SANCAK vs SOA

DeletedUser

Ziyaretçi
Azıcık rapor koyun da kendi başlıgımız da kaynatalım dimi tt2

DeletedUser58712

Ziyaretçi
Düşünüyorum da Sancak klanınının savaş açmadan önce baya köylerini aldık.Ancak hazırlanıp savaş açıp anın da operasyon yaptılar tabi bu istatistikte önde başlamak için bir stratejiydi ama yaptıkları hamle tutmadı.Sancak klanı bu savaşta iyi bir anımız olsun diye paylaşmıs galiba bir daha belki bu istatistiğin yanından geçemeyiz diye düşünmüş olabilirler :)Bu ara da operasyonun hemen ardından böyle bir paylaşım yapmak erken öten bir horoza en iyi örnek olmaz mı? :)

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Düşünüyorum da Sancak klanınının savaş açmadan önce baya köylerini aldık.Ancak hazırlanıp savaş açıp anın da operasyon yaptılar tabi bu istatistikte önde başlamak için bir stratejiydi ama yaptıkları hamle tutmadı.Sancak klanı bu savaşta iyi bir anımız olsun diye paylaşmıs galiba bir daha belki bu istatistiğin yanından geçemeyiz diye düşünmüş olabilirler :)Bu ara da operasyonun hemen ardından böyle bir paylaşım yapmak erken öten bir horoza en iyi örnek olmaz mı? :)

Horozgülün Suçu Ne ? çok yakında dizi çekeceğim tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Aha yine tahrik ettiniz fenersavarı

Ben karışmam... tt2

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Salıverin büyük komutanı tutmayın :D bırakın gitsin :D

o degilde sayın modum çok trol cüyüz dimi hep resul diye birinin yüzünden bunlar.

DeletedUser59202

Ziyaretçi

ne dediiii tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
3. Sayfada Flood yapmis,yakalayan arkadasa tebrikler EİNSTEİN in kayıp oğlu tt2

DeletedUser14924

Ziyaretçi
hasan tarikatı topla girelim operasyon yapıp çıkalım hemen :D

DeletedUser39912

Ziyaretçi
sinser adlı arkadaş 2 gün önce sancak klanına gelmek isteyen kişi bunları yazmış ilk 2 sayfayı okuyup yazdım dostlar sonraki sayfalarda durum değiştiyse affola :)

DeletedUser

Ziyaretçi
sinser adlı arkadaş 2 gün önce sancak klanına gelmek isteyen kişi bunları yazmış ilk 2 sayfayı okuyup yazdım dostlar sonraki sayfalarda durum değiştiyse affola :)

Bu konuyu burada açmanın bir faydasını görmuyorum ama mesajlaşma bu gunler için arşivlerimde bulunuyor :) Dunden beri rezil oldugunuz yetmedi ise o mesajlaşma ile birlikte gereken cevabı verebilirim :)