Zorba-sizofren vs. Hucum-cin-aile

• Konuyu başlatan DeletedUser48622
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60347

Ziyaretçi
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul.

Bu yazıların manası:
"Hepsine hükmedecek bir yüzük, Hepsini o bulacak, Hepsini bir araya getirip, karanlıkta birbirine bağlayacak."

DeletedUser60347

Ziyaretçi
Pikachu'ya Yüzüklerin Efendisi kitabını hediye etmek elzemdir arkadaşlar. İlgililere duyurulur :D

DeletedUser60347

Ziyaretçi
Sen şimdi Witch King'in, Gandalf'ın asasını kırdığı sahneye de inanmışsındır tt2

DeletedUser60347

Ziyaretçi
Şimdi düşündüm de, bir yakıştırma yaparsam kendimce, bu tamamen asılsız bir benzetme olacaktır elbette :D

Voltran- Mordor (fazlalığından dolayı) -güç yüzüğünü efendisini istiyor- Yüzüğü bulmayı arzulayan Sauron'un mabedi.
KMA- Isengard - hikayeye uygun olması gerekiyor
Hücum- Gondor
Cin- Rohan

Tam tersi olarak;

Hücum- Mordor *Sırları, yüzük olarak düşünürsek. Yüzüklerin hepsine hükmedecek yüzüğün peşindeler. Bu da onları Mordor yapıyor :)
Cin- Angmar (Witch King'in ordularını toplayıp efendisine yardım edeceğini gözeterek daha uygun bir yakıştırma)
Voltran- Minas Tirith (İnsanlığın çöküşünü birleşerek kurtarmak isteyen bir topluluk. Gondor-rohan-lorien. Hepsinin bir bütün olarak mordora karşı harekete geçtiği bir oluşum.

DeletedUser

Ziyaretçi
B7QwVO5CIAIpQQu.jpg

yeterr oyunu gidin kendi forumunuzda konuşun burası benim çöplüğüm. burada sadece benim izin verdiklerim konuşabilir. pikacu kerem sana izin veriyorum yazık kendi forumunuzda pek sallamıyorlar ama ben beğenerek takip ediyorum seni. çok iyi bir motivatorsun fatih terim 1 sen 2

DeletedUser53035

Ziyaretçi
31 de oynamayanlar için özet geçelim cin-hucum; bırakan kma nın köylerini toplamakla meşgul savaşı bıraktı.
kma savastan 2 gün önce cekildi bircogu hesap sildi devam eden birkaç kişi mevcut.
sürekli eleştirilen istatistik ise 432.
tabi hucum cin aile klanını zorla dagıtmasaydı bu fark 600 olurdu. ya böyledir bu işler kma nın savaştan çekilmesine laf atarsın ama aile klanının dağıtılmasını görmezsin. haydin iyi oyunlar 3-4 gün sonra gene yazarım.

aile klanının ikinci alt klanını bizzat kendi ellerimle ben dağıttım burada boş boş atıp tutma zorla felan da değil klanda 30 kişi vardı 25 tanesi pasifti bende dağıtmayı uygun gördüm biz sizin gibi kaybedeceğimiz köyleri klandan atmıyoruz yada sizin içinizdeki hainleri toplamıyoruz emeğimizle şerefimizle beleşe toplamadan savaşıyoruz bu kadar şerefsizin içinde şerefli kalmaya çalışıyoruz boş beleş köyler toplayıp gelip burada laga luga yapıyorsunuz Allah beyin vermiş kullanın diye size de kullanmanızı tavsiye ederim savaş oyunu oynuyoruz çakallıkla değil emeğinizle toplayın köyleri ayrıca şu da var hani arada buraya çıkıp ağlıyorsunuz ya köy ismini o oyuncu bu yaptı şu oyuncu şu yaptı diye siz bize laf söyleyeceğinize kendi oyuncularınızın da köy isimlerine bakın son olarak dünyada ki hain klanlardan 1 tanesi silindi sabredin sizinde zamanınız gelecek heyecanyapma 'yın :))

Pikacuu37

Hafif Atlı
B7QwVO5CIAIpQQu.jpg

yeterr oyunu gidin kendi forumunuzda konuşun burası benim çöplüğüm. burada sadece benim izin verdiklerim konuşabilir. pikacu kerem sana izin veriyorum yazık kendi forumunuzda pek sallamıyorlar ama ben beğenerek takip ediyorum seni. çok iyi bir motivatorsun fatih terim 1 sen 2

Lanet olsun seni benzettigim sey internette bulamadım o derece bendeki hayalini düşün ! Ben şükürler olsun seviliyorumda seni bilemicem be aslan parcası. Sevilmesem zaten bi saniye HUCUM ailesinde bulunmazdım. Belliki klanda casusun var bu kadar düştünüz işte Bu kma ve voltran pisliklerinizi daha ne kadar cıkarcaksınız gün yüzüne tt1

DeletedUser59276

Ziyaretçi
aile klanının ikinci alt klanını bizzat kendi ellerimle ben dağıttım burada boş boş atıp tutma zorla felan da değil klanda 30 kişi vardı 25 tanesi pasifti bende dağıtmayı uygun gördüm biz sizin gibi kaybedeceğimiz köyleri klandan atmıyoruz yada sizin içinizdeki hainleri toplamıyoruz emeğimizle şerefimizle beleşe toplamadan savaşıyoruz bu kadar şerefsizin içinde şerefli kalmaya çalışıyoruz boş beleş köyler toplayıp gelip burada laga luga yapıyorsunuz Allah beyin vermiş kullanın diye size de kullanmanızı tavsiye ederim savaş oyunu oynuyoruz çakallıkla değil emeğinizle toplayın köyleri ayrıca şu da var hani arada buraya çıkıp ağlıyorsunuz ya köy ismini o oyuncu bu yaptı şu oyuncu şu yaptı diye siz bize laf söyleyeceğinize kendi oyuncularınızın da köy isimlerine bakın son olarak dünyada ki hain klanlardan 1 tanesi silindi sabredin sizinde zamanınız gelecek heyecanyapma 'yın :))

cok güzel kullanmışsın beyinciğini

DeletedUser59276

Ziyaretçi
Lanet olsun seni benzettigim sey internette bulamadım o derece bendeki hayalini düşün ! Ben şükürler olsun seviliyorumda seni bilemicem be aslan parcası. Sevilmesem zaten bi saniye HUCUM ailesinde bulunmazdım. Belliki klanda casusun var bu kadar düştünüz işte Bu kma ve voltran pisliklerinizi daha ne kadar cıkarcaksınız gün yüzüne tt1

o casus sen değilmisin salih :)

DeletedUser2315

Ziyaretçi

aynı beyini sende kullanırsan sevinirim. aile pasifti diye dagıtan sen isen kma hesap silmişken savastan cıkmasına neden tepki gösterirsin? aldıgınız barbarlarda istatistiğe yazsın ister misin ?

DeletedUser59488

Ziyaretçi
onu genelde siz istiyosunuz :D casus atmadan kami atmadan 30 ağırla mis atıldığı nerde görüşmüş fake misi 1 - 1 - 1- 1- askerle atan gördüm de 30 ağırla fake mis olamaz casus atılmıyo kami atılmıyor anlaşmalı köy alınıp istatistik kasılıyor bide bize laf geliyor hesap silen kimse mis arası yapmaz mis peşine mis takmaz geçin bu YALANI

Pikacuu37

Hafif Atlı
aynı beyini sende kullanırsan sevinirim. aile pasifti diye dagıtan sen isen kma hesap silmişken savastan cıkmasına neden tepki gösterirsin? aldıgınız barbarlarda istatistiğe yazsın ister misin ?

kma daha ne kadar pasif olcak ?? adamlar artık dayanamadılar ondan dolayı bırakma kararı aldılar olay tamamen bu yoksa bu zamana kadar kma nın pasifliginimi gördünüz ama aile klanı tamamen pasifti adamlar komuta paylasımı bırak mis geldiini bile sölemiyolardı sizde bundan yararlandınız bu kadar.Bizim en büyük hakkımız öle bi klanı kapatmak ama savasta artık kaybetcegini anlayınca sırf savas istatistligine girmesin die savastan cıkarıp operasyon bitince tekrar almak tamamen emek hırsızlıgıdır baska bişey degildir. kma ya oyunu bıraktıranlar bizlerdir

DeletedUser54896

Ziyaretçi
Siz kimlersiniz pikachu bey. klan içindeki olaylardan bi haber olan ben bile 1-2 ay öncesinden 34 başlayınca sil yapılacağını biliyordum.daha o zaman op bile yemedik kimseden,kaldıki op yapıldı yine değişen birşey olmadı.50 saatten gelen mise köy mü verir kma...dünya basından beri az buçuk KMA ya op yapan klanlar bilir.bu klan içi desteğin olduğu dünya da KMA kolay kolay köy vermez.hele hele aktif bir KMA oyuncusu 50 saatten köy vermesi çok zor..dicekler şimdi savunma mı kaldı sizde vs. Köy savunmak için herşey mis arasından mı ibaret :))

Bu meseleyi burada bırakın artık.bu karar oplar başlamadn çok önce alınmış birşey.oplar başlayınca alınan bir karar olsa önceden yaptığınız optan sonra bırakılıp gidilirdi.34 ün başlamasına 2-3gün kala yapılan opa da herkesten karşılık beklemek zor.aramızdan karşılık veren oldu gider ayak,ama çoğunluğun fazla üstünde durmadı bile.

Biz bıraktırdık vs gibi ucuz kahramanlıklara soyunmayın lütfen.istatistiği vs de boşverin gitsin.bölgede olmayan opa katılmayan adamlar herkesden fazla konuşuyor KMA hakkında,daha KMA ya mis atmamış bırak misi kami atmamış adamlar konuşuyor KMA şöyle böyle diye...bir daha da KMA yı ağzınıza almayınız lütfen,ağır konuşurum.

Bitti.nokta.kim haklıysa haklı beni ilgilendirmiyor.