Sons of Anarchy güncel diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser58862
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
istatistik mini eteğe benzer; çok şey gösterir, ama asıl görünmesi gerekeni göstermez.

Jose Mourinho

D A R K S O U L S

Hafif Atlı

sayılar yalan söylemez beyler

armut klanı

sıralamada 1inci
saldırıda 2inci
savunma da 7inci
dünya hakimiyeti 0,8 ile ilk sırada

kimse yok savaşmıyor yok korkuyor yok şu bu diye kendini kücük duruma düşürmesin :)

hocam illa 1.ciliği alın diye zorluyosunuz.Dünya 1.cisi olduğunuzu mu düşünüyosunuz cidden? 2 dakika sürmez 1.ciliğiniz. Hala anlamış değilim iyi oyuncuları tek klanda toplayıp dünya 1.cisiyim derken kendi dediğinize inanıyormusunuz?

inacira

Kılıç Ustası
hocam illa 1.ciliği alın diye zorluyosunuz.Dünya 1.cisi olduğunuzu mu düşünüyosunuz cidden? 2 dakika sürmez 1.ciliğiniz. Hala anlamış değilim iyi oyuncuları tek klanda toplayıp dünya 1.cisiyim derken kendi dediğinize inanıyormusunuz?

1.lik çok zor değil ki hocam tt2

Bugün oyuna başlasam 2 saat sonra bende alırım birinciliği tek başıma ne var ki bunda tt2

Sonuçta pre olan bir worldten bahsediyoruz :confused: 10k yı yatırınca 1mil pre veriyorlarmış diye duydum tt2

DeletedUser49510

Ziyaretçi

yok hocam espiri yapıyodum ben :D

yaw amma çok sevmiyenimiz varmış

HERKESE BAŞARILAR BEYLER, BENİM İŞİM OYUN OYNAMAK LAF YAPMAK DEĞİL SİZDE ÖYLE YAPIN BELKİ DİŞLİ BİR RAKİP OLABİLİRSİNİZ :)

DeletedUser28959

Ziyaretçi
Bu dünyada yapılmış en saçma diplomasi armut sis diplomasisidir. Bu oyunda bir yerlere gelmek istiyorsan merkeze inmek zorundasın. E sis'in önünde armut klanları duruyor ? Sis klanları bu kadar acemi davranacak bir ekip değil. Sis armut savaşı illa patlak verecektir. O yüzden biz zirveden köy almıyoruz sis buraya gelebilsin ayaklarına yatmayın. Dedi dersiniz. Hadi eyvallah

inacira

Kılıç Ustası
yok hocam espiri yapıyodum ben :D

yaw amma çok sevmiyenimiz varmış

HERKESE BAŞARILAR BEYLER, BENİM İŞİM OYUN OYNAMAK LAF YAPMAK DEĞİL SİZDE ÖYLE YAPIN BELKİ DİŞLİ BİR RAKİP OLABİLİRSİNİZ :)

Eşkiya klanı ile hiç bir worldte oynamamış, karşı karşıya gelmemiş bile olsam, etkili ve başarılı bir ekip olduklarını düşünüyorum.

Bu sebeple bence her klanın hak ettiği saygıdan biraz fazlasını hak ediyorlar :)

DeletedUser56485

Ziyaretçi
İtinayla okudum her postu;
-Serhat formun günah keçisisin artık bilmiyorum belki ilerleyen yıllarda unuturlar da her yazdığında laf yemezsin :) Bu demek değildir ki durduk yere yazıyorlar bir geçmiş vardır illa..
-Armudunirisi bey güzel bir savaş olsun lütfen ZİRVE adına başarılar diliyorum bizden daha az olduğu surette tabii :)
-Daha evvelki dünyalarda da süre vermeler oldu bizi yoksayıp başka klanlarla savaş sözleri vs. atıldı benzeri bir başka klanada (isim verim muhabbete çekmeye gerek yok) neyse sonuç olarak uzunca bir süre kesim 1.liğini elde tutup son 2 haftaya kadar dünyanın ortasında büyüyüp tek tek düşman eritmeye devam ettik. Akıllı olan düşmanını tartar aklıevvel olan küçümsermiş. Kırmızılık çok alacak, verecek çok köy var daha düşmanı görmeyip başka yerlere bakıp kendinizi küçük düşürmeyin.
-Bu kadar postta bir sen doluluk oranı 0'a yakın konuşuyorsun konuşma fatih, savaşı kazan bahsettiğin ismin varsa yanlışları koy inan bu kadar posttan daha işe yarar olur bizde cevap yazmayıp eyvallah der geçeriz, onun dışında ha yeni açılmış word sayfası ha sen.

Savaşta herkese bol eğlenceler az kırgınlıklar.

inacira

Kılıç Ustası
İtinayla okudum her postu;
-Serhat formun günah keçisisin artık bilmiyorum belki ilerleyen yıllarda unuturlar da her yazdığında laf yemezsin :) Bu demek değildir ki durduk yere yazıyorlar bir geçmiş vardır illa..
.

Hocam serhatın geçmişini şuan oynayanlar kişilerden bilen sayısı bir elin parmaklarını geçmez, bence serhatın bu kadar tepki görmesinin tek nedeni her yazılana cevap verip, forumu çok aktif kullanmasından kaynaklanıyor, eğer ki serhat bir hafta boyunca herkesin yaptığı gibi forumda sadece işine gelenleri yazıp istemediklerini yazmasa kimse serhata herhangi bir şey demez şu forumda :)

Fakat serhat hala eskinin forum düzeni ile herşeye cevap vermeye çalışıyor ondan kaybediyor :)

DeletedUser56485

Ziyaretçi
Bahsettiğim eski oydu zaten :) yoksa geçmiş worldlerde olan tartışmalar değil forumda ki her allahın kuluna bir çomak dürtmüş :)

ZOOM

Baltacı
susun la bi dırdır dır bu ne böle biz be güzel savaşıyoruz düşmanlarımızda var dstlarımızda var bölgemize mudahale etmeyin zirvedeki dostlarım benim canlarım 28de cok kahrımızı cektiler şimdide savaşıyok herkes gayet mutlu mesut.

ayrıca sis armut paktı asla çözülmeyecek bir pakttır o kllanın başında fatihim oldukça sisin başında da ben oldugum müddetçe inşallah bozulmaz velevki bozuldu sizene :D

delil mehmete slmlar hastaymış dikkat etsin bu aralar :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Bahsettiğim eski oydu zaten :) yoksa geçmiş worldlerde olan tartışmalar değil forumda ki her allahın kuluna bir çomak dürtmüş :)

Hocam insanların ön yargıları ve tavırları ben ne yaparsam yapim baktım degişmiyor. Anladım ki sorun uslup ve tavırda degil aktif olmamda. Sonra dedim ki kendi kendime ben reel dunyada bile başkası için kendimi degiştirmemiş ödun vermemiş adamım. Sanal platformda mı kendimden ödun vericem şakşakçı olacagım gerek yok :)

Bir insanın eksileri de vardır artılarıda. Bana laf eden insanlar öncelikle bana ve diger insanlara laf atmak dışında genel foruma katkıda bulunsunlar ondan sonra kalkıp bana laf atabilirler... O zamana kadar hiç kimseyi genel anlamda tınlamıyorum...

Konumuza gelirsek istatiksel bakıldıgı zaman 2 pakt klana karşı verdiginiz mucadele için sizi de tebrik ederim.

DeletedUser56485

Ziyaretçi
Soylerim mustafa abi, sen bosver burayi gunluk mancinik fake atisina devam :D

ZOOM

Baltacı
Soylerim mustafa abi, sen bosver burayi gunluk mancinik fake atisina devam :D

ne atayım la taşmı sopamı :) mis atarken 100m içine sıgdır sende mislerini yoksa fene mis arası atarım hahha :d

oyunun en sevdğim yanı böle düşmn klandaki dostlarınal muhabbet etmek :)

ZOOM

Baltacı
Bu forumda ben varsam canlı bir gun anlayacaksınız degerimi :D

Bu arada sinserin postu kadar post duşsun kafanıza tt2

hahah :) yaw sanal alemdeyiz en kızdıgım şey birbirinizi kırmak bırakında tadını cıkarın stres atmaya geliyoruz dünyayı kurtarmıyoruz aha bu klanlar ekibi olaraktan bu kadar mükemmel insan varken atışıyonuz eğlenin bak delile bana man atma abi diyor utannmaz :D

hesabını alıcam elinden haberi yok :D

DeletedUser

Ziyaretçi
hahah :) yaw sanal alemdeyiz en kızdıgım şey birbirinizi kırmak bırakında tadını cıkarın stres atmaya geliyoruz dünyayı kurtarmıyoruz aha bu klanlar ekibi olaraktan bu kadar mükemmel insan varken atışıyonuz eğlenin bak delile bana man atma abi diyor utannmaz :D

hesabını alıcam elinden haberi yok :D

Senin bana hala 1 köy borcun var unutmadın dimi tt2

DeletedUser56485

Ziyaretçi
Ne yapim abi pc yok telefondan ancak oluyor :D at abi at, atma demek yok bende ha ama atmazsan illa at demem :D sinser kaybolma forumlardan ama daha kibar lutfen :)