w27 en iyi oyuncusu

• Konuyu başlatan DeletedUser56967
  • Başlangıç tarihi

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
tamam senin zaten yonetimden oldugunu biliyordum. ancak yykarda yazdim 1. kisi olarak buyuk bir klani? ben ondan behsediyorum. o zaman gelismenin zorlugunu anliyorsun.

15 koy ne zaman aldiginizi bilmiyorum 3 op felan sebebi yoktum 2 hafta birakmiatim ismaillere yaptiniz heralde opu. sinir hattindaydin ama hic mucadele etmemissin gibi gozukuyor sebebi sen restten sadece 4 koy almissin. 1 tanede punisherleri dumrula gecirdigimde almissin. ben sana kotu oyuncu demiyprum biseyde yapmadin demiyorum. senin gibi emek verenlerle dolu dunya. ancak senin ben beles koy konusundaki yorumun guldurdu sadece. sonra ben boyle savastim falan senin 10 katindim diyince acikladim. birakmis oyunculari toplayip dememen lazim :D ancak kotu oyuncudurda demiyorum diyecek olsam en yakin arkadaslarim oyle. ancak onlarada bunu defalarca yuzlerine soyledim yani. sanada soyledim iste. :D bana kalirsa iste sinir hattindaydim da reste oplar duzenledim diyorsunda yeterli olamamissin. durum boyle. kendimide en iyi gostermiyorum sebebi dunyada sonuna kadar savasmış olsamda hem puan acisindan gerideydim hemde sonucta bi yerden sonra yenildim.

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
mehmet konusunda malesef bence mehmetin yaptogo bazi isleride kendinize mal ettiginizi dusunuyorum. cunku mehmetle diplomatik olarakta zaman zaman gorustuk. hoc ayda 2 3 kere girer ve klani icin cabalamayan biri olarak gozukmuyordu.

DeletedUser57896

Ziyaretçi
Rest Klanını Kim Bitirdi anlamadım orasını:)

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
rest bittikti zaten ama hicbir klan bitirmedi iste :D ama bizim klani dagitmamizi hizlandiran mayin in k43 e girmesiydi.

eger benim o aham aptal yonetici arkadaslarim bana laf edip dumrula gecirdigim rest oyuncularini tekrar klana almasaydi k34 de daha hazir bi bicimde golgr karsisina cikardik. ama iste o benim aptal arkadaslarim oyle yapti :D apo ne sovuyordum kirik dilekce ve asasiantr ye yaa :D

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Normalde ben yaptım, sen yaptın geyiklerini de hiç sevmem. Kaç dünyada, kaç klanı düze çıkarmak için çaba sarf ettiğimi unuttum desem yeridir. Tartışma uzamasın diye Gölge'deki 4 kurucudan biri olarak ki, bir tanesi de Sefa idi, konuya açıklık getirmek isterim.

Oyun başında Rest ile savaş yapma niyetimiz yoktu. Niye ? Abi, 35. kıtada Gölge, 46. kıtada Gölge* klanını kurduk. 3.yü kurmayalım, kalabalıklaşmayalım. İlk 45. kıtayı, sonra da Ütopya'yı indirelim dedik. Niye ? Ütopya benim yakından tanıdığım bir klandı. Orta vadede patates edeceğimizi biliyordum. Kolay harcarız, mevzuyu uzatmayalım dedik. Fakat, Rest kapalı kutuydu. Ütopya, klasikteki Udw tayfasının rüzgarıyla bize direnç gösterir, Rest de onlarla birlik olursa yıpranma olasılığımız fazlaydı. Hepimiz hatalı karar alıp Rest'e bulaşmayalım dedik. Sefa olmasa, çıkan sonuç 34. kıtadan tek köy almamaktı. Ki yanlış. Niye ? Bölgede hakim olmak istiyosan, çevre kıtaya salça olacaksın, tampon oluşturacaksın. Başka türlü oyun kopmaz. İşte o noktada Sefa girdi devreye. onbarikat, frenzy, ceset, streetballer, paris, .. bunları alıp Golge! klanını kurdu. 34'ü alıp gelicem dedi. Bu klana hiç karışmadık. Forumlar, savaş ilanları, yönetim grubu, skype ve whatsapp grubu herşey baştan aşağı farklıydı. Klan yıkılsaydı da çok umrumuzda değildi açıkçası. Mevzuya deneysel yaklaştık. Ya tutarsa dedik, öyle müthiş bir strateji hamlesi yok yani.

Sonra bu adamlar o bölgede ilerleyen dönemde sıkıntı yaratacak Rest oyuncularını çerez gibi topladılar. Usta klanını kafalayıp sıfır yetkiyle içlerine aldılar. Sonra Usta'dakiler isyan edip çıktı. O klan yine bi dağılma eşiğine gelmişken, kendileri çıkan adamlara güzel bi op yapıp ansızın sildiler. İşe yarayanları da tekrar klana aldılar. Böylece o cephe komple çökmüş oldu. Tüm kuzeydoğu tabi alınmadı ama geri kalan Sancak, Gecce, Rest, Dumrul, vs. hep denk güçteydi ve konum gereği birbirlerini yemeleri gerekiyodu. Bu hamlelerden mütevellit yiyemediler.

Aynı süre zarfında alt tarafta Ütopya kendine denk güçte Joker ile didişiyordu. Üstte biz de sıkıştırınca hiç uğraştırmadan teslim bayrağını çektiler. Burada bir kumar da alt tarafta oynadık. Nasıl ? Ütopya'dan çıkanlar oyundan düşmüştü ve Joker onları toplayacaktı. İşe yarayanları klana aldık. Bi de Joker'in operasyon stilini öyle net çözdük ki, 2 hafta evvelden saldıracakları adamları destekledik. Onların operasyondan 3 gün önce ve sonra o tayfaya operasyon yaptık. Pençelerini söktük. Sonra zaten dünya bitti. Dumrul gelmek istedi, o gelmek istedi, bu gelmek istedi. Bişey diyim mi ? O gün dünyadaki klanların yüzde doksanının adını Gölge olarak değiştirebilecek durumdaydık. Film kopmuştu. O yüzden diyorum zaten mevcut harita büyük bir mirasın haritası diye. Hee, sonrasında çok fazla silen olmuş bir ara çok zor durumda kalınmış filan diye duydum. Doğrudur. Ama insanlar sadece kendi yaşadığı zorluğu zorluk sanır. Burada empati yapmak lazım. He gemiyi tekrar düze v çıkarmak zordur. Eyvallah. Fakat hiç 200 kişinin üstüne çıkmadan mutlak favori gösterilen bir klanla tüm tehditlere rağmen dünyayı 3 - 4 ayda kapatma eşiğine getirmenin zorluğunu bir hesap edin. Aynı olayı şimdi 31.dünya açılsa tekrar edebilir miyiz ? diye sorgulayın. O zaman demek istediğimi anlarsınız.

Şimdi geleyim Mehmet Aurelio kısmına. Mehmet'i severim. Hepinizden de çok muhabbetim vardır. Oyun strateji ve insan ilişkileri de mükemmeldir. Vakit ayırıp yöneteceği klanı da kimse alt edemez. Buna eminim. Ama 27. dünyada yoktu. Diğer dünyalarda da hiç yoktu. Hep arazi oldu. Ama 27'de bu sefer oynucam deyip oynamadı. He genel forumda aktifti. Rakip klan yöneticileriyle mesajlaşırdı. Ama oyunda yoktu. Ben kendimden biliyorum yani kaç defa bakıcılığını alıp hesabı sıralamadan düşmesin diye geliştirdim. Klanındaki adamlara Mehmet'mişim gibi çaktırmadan mesaj attım, başkan uyuyo demesinler diye. Bazen herşey göründüğü gibi değildir yani Batu.

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
sametim tamam gorundugu gibi degildir. ancak ben bunu kasteder bisi demedim yahu. :D o planlamis olsa bile uygulamada dusuk seviyede. yani ben onun dusmanla iliskisini yaziyorum. ben 4 ayda dunyanin bittiginin farkindaydim. golge biranda 2 hilali almisti k34 ude almisti.

senin soylemlerin cok dogru samet. ancak dedigim gibi mantik ekibi sizsinizdir o bana hem genel forumda hemde ozel mesajlarda bolubjk olarak yansidi.

*STaLKeR

Kılıç Ustası
Neyi tartisiyosunuz , bu serverin en iyisi benim ve bayrak adi altindaki oyuncularim :)

DeletedUser39894

Ziyaretçi
Ben gerçekleri söyledim abi abartmak veya sevgiye dayalı sözler değildi.Yanlışım varsa çıksın biri desin söylediklerin yanlış diye....

Diyeceğim Tek Söz VAR Enkaz Kaldırmak Hiç Kolay Değil Anlayan Anladı Önemli Olan Yapıp Gitmek değil Sonuna Kadar Mücadele etmektir...

Ergin abi selamlar :) Şimdi mevzu buraya gelmiş , sen bırakma kararı aldığında harbiden yüzsüzlüğe gidecek kadar üstelediğim için iki kelam etme hakkını buluyorum kendimde. Sürçü lisan edersem şimdiden affola.. :)

45in düşmesi olayından sonra sen yoruldun bıraktın. Senin ardından yeni yönetici ekibi kuruldu falan Ahmet abim aldı yönetimi, sonra ahmet abiye ban çıktı o olaydan sonra da buğra, ben , mehmet , murat abi falan bırakma kararı aldık vs vs.. Sonra biz sile aldık k45 bomboş kaldı resmen, ardından sen dönmüşsün bayrak falan kurulmuş güzelde olmuş.Ama samimiyetimize dayanarak sana da ufak bi iğneleme yapmak istiyorum burda , kusuruma bakma ama o kargaşa içinde sen gitmeseydin inan klan enkaza dönmezdi bi şekilde toplardık :) Hayırlısı buymuş , ama söylemeden de edemedim :) Seviyorum hepinizi bu arada

Ahmet abi ve aleyküm selam :)

DeletedUser57896

Ziyaretçi
Ergin abi selamlar :) Şimdi mevzu buraya gelmiş , sen bırakma kararı aldığında harbiden yüzsüzlüğe gidecek kadar üstelediğim için iki kelam etme hakkını buluyorum kendimde. Sürçü lisan edersem şimdiden affola.. :)

45in düşmesi olayından sonra sen yoruldun bıraktın. Senin ardından yeni yönetici ekibi kuruldu falan Ahmet abim aldı yönetimi, sonra ahmet abiye ban çıktı o olaydan sonra da buğra, ben , mehmet , murat abi falan bırakma kararı aldık vs vs.. Sonra biz sile aldık k45 bomboş kaldı resmen, ardından sen dönmüşsün bayrak falan kurulmuş güzelde olmuş.Ama samimiyetimize dayanarak sana da ufak bi iğneleme yapmak istiyorum burda , kusuruma bakma ama o kargaşa içinde sen gitmeseydin inan klan enkaza dönmezdi bi şekilde toplardık :) Hayırlısı buymuş , ama söylemeden de edemedim :) Seviyorum hepinizi bu arada

Ahmet abi ve aleyküm selam :)

Tüm klanın yükünü sadece ben çekiyordum o dönem destek sorumlusu ben op sorumlusu ben klan sorumlusu ben üye takbi cart curt herşey bana yüklenmiş aylarca bu şekilde bekledim ne gecem ne gündüzüm vardı yüzlerce defa yazdım yardım edin diye ne kurulacak bir sistemi onaylayacak başkan vardı nede sistemin kurulmasında bana yardımcı olacak üye...Ben hesap siller olmadan geri döndüm ahmet abi bana Ergin gel yükünü alacam sen biraz istirahate çekil dedi ben 1 hafta oyuna bakmadım 1 hafta sonra döndüğümde ne göreyim 15 milyon hesap sil yapmış klanın toplam puanı zaten 34 m idi bende hesabı sile aldım ve realde görüştüğüm arkadaşlarım klandaşlarım beni ikna ettiler geri aldım hesabı ve bu süreçte klanı toparlamaya motivasyonunu yükseltmeye çalıştım bu konuda ben haksız değilim sebebini herkes biliyor tüm GÖLGE gölge için yaptğım fedakarlığı ve ayırdığım zamanın hakkını karşılayamadılar fazla bir karşılıkta istemedim sadece bana yardımcı olunsun dedim Biliyorsunki o dönemlerde en çok seninle görüşüyordum seninle irtibatta idim affedersiniz ama kimse takmıyordu bile bunu sen daha iyi biliyorsun herkes ayrı bir havada takılıyordu ahmet abinin de ceza yemesi işleri tam b..ka sardı lakin bunun üstesinden geldik yeni ekip kurduk eski wördlerdeki dostlarımla devam etme kararı aldık bir çok kişi aramıza katıldı bu dönemde

GöLGe'nin Bitmesi BAYRAĞIN kurulması ise Gölgeden kimsenin kalmaması tüm yönetimin hesap silmesi sonucunda boşuna isimi tavan yapmanın manası yok diye O dönemlerde Şehit haberlerinin fazla olması sebebiyle klanımızı BAYRAK olarak belirledik...

gel gelelim gazoz paşa violen rest savaşlarında yukarda o kadar yazılar okudumda ben şunu yaptım ben bunu yaptım...Ben o savaşlarda o yazı yazanların hiç birini görmedim TİESTOKRAL Buğra ve ben k45 için girişimlerde bulunduk

bizlerde seni seviyoruz kardeşim her daim gönlümüzdesin her daim yerin var

DeletedUser12300

Ziyaretçi
Hayal kırıklığım olduğu bir word diye aklımda kalacak

favorim hangman91 ama misi yetmiyor :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Icinde gazoz gecen cikarimlarinin hepsi yanlis.bizzat orda bulunmus biri olarak belirteyim.art of war yerine TiestoKral yazmalisin.bi kahve neden aday anlamis degilim.favorim de patbon cafe.

aynen ne diyo bu diyorum ben de :D komutanlık yapmışım haberim yok asD:A:ASD:AD:
GAZOZ'a yapılan en büyük operasyonu ben hazırlamıştım sadece, 140 köylük bi operasyon hazırladım o zamana kadar dünyanın en büyük operasyonuydu sonra daha büyüğü yapılmıştır muhtemelen :D

bolubjk*

Ağır Atlı
Vay be :)
Tek yorumum bu olsun üstte yazılanlarla ilgili.
Siz beni sevmesenizde hepinizi ben seviyorum kucak dolusu selamlarımı iletiyorum tüm w27 gölge kadrosuna :))
W27 deki en başarılı kişiler bana göre baltazar-storm blessed(bıvya) ve advocatedir. ve tabikide açık ara w27 yi domino eden patboncafedir. Çünkü dünya çok başlarda zaten sonlanmıştı ve bu saydığım isimler oyunun başlarındaki performanslarıyla zaten başka hiç bir klana şans ihtimali bile vermemişti.
Şahsımla ilgili yorum yapan herkese de saygılarımı sunarım arkadaşlarım ne söylüyorsa doğru söylüyorlardır:)

*STaLKeR

Kılıç Ustası
Bak bolujk ye her ne kadar brakip gitsede icinde ben olan bi tane sozcuk yok. Ama ne olursa olsun bu serverin en iyisi benim ahmet abide ne oluyomuş :)

DeletedUser12300

Ziyaretçi
Mehmet kardeşim burada seni sevmek veya sevmemek gibi bir durumu değil seni zaten sevmemiş olsak işlerin boyutu çok farklı olurdu. Bu kadar güzel bir oyuncular bir araya öyle kolay getirilmezdi. Bir çoğu bende dahil samet ve seni sevdiğim için geldim oynadım. Yoksa bu oyunu oynamak istemediğim tekrar bulaşmak istemediğimi başlamadan önce bir çok kez dile getirdim.

Çok alınganlık etmene gerek yok bu oyunda oyuncu olarak ne kadar iyi olursun bilemem ama kişi olarak iyi biri olduğunu biliyorum. Burada kimseye kırgınlık kızgınlık besleme hakkın yok bu bir oyun sen varken bir strateji vardı sen yokken bir stratejiler oluşturuldu.

Stalker alp alparslan benim olmadığım yerde belki :) Ben varken öyle şeklini alırım.

Mirzoya söyle hesabı sana devretsin