W35 ATeam klanından multicilere ayarrrrrr

• Konuyu başlatan DeletedUser58526
  • Başlangıç tarihi
Bak bizde 35te oynuyoruz 25 kapanmasin sadece gelirsiniz36ya savaşırız 1 2 aya biter aynı bölgede başlarız sonra herkes oynadığı yerde devam eder ama burada laf koyum sonra samet in restine karşın yok şu yok bu demiyecen hani hepiniz çok iyisiniz ya 36tida oynayacak olursanız haber edin alalım hepinizi ifadesini bakalım bizim olduğumuz dünya da dünya kapatabilecek misiniz.d
36tiya siz olacaksaniz gireceğiz yoksa 35 on dünya benim için de buradan yazanlara atar yapanlara gelsin d

yav sus bi ne saçmalıyon sen yaşın kaç senin buna ben mi karar vereceğim ben oynamıyorum zaten o klanda sadece eskiden oynadığım klandı ama merak etme en kötü oyuncuları senden iyidir :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Bizden iyi ise er meydanında görelim az laf çok iş...

zaten senin gibi çene çalıştırmıyorlar preyle ordu basıp gelişmeyi bir şey sanıp kendinizi oyuncu sanmayın güldürürsünüz millete :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Faruk abinin aldigi barbarlar sayesinde cok kilan yiktik : ) diablonun bazilari dehset klanindaydi 28de hicbir numaralarini goremedik. Umarim bir worldde karsilasiriz onlarin tamamiyla. Barbarci faruk dediginiz adamin nasil oynadigini nasil bir karaktere sahip oldugunu gordugumuz icin oynadigimiz her worldde kuruculuk sifatini direk veriyoruz. Cin ateam okyanus bu 3 klaninda kuruculari arasindadir. Beraber oynamadiginiz adamlar hakkinda bos konusmayin. Emin ol cemlerdende alilerdende erollardanda (diablo kuruculari bunlar) hem karakterli hemde daha iyi oyuncudur. Ben diablonun savas esnasinda bugun dostuz diyip savaslari bitince 1 gecede nasil firildak olduklarini cok iyi biliyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
Faruk abinin aldigi barbarlar sayesinde cok kilan yiktik : ) diablonun bazilari dehset klanindaydi 28de hicbir numaralarini goremedik. Umarim bir worldde karsilasiriz onlarin tamamiyla. Barbarci faruk dediginiz adamin nasil oynadigini nasil bir karaktere sahip oldugunu gordugumuz icin oynadigimiz her worldde kuruculuk sifatini direk veriyoruz. Cin ateam okyanus bu 3 klaninda kuruculari arasindadir. Beraber oynamadiginiz adamlar hakkinda bos konusmayin. Emin ol cemlerdende alilerdende erollardanda (diablo kuruculari bunlar) hem karakterli hemde daha iyi oyuncudur. Ben diablonun savas esnasinda bugun dostuz diyip savaslari bitince 1 gecede nasil firildak olduklarini cok iyi biliyorum.

preyle kasıyor oynamayı bilmiyor derken jamiryuu'yu kastetti bence :)

w8'de bir süre Faruk Abiyle beraber oynadım o çok uzun zaman geçti üzerinden Faruk Abinin ve Guns N Rosess'ın üzerine oyuncu yok klanlar.org'ta

DeletedUser

Ziyaretçi
zaten senin gibi çene çalıştırmıyorlar preyle ordu basıp gelişmeyi bir şey sanıp kendinizi oyuncu sanmayın güldürürsünüz millete :D

Hala çene yapıyon
Geleceksen haber et
Burada boş boş atıp tutmak yerine hiçbir dünya benle oynamadın
Artık havami atarim cesaretin varsa topla ekibini başlayalım aynı kitada yoksa son server im olacak gibi duruyor35

DeletedUser57132

Ziyaretçi
boş mevzular boş kavgalara dönüyor, elinin altında panel olan biri şu başlığı kapatabilir mi konusundan saptı, zaten videoyu herkes izlemiştir, gerek yok bu başlığa daha fazla gereksiz polemiklere sebep oluyor

Hala çene yapıyon
Geleceksen haber et
Burada boş boş atıp tutmak yerine hiçbir dünya benle oynamadın
Artık havami atarim cesaretin varsa topla ekibini başlayalım aynı kitada yoksa son server im olacak gibi duruyor35

gündüz oruçlusun diye düşünüyordum ama şimdi sorunun senden olduğunu anladım o bahsettiğimiz klanla bir ilgim yok eskiden oyuncularıydım bunu 3.defa söylüyorum hala anlamaya kapasiten yetmiyorsa başka yollar deneyelim ve sen kimsin ki onlar seni kaale alıp seninle aynı kıtada başlasın yani onların senin gibi küçük hedefleri olacağını sanmıyorum dünyaya giriyorlarsa kapatmak için girerler sen onlara ayak bağı olasın diye değil

şunuda ekleyeyim illa onlara karşı şansını denemek istiyorsan w25 te azrodan bir hesap al zaten hemen vereceklerdir tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Edremitli ye slm ımı soyle kim oldugumu söyler senin diablo dediğin klanin w21de oynayışını gördüm neyse ne sen ve gibiler sadece burada yazıp sonrası olmayanlarsınız.d

Edremitli ye slm ımı soyle kim oldugumu söyler senin diablo dediğin klanin w21de oynayışını gördüm neyse ne sen ve gibiler sadece burada yazıp sonrası olmayanlarsınız.d

ben diablodan 1 kere bahsetmedim kafan güzel galiba :D konuştuğumuz klan farklı burda 2 gündür ProRespawnı konuşuyoruz edremitliye kendin selam söyle versin sana hesap :D

DeletedUser51008

Ziyaretçi
w25 respawn var gıbı benım adamım oradamı :))

DeletedUser54205

Ziyaretçi
w8'de bir süre Faruk Abiyle beraber oynadım o çok uzun zaman geçti üzerinden Faruk Abinin ve Guns N Rosess'ın üzerine oyuncu yok klanlar.org'ta
bi numarasini göremedik w25 te. oyuncu dosyasini resmini alip ekleyebilirim guns i

üzerine oyuncu tanimam derken ekibimizdeki kisilerin hepsi ondan daha iyi :)