W35 ATeam klanından multicilere ayarrrrrr

• Konuyu başlatan DeletedUser58526
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54896

Ziyaretçi

eline sağlık,emek vermişsin.

yalnız apeddon abi nin rolu w31 de belirtmiştik.açıp arşivlere bakabilirsiniz.Çoğu kişi de o senaryo üzerine tamam demişti.Appeddon abi ne yaptıda gandalfa kadar yükseldi hayretler içerisindeyim.Hıncal uluç gibi inanamıyorumm...

w31 belirlenen, apeddon nun rolü
VYzA5y.jpg

DeletedUser57132

Ziyaretçi
hey faruk nidasını duyan bi ben miyim :D

kanka resule ulaşmam lazım onda benim orjinal freud. hesabı var global yemeyen tek freud. o kaldı onu alırsam güzel olur :D

bu arada ateamda sıfırdan başladım hammadde göndermek isteyenler için koordinat verebilirim :))

Brskr-RTV

Hafif Atlı
kanka resule ulaşmam lazım onda benim orjinal freud. hesabı var global yemeyen tek freud. o kaldı onu alırsam güzel olur :D

bu arada ateamda sıfırdan başladım hammadde göndermek isteyenler için koordinat verebilirim :))

ham mam yok sana bize atan yok daha sen hayıdır tt2

DeletedUser58526

Ziyaretçi
faruk dediginiz barbarci faruk mu tt2

Tüm Multileri bir adama destek atıyorsunuz . faruk abi kaç kere girdi o adama ordusu kesıldı. Günün defansı yaptı sizin elemanı.

O aldıgı Barbarlardan size 5 kami girince Tekrar konuşalım bu konuyu ..

DeletedUser54205

Ziyaretçi
Tüm Multileri bir adama destek atıyorsunuz . faruk abi kaç kere girdi o adama ordusu kesıldı. Günün defansı yaptı sizin elemanı.

O aldıgı Barbarlardan size 5 kami girince Tekrar konuşalım bu konuyu ..

arkadasim senin kafa güzel :D

ben w35 te yokum. farugu senden cok cok öncelerden tanimistim. w15 te barbarci faruk diyorduk. barbarlar da bitince napacan dyorlardi, gerci yönetim sonradan klana da aldi ama yine de barbarci iste :D

DeletedUser29784

Ziyaretçi

ben w35 te yokum. farugu senden cok cok öncelerden tanimistim. w15 te barbarci faruk diyorduk. barbarlar da bitince napacan dyorlardi, gerci yönetim sonradan klana da aldi ama yine de barbarci iste :D

yav he he tamam sensin hadi git ötede oyna.

DeletedUser58526

Ziyaretçi

Herkezin savaş anlayışı farklıdır. Barbarda alsa iyi oyuncu orası kesin.

DeletedUser58526

Ziyaretçi
Yegemen yaz bu lafı ' meyve veren ağaç taşlanır '