W35 ATeam klanından multicilere ayarrrrrr

• Konuyu başlatan DeletedUser58526
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54205

Ziyaretçi
siz kac yildir taniyorsunuz ki. acin söhretler listesi w15 e bakin, ordaki cimmbomm nicki benim. farukda ordaydi . o dünyayi diabloyla beraber kapattik. ve farugun ismi barbarciydi.

burda sizle laf yaristirmaya gelmedim. yok meyve veren agac taslanirmis da söyle de böyle de . o eskiden di meyve veren agaclar simdi taslanmiyor, asi yapiliyor meyvesi toplaniyor, benim ekipte barbarcilara yer olmuyor. isterse dünya siralamasinda 1. olsun. kendi klanimda olsun. barbar topluyorsa barbar gibi de toplanir . ha bu sizde farkli isler , o ayri

merak edenler icin yazayim, oyundaki ismim w14 Pro Memo . w15 te cimmbomm w25 Pro Memo

Faruk2829,premium değişimi çıkmadan öncede çıktıktan sonrada girdiği her dünyada 1.liğe en fazla sahip olan oyuncudur yiğidi öldür hakkını yeme.

DeletedUser57132

Ziyaretçi
bi meyve veren ağaç bide faruk abi taşlanır :p

ismini biliyodum ama tam hatırlayamadım emre olması lazım (anarşist) orda faruk abi için kötü bişey demek istemedi, sadece faruk abinin w15den kalan lakabını yazdı, gerçektende öyleydi sadece barbar topladı bi ara :D 20 gün geç başladım gelicem rahatlatıcam faruk abiyi multileri ben diğer hesapları siz halledersiniz ^^

myw**

Dük
emeğine sağlık güzel olmuş yalnız ufak bi mantık hatası var filme göre uyarlama yapılınca :)

DeletedUser54205

Ziyaretçi
bi meyve veren ağaç bide faruk abi taşlanır :p

ismini biliyodum ama tam hatırlayamadım emre olması lazım (anarşist) orda faruk abi için kötü bişey demek istemedi, sadece faruk abinin w15den kalan lakabını yazdı, gerçektende öyleydi sadece barbar topladı bi ara :D 20 gün geç başladım gelicem rahatlatıcam faruk abiyi multileri ben diğer hesapları siz halledersiniz ^^

orda kuzenim ile beraber oynuyorduk. hesaba kuzenim bakiyordu, eysblack (cem ) bordolumavi, bu arkadaslar harbi iyi oyuncuydu. kuzenimin adi ali, sor bu admlara hepsi tanir bilir. orda kuzen sinir hattindaydi , baba ile diablo arasinda, araliksiz 3-4 gün op yedik. 24 saat hesaba bakiyorduk mis arasi mis önü baya defans yaptik. ve o optan sonra baba dagildi :))
herkes hesabi birakip gidecegimizi zannediyordu :D daha sonrada söylediler. dayanacaginizi tahmin etmedik dediler bize,

ve faruk o zaman baba klanindaydi. bizdeki herkes de barbarci faruk diyordu. dünyayi kapatmak icin dagilmis olan klandan farugu klana aldilar, sirlar farugun hesaptaydi, yani tölerans tanindi. o da klana geldi dünya kapandi. eger ki cem yok deseydi farugu da toplayacaklardi .

vel hasil i kelam barbarcidir bizim faruk, ha 1. olur olmaz .ayri mesele. bizde de 6. vardi dünya 6. si bizim klandaydi topladik barbarciyi :))

DeletedUser58526

Ziyaretçi
AnaRşisT. Reklamını yaptığın bu kadar yeterli Senin diğer 1 dünyada 1 ci olman ilgilenmıyoruz .. Faruk abiyle kendini bir tutman bile komik :) ekibine güveniyorsan w 36 ya gelirsin . Orada İfadeni alırız...

AnaRşisT. Reklamını yaptığın bu kadar yeterli Senin diğer 1 dünyada 1 ci olman ilgilenmıyoruz .. Faruk abiyle kendini bir tutman bile komik :) ekibine güveniyorsan w 36 ya gelirsin . Orada İfadeni alırız...

ekibine güveniyorsan w36 ya gelirsin hahah bu son yazdığın komikmiş acele etmeyin w25 kapanınca gelirler :D

DeletedUser58526

Ziyaretçi
nrN72B.png
[/url][/IMG]

DeletedUser58526

Ziyaretçi
ekibine güveniyorsan w36 ya gelirsin hahah bu son yazdığın komikmiş acele etmeyin w25 kapanınca gelirler :D

Haklısın öncelikle onu söyleyeyim
Orada ukalalık yapmış olabilirim. Fakat adam konuyu kapatmıyor. Laf anlamayor ki ben iyiyim ben iyiyim söyleyip duruyor.

bu arada videoya yorum yapmamıştım bunu ilk olarak bu filmin bir başka sahnesine error klanları yapmıştı galiba o da güzeldi bu da çok eğlenceli olmuş film serisi gibi devamını bekliyorum :D

DeletedUser54205

Ziyaretçi

haci ben barbara karsiyim tt2

ekibime gelince sonuna kadar güvenirim. ha ben orta sevyede oyuncuyum. öyle 1. olacam 10. olacam diye iddam olmaz.

girdigimiz dünyayi kapatir kilidi kapisina vurur cikariz. w36 ya gelmeyiz büyük ihtimalle . w25 i kapatinca bir ara öyle takilacaz :)

cok istersen eger basladigimiz dünyaya sende gel.

kaldi ki w25 te azro daki hesaplara gecmeyen kalmadi tt2 herkes denemistir kendini. sende git onlardan hesap iste garanti vereceklerdir :)

DeletedUser58526

Ziyaretçi
haci ben barbara karsiyim tt2

ekibime gelince sonuna kadar güvenirim. ha ben orta sevyede oyuncuyum. öyle 1. olacam 10. olacam diye iddam olmaz.

girdigimiz dünyayi kapatir kilidi kapisina vurur cikariz. w36 ya gelmeyiz büyük ihtimalle . w25 i kapatinca bir ara öyle takilacaz :)

cok istersen eger basladigimiz dünyaya sende gel.

kaldi ki w25 te azro daki hesaplara gecmeyen kalmadi tt2 herkes denemistir kendini. sende git onlardan hesap iste garanti vereceklerdir :)

Başarılarınızın Devamını diliyorum...

DeletedUser57132

Ziyaretçi
w14 te hucum yapmisti birde

west kenan reyizin genç yıllarıydı, uğraşırdı o zamanlar videoyla falan, şimdi ortalıkta yok..

madem başka videolardan açıldı konu şu oyun üzerine yapılmış en iyi video w21 503 eror ailesinin hitlerin hayatını anlatan filmden alıntıyla yaptığı videodur, olay bi odada geçiyo, o video'ya kimse erişemez bile, bu videodan bahsettim ya ata atlar hemen :DDD

west kenan reyizin genç yıllarıydı, uğraşırdı o zamanlar videoyla falan, şimdi ortalıkta yok..

madem başka videolardan açıldı konu şu oyun üzerine yapılmış en iyi video w21 503 eror ailesinin hitlerin hayatını anlatan filmden alıntıyla yaptığı videodur, olay bi odada geçiyo, o video'ya kimse erişemez bile, bu videodan bahsettim ya ata atlar hemen :DDD

onu pk klanı paşayada yapmış :D