser38532

Ziyaretçi
üstad sana yakışmadı şimdi ciddi anlamda bu .s
sadece atılan fake den yola cıkarak karşı tarafı sahtekarlıkla itham edeceksin bunda sıkıntı yok bunda var.
bir şey ortaya atıyorsana elle tutulur bir şeyler ortaya koyman lazım onu yapamıyorsan susacaksınki böyle bir hitaplada karşılaşmayacaksın.

DeletedUser61592

Ziyaretçi
sadece atılan fake den yola cıkarak karşı tarafı sahtekarlıkla itham edeceksin bunda sıkıntı yok bunda var.
bir şey ortaya atıyorsana elle tutulur bir şeyler ortaya koyman lazım onu yapamıyorsan susacaksınki böyle bir hitaplada karşılaşmayacaksın.

Başkan sen yaparsan herkez yapar bu tarz söylemleri herkez için gergin ortam oluşuyor sonra

Arkadaşlar gerek yok bu şekilde konuşmalara hepimiz aynı vatanın üzerinde yaşan insanlarız
Sadece eglenceli güzel oyun olsun ufak ufak atışmalı ...

stilci

Baltacı
Dejavu tarafından görünüm..

Saldırırken Savunurken
Alınan Verilen Yenilgiye Uğratılan Yenilgiye Uğratılan
1 Eşkiya 296 187 35.359.473 35.912.981
2 Dejavu 187 296 22.922.847 64.199.321

stilci

Baltacı
Oyundan uzak kaldığımız nasılda belli :)
Foruma girmeye girmeye istatistik atmayıda unutmuşuz :D