W35 ATeam klanından multicilere ayarrrrrr

• Konuyu başlatan DeletedUser58526
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Düşünce güzel de video olmamış, replikler çok hızlı geçiyor :) yetişmek için hızlı okuma kursuna yazılmak şart... :D Ana fikri kaptım ama.. Yeni videolar da daha iyi çalışmanız dileğiyle.

DeletedUser58526

Ziyaretçi
Düşünce güzel de video olmamış, replikler çok hızlı geçiyor :) yetişmek için hızlı okuma kursuna yazılmak şart... :D Ana fikri kaptım ama.. Yeni videolar da daha iyi çalışmanız dileğiyle.

Dur Dur İzle Kardeşim :))
Hatta Replay Yap :)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Dur Dur İzle Kardeşim :))
Hatta Replay Yap :)

Durdurunca reklam giriyor 5 sn bekliyorsun REKLAM ATLA demek için :D youtube a yüklesen neyse gidip izlesene ye yüklüyorsunuz :D

Bende şu köy alımları ilerlesin operasyonların videolarını yayınlayacağım :D

DeletedUser58526

Ziyaretçi

Orada bir bayan vardı sen düşünülmüştün mehmet abi ( midirin ) Yanlış tartışmalar olur dedi iptal ettik.

DeletedUser58526

Ziyaretçi
Durdurunca reklam giriyor 5 sn bekliyorsun REKLAM ATLA demek için :D youtube a yüklesen neyse gidip izlesene ye yüklüyorsunuz :D

Bende şu köy alımları ilerlesin operasyonların videolarını yayınlayacağım :D

çok güldüm yaa cidden başarılı, ama ben neden yokum pof

Orada bir bayan vardı sen düşünülmüştün mehmet abi ( midirin ) Yanlış tartışmalar olur dedi iptal ettik.

Poine***

Casus
o halde bir dahakine bende dahil olayıım :D

Ayrıca bu ince düşünceden ötürü teşekkür ederim :)

DeletedUser58068

Ziyaretçi
Genellikle forumlarda konu başlığı tamamen büyük harflerle yazmak yasak dikkat etmenizde fayda olacağını düşünüyorum ayrıca sizin klanda da multi hesap kullanan insanlara şahit oldum hatta multici multici diye yazan kişinin multiden ceza aldığını görmüşken böyle cocukca bir film veya dizinin repliklerini değiştirerek neyi amaçladığını anlayamadım.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ben bu filmi izlerken uyuyakalmıştım. O kadar da iyi olduğunu söyleyemem. Daha iyisi yapılabilirdi. Eğer isterseniz önerebileceğim oyuncu var bu işleri yapan

DeletedUser614

Ziyaretçi
Yalnız iyi uyumuştum filmde. Arkadaşlara demiştim ama uykum var beni götürmeyin diye :D

Şaka bir yana videoyu izlemedim daha tam olarak fakat yazıların geliş şekli pek olmamış. direkt altta düz yazsa daha iyi olabilirdi. İzleyince yorum yaparım fakat tam kavgalık bir başlık olmuş. Şimdiden hayırlı kavgalar

DeletedUser58526

Ziyaretçi
Genellikle forumlarda konu başlığı tamamen büyük harflerle yazmak yasak dikkat etmenizde fayda olacağını düşünüyorum ayrıca sizin klanda da multi hesap kullanan insanlara şahit oldum hatta multici multici diye yazan kişinin multiden ceza aldığını görmüşken böyle cocukca bir film veya dizinin repliklerini değiştirerek neyi amaçladığını anlayamadım.

Az önce uyarı aldım BÜYÜK başlık yazma konusunda. ( Bilmiyordum öğrenmiş oldum )
Video Konusuna gelincede anlamak zorunda degılsın tabiki... ( Benim ne demek istediğimi diğer arkadaşlar anladı )