ALARM vs PUSULA

DeletedUser

Ziyaretçi
sana sus ve oyna diyorum serverı kapatırken klanın adını gölge yapacam :D

DeletedUser

Ziyaretçi
kendal bana davet at hafta sonuda bi klanına gelim muhabbet cevirim ya

Bilmedenoldu*

Yasaklı
klanın istatistik paylaşımcısı olarak güncel durumu koyayım dedim:) son bir iki gündür sessiz takılıyoruz, bakalım ilerleyen günler ne getirecek, ne götürecek, herkese iyi savaşlar...

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Pek sayılmaz hocam. Mesela dün ACMYZ bize op yaptı. 14 köy aldılar, biz de 19'unu geri aldık. Her zaman saldıran kazanıyorsun yani =))

DeletedUser53916

Ziyaretçi
klanın istatistik paylaşımcısı olarak güncel durumu koyayım dedim:) son bir iki gündür sessiz takılıyoruz, bakalım ilerleyen günler ne getirecek, ne götürecek, herkese iyi savaşlar...

Heyt be ben istatistiklerede bakmıyorum uzun zamandır ben gelene kadar pusula dayanacak mı düşünmeye başladım ha xjsjfk

DeletedUser

Ziyaretçi
cepe sayısı savaştığın düşman sayısıyla değil yön ile alakalıdır.bu sebebten savaş sadece kuzey-güney cepesindedir.tutup acemi klanı ilede savaşta olsanız 2 cepheli savaştan bahsedebilirdiniz.lakin şunu diyebilirsiniz 2 klanla savaşıyoruz.buda görünürde öyle.lakin alarm klanının önünde rakı olduğu için ve yay çizdiği için gideceği tek kanal vardı oda güney sol üst köşe pusula sınırı.siz o kanalı bize iyi kapatsaydınız bu belkide bizi devredışı bırakırken rakıyla mücadele ediği sınıra kadar tamamen bi cizgi halinde gelebilrdiniz.lakin oyun yönünüz sadece rakı oldu o köşeyi açtınız bizde ordan girdik.yani bizim savaşa tam anlamıyla dahil eden pusula klanının kendisi oldu.alarmı pasif bırakmanız mümkündü.

DeletedUser46970

Ziyaretçi
Pusulaya sınır actı demişinz bi kac kişi daha yazmıstı clasık haritası zaten kücük yeterki bi klanla savasmak iste köylere gitmekte ne var bnce örnegin pusulanın arkasında bı klan olsun baska kımseye savasmadan alarm saldırsa alarm da zor anlar yasar :)

DeletedUser46970

Ziyaretçi
Pusula sınırı acmasa zaten alarm bi yerden acardı ve atacagı savunma ile orayı cok rahat tutardı oyuncu sayısı üstünlügü zaten alarm ve rakıda alarmın bi yönde ilerlemesi tabi kolay olacaktır

DeletedUser52052

Ziyaretçi
kendi fikrim lütfen yanlış anlaşılmasın

savaş çok zevksiz geçiyor bugün ki opta alınan kadar sadakate de takılan oldu maalesef op bizim adımıza başarılı geçti çünkü düşen köylerin savunmaları hep sınırda idi ve bi tık dahi olsa sınır hattı zayıfladı pusulanın

aradığımız gibi heyecan olmadı karşılıklı savaş olsa süper olacak umudum böyle olması en kısa zamanda dünyanın sonucu ne olur bilemem ama oyunun en keyifli yanları mis arası için çabalamak savunma organizasyonları sonuçta bir oyun ilk tercihimiz keyif almak bizim

klanımızı kutluyorum gidilen köy sayısı sanırım 70 ile 80 arası idi raporlara tam detaylı bakamadım ama gerçekten çok köyde sadakate takıldık 5 mis atsan bi dert atmasan bi dert :)[/COLOR]

DeletedUser57327

Ziyaretçi
Pusula nın artık içlerine kadar ilerledik yeni aldığımız köylerde de asker basımımız yüksek misli saldırıları daha yakın mesafeden yapıcaz yakında 150 köyden bahsediyoruz bence savaşın sonu net bir şekilde görülüyor

DeletedUser

Ziyaretçi
Pusulaya sınır actı demişinz bi kac kişi daha yazmıstı clasık haritası zaten kücük yeterki bi klanla savasmak iste köylere gitmekte ne var bnce örnegin pusulanın arkasında bı klan olsun baska kımseye savasmadan alarm saldırsa alarm da zor anlar yasar :)
üstadım anlamadın sanırım savaşmak isterse gider gitmesine ama bunun kolay yolu vardır zor yolu vardır.alarm klanı olarak biz hep o köşeden vurduk bunda görülmücek bişey yok.öbür türlü ya 10 ar küsürlü saatlerle mis atacaktık yada rakının üstünden atlayıp barbar toplayarak yerleşekcektik.burda pusula bizi frenleyebilirdi.bu görüşümü c3te pusulada oynayan biri olarak yapıyorum.diplomasilere hiç girmiyorum bilgi alanımda değil lakin olayın özeti şu oldu diplomaside.kuzey batı kuzey doğu paktı vs güney batı güney doğu paktı oluştu.

DeletedUser46610

Ziyaretçi
Bir tanede ben yapistirayim yahu, nolcak. Saat 17:21 itibari ile durum budur. Daha al ver yapilan köyler mevcut. Gece 24:00 'a kadar bizim sayimiz da artar, onlarinki de :)

XqQLV5.png

DeletedUser55217

Ziyaretçi
Pusula nın artık içlerine kadar ilerledik yeni aldığımız köylerde de asker basımımız yüksek misli saldırıları daha yakın mesafeden yapıcaz yakında 150 köyden bahsediyoruz bence savaşın sonu net bir şekilde görülüyor

söz konusu pusulaysa ne zaman ne olacagı belli olmaz dereyi görmeden paçayı sıvamayın bence :)