W35 ATeam klanından multicilere ayarrrrrr

• Konuyu başlatan DeletedUser58526
  • Başlangıç tarihi

Luciferr

Dük
Abi kaldı mı bunlar hala, yazık. thumbdown subcribe yapacaksanız daha böyle yeni şeyler bulun tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Yalnız iyi uyumuştum filmde. Arkadaşlara demiştim ama uykum var beni götürmeyin diye :D

Şaka bir yana videoyu izlemedim daha tam olarak fakat yazıların geliş şekli pek olmamış. direkt altta düz yazsa daha iyi olabilirdi. İzleyince yorum yaparım fakat tam kavgalık bir başlık olmuş. Şimdiden hayırlı kavgalar

Ben de uyumuşum la o filmde :D hatırlayamadım sahneyi tam :D telefonla ilgileniyodum ya da filmden sıkılıp :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu arada bu vidyoların üstadı thegangster222'dir. kendisi premium karşılığı yaptığını söyler ama genelde beleşe yapar :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ben de uyumuşum la o filmde :D hatırlayamadım sahneyi tam :D telefonla ilgileniyodum ya da filmden sıkılıp :D

Gandalf bir ara konuşmaya başlayınca ben koptum :D Sonra bir sahnede arkadaş dürtmüştü galiba ondan sonra bu savaş başlıyordu tam emin değilim :D

Bu tarz videoları Barış yapıyordu da Barış Irak'a gitti. Beleşe bile olsa artık yapılacağını sanmıyorum bir süre.

DeletedUser45265

Ziyaretçi
kanka resule ulaşmam lazım onda benim orjinal freud. hesabı var global yemeyen tek freud. o kaldı onu alırsam güzel olur :D

bu arada ateamda sıfırdan başladım hammadde göndermek isteyenler için koordinat verebilirim :))

resul piyasada yok .s

DeletedUser

Ziyaretçi
Gandalf bir ara konuşmaya başlayınca ben koptum :D Sonra bir sahnede arkadaş dürtmüştü galiba ondan sonra bu savaş başlıyordu tam emin değilim :D

Bu tarz videoları Barış yapıyordu da Barış Irak'a gitti. Beleşe bile olsa artık yapılacağını sanmıyorum bir süre.

Ne kadar süreliğine gitti ? la benim niye haberim yok :S Orda inşaat aldılar heralde.

Brskr-RTV

Hafif Atlı

geçen oyundan yazmıştı bana ne ara gitti oraya:S

DeletedUser41078

Ziyaretçi
bi ben kalmışım sanırım video izlemeyen yayından kaldırılmış

DeletedUser

Ziyaretçi
ekibine güveniyorsan w36 ya gelirsin hahah bu son yazdığın komikmiş acele etmeyin w25 kapanınca gelirler :D

Bak bizde 35te oynuyoruz 25 kapanmasin sadece gelirsiniz36ya savaşırız 1 2 aya biter aynı bölgede başlarız sonra herkes oynadığı yerde devam eder ama burada laf koyum sonra samet in restine karşın yok şu yok bu demiyecen hani hepiniz çok iyisiniz ya 36tida oynayacak olursanız haber edin alalım hepinizi ifadesini bakalım bizim olduğumuz dünya da dünya kapatabilecek misiniz.d
36tiya siz olacaksaniz gireceğiz yoksa 35 on dünya benim için de buradan yazanlara atar yapanlara gelsin d