SANCAK vs SOA

DeletedUser39912

Ziyaretçi
ANARCHY AFFETMEZ!!! (479|469) K44 7,230 alisiktan [S.O.A³] FenerSavar [S.O.A] 2016-01-19 04:50:14

DeletedUser39912

Ziyaretçi
dostlar sancak kendi içinde savaş veriyorda anarşide altta kalmamış böyle sürülerce köy var soa klan dosyası bakıp görebilirsiniz

ben soa dan kurtulmaya çalışıyorum, kaç haftadır sizin klanla iletişime geçmeye çalışıyorum en sonunda yanımdaki arkadaş söyledim size yönlendirdi.

Bu da sizden birisi yalvardı klana gelmek için artık amaç casusluk mu yoksa yalvarmaya mı bayılıyorsunuz bilmiyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
Yahu arkadaş nasıl adamlarsınız sizler :D istatistikten vuramayınca bunlarla mı gelmeye başladınız. ?

DeletedUser39912

Ziyaretçi
Bu konuyu burada açmanın bir faydasını görmuyorum ama mesajlaşma bu gunler için arşivlerimde bulunuyor :) Dunden beri rezil oldugunuz yetmedi ise o mesajlaşma ile birlikte gereken cevabı verebilirim :)

bence bazı yerlerden konuları birleştire birleştire evire çevire haklı gözüküyorsunuz ama rezil olan kim ? sancak kendi köylerini topluyor dediniz bizden betersiniz sancak onun bunun yanında savaşa giriyor dediniz tım klanı 3-5 oyuncusu var yanımızda burda kimseyi gaza getirmeye kışkırtmaya gerek yok sabırlı olan klan kazanır raporlarla cevap verin bana bugün 10 köy aldınız tebrik ederim ama sancak kendini topluyor onun bunun yanına sığınıyor kendinizede bakın bi zahmet

DeletedUser39912

Ziyaretçi
Yahu arkadaş nasıl adamlarsınız sizler :D istatistikten vuramayınca bunlarla mı gelmeye başladınız. ?

ya arkadaş asıl nasıl adamsın diye sana sormalı :) buraya rapor koymak yerine sancak sancakla savaşıyor yazmışsın sen istatistikten vur büyüklük sende kalsın niye tartışma yaratıyorsun öyle şeyler atarak

DeletedUser

Ziyaretçi
ya arkadaş asıl nasıl adamsın diye sana sormalı :) buraya rapor koymak yerine sancak sancakla savaşıyor yazmışsın sen istatistikten vur büyüklük sende kalsın niye tartışma yaratıyorsun öyle şeyler atarak

Hayır okudugunu anlamamışsın senin arkadaşın gelip burada istatistigi kanıtlamamı istedi, kanıtlamışken biraz daha fazlasını yapim dedim :)

Şimdi senin yaptıgın şey şu, sana birisi hırsız demiş, sen ben hırsız degilim diye kendini savunacagına, ben hırsızım ama oda az hırsız degil diyorsun :D

Bundan saçma bir durum yok tamami ile suçluluk piskolojisi ile altta kalmak istemediginizden bunu yapıyorsunuz şuan :)

Keşke başlıgı açmadan önce twstatsı bu kadar verimli kullansaydınız da sorun olmasaydı :)

Savaş başlamadan önce alındığı söylenen köyler var eyvallah almışsınız helal olsun neymiş pasif oyuncuları toplamışız ona da eyvallah neymiş siz desteklenen oyuncuları toplamışsınız helal olsun.Savaş başlamadan önce buraya resmileşmemiş bir savaşın konusunu açıcak değilim ilk günün istatisliğini koydum durum 11-0 dı konuyu bugün açmış olsaydım 11-10 olan istatisliğide koyardım.Kendi imzamı taşıyan sözüde Sinser'e yazdım çünkü dikkatimi çekiyor her şeye atlıyor her şeye atlama Sinser

DeletedUser39912

Ziyaretçi
ben hırsızım demek istemiyorum o kendi içimizden köy alımını yanlış gördün de sen artık hangi klan yapmıyor onu pasifleri artık herkes eliyor bunu göze getirmek istiyorum bunu sizde yapıyorsunuz o da buda şuda bununla savaşın ne alakası var tartışmalara gerek yok bence dün 1-0 oldu bugün 1-1 yaptınız 2 haftaya raylar daha cok yerine oturur o zaman belli olur herşey başarılar dilerim anarşi klanınada dostca muhabbetde edelim :)

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Savaş başlamadan önce alındığı söylenen köyler var eyvallah almışsınız helal olsun neymiş pasif oyuncuları toplamışız ona da eyvallah neymiş siz desteklenen oyuncuları toplamışsınız helal olsun.Savaş başlamadan önce buraya resmileşmemiş bir savaşın konusunu açıcak değilim ilk günün istatisliğini koydum durum 11-0 dı konuyu bugün açmış olsaydım 11-10 olan istatisliğide koyardım.Kendi imzamı taşıyan sözüde Sinser'e yazdım çünkü dikkatimi çekiyor her şeye atlıyor her şeye atlama Sinser

Dikkat et senin köyede atlaya bilir.....

Bence sn cok konuşuyorsun ya 6k birim kesmişsin burda tavuk keseriz onu keseriz diyorsun neyine güveniyosunda burda millete giderli konuşıyorsun....

O yukarıda köy belirten arkadaş o hesap benim kardeşimin hesabı köylerini ona verdim seni geren ne alabiliyorsan gelir alırsın....

Bu arada ouslu16 buraya yazarken sanamı sorucaz herşeye atlama diyorsun?

Serhata mı yazdın serhata yazdıysan benide ilgilendirir banada yazsana....

DeletedUser39912

Ziyaretçi
arkadaşım o zaman bizim hesaplarda yok kardeşimin yok benim yok onun burası bahanelere acık raporlarla gelin buraya diyorum :) ve son olarak bu durum beni germeliyse gelip almam gerekiyorsa aynı şekilde sizide beklerim bu forumu da ouslu arkadaşımız acmıs sancak klanı adına maden yorum yapmak istiyorsunuz soa için acın yazın...

DeletedUser

Ziyaretçi

ben hırsızım demek istemiyorum o kendi içimizden köy alımını yanlış gördün de sen artık hangi klan yapmıyor onu pasifleri artık herkes eliyor bunu göze getirmek istiyorum bunu sizde yapıyorsunuz o da buda şuda bununla savaşın ne alakası var tartışmalara gerek yok bence dün 1-0 oldu bugün 1-1 yaptınız 2 haftaya raylar daha cok yerine oturur o zaman belli olur herşey başarılar dilerim anarşi klanınada dostca muhabbetde edelim :)

Hocam ikinize de diyecegim tek bir şey var namluyu ateşleyip sonra sakinlik ve saygı beklemeyin komik oluyorsunuz...

Ouslu16 hocam seninle hiç bir muhabbetim yokken, burada senin tezlerini çuruttum diye bu gereksiz ve saygısız tutumu sergiliyor olmanı anlamış degilim. Ama senin tabirinle atlarımda, horoz olur geregini yaparımda. Sadece zamanı bekle bu kadar fitiliş ateşleme 32. dunya kişisel olarak bana ugurlu gelen bir dunya ne zaman buradan biri bir şey yazsa 0'landıgını göruyorum dikkat et kendine :)

Queeen yaptıgınızın yanlış oldugunu vurgulamadım, burada yaptıgınızı savunabilirdiniz, ama sizin yaptıgınız şey suçu kabul edip bu suçu tek işleyen biz degiliz zihniyeti bu kafayı degiştir hocam. Her şeyin zamanı gelir yeniden konuşuruz durumları :)

DeletedUser48222

Ziyaretçi
32 de hesap silmesemiydim acep çok heyecanla takip ediyorum olan biteni :S:S

DeletedUser39912

Ziyaretçi

Queeen yaptıgınızın yanlış oldugunu vurgulamadım, burada yaptıgınızı savunabilirdiniz, ama sizin yaptıgınız şey suçu kabul edip bu suçu tek işleyen biz degiliz zihniyeti bu kafayı degiştir hocam. Her şeyin zamanı gelir yeniden konuşuruz durumları :)

bunun bi suç olmadığını söylemek istiyorum ben oyunda artık bi kural gibi pasiflerin elenmesi biz almasak bedavadan alınıcak ve sınırımızda köyleri almış olucaksınız içimizden barbar alınması gibi birşey bu adam sarı yakıyor alıyoruz ):

Doğrudur yıldırımın düştüğü, yağdığı yağmurun,
Bulutların rüzgarla sökün ettiği.
Ama savaş öyle değil,
Savaş rüzgarla gelmez;
Onu bulup getiren insanlardır.

şurda saygısızlık olduğunu düşünüp konuları taşıdınız usta madem öyle arkadaşa raporları atsanız ne diyebilirdi ? ne malum başka bir worldde aynı klana denk gelmiyeceğimiz kırmayalım birbirimizi burda sinser sağlam kilit attı vesaire felan da yazıp muhabbet edebiliriz ama herkes bi üstünlük kanıtlama peşinde

DeletedUser58862

Ziyaretçi

La gardaş ne çok sevenimiz varmış..

Sahada cevap veremeyen Foruma yazar olmuş :D

birde açıklama gereksinimi duydukları şeyler.

Sizi siz yapan kişiler belli...
Uzatmayın

Askerler Ölür Krallar Konuşur Yazmıssınız .
Askerler öldü krallar geliyor zaten....

SOA KLANINDAN KİMSE BİRDAHA BURAYA BİŞEY YAZMAMASINI RİCA EDİYORUM.

DeletedUser

Ziyaretçi
bunun bi suç olmadığını söylemek istiyorum ben oyunda artık bi kural gibi pasiflerin elenmesi biz almasak bedavadan alınıcak ve sınırımızda köyleri almış olucaksınız içimizden barbar alınması gibi birşey bu adam sarı yakıyor alıyoruz ):

Doğrudur yıldırımın düştüğü, yağdığı yağmurun,
Bulutların rüzgarla sökün ettiği.
Ama savaş öyle değil,
Savaş rüzgarla gelmez;
Onu bulup getiren insanlardır.

şurda saygısızlık olduğunu düşünüp konuları taşıdınız usta madem öyle arkadaşa raporları atsanız ne diyebilirdi ? ne malum başka bir worldde aynı klana denk gelmiyeceğimiz kırmayalım birbirimizi burda sinser sağlam kilit attı vesaire felan da yazıp muhabbet edebiliriz ama herkes bi üstünlük kanıtlama peşinde

Bunda bir şey yok horoz muhabbetine takıldı insanlar, orada sinsere itafen dese bu kadar olay olmazdı, genel olarak klana itafen olup altına da saygı çerçevesinde savaş olsun diyince saçma muhabbet oldu... Uzatmaya gerek yok başarılar dilerim.

DeletedUser

Ziyaretçi
hayır floodu değildi

atılan postta sadece smile kullanmak yasak.

ah ah sen ve türevlerinin şu zıplama merakı :) bi bitmediniz :)
Ziplamadigin forum konusu var mı bana salliyosun? Bi Sinser bi sen çıkmadığınız konu girmediğiniz dunya forumu yok.Ben simdi Sinser e niye salladiysam :D

Soa ailesinden özür dilerim horoz lafım onlara değil Sinser denen arkadaşadır ve Sinsere hala horoz diyorum ve sonuna kadarda arkasındayım sözümün