w27 en iyi oyuncusu

• Konuyu başlatan DeletedUser56967
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser56296

Ziyaretçi
Çağatay evet.
O batı sınırından çok fazla arkadaş hesap sil yaptı, köy devretti. Çoğu arkadaş da no lawa geçti. Bütün sınır köyleri bana kalınca mecburen tüm yeni köyleri savunma yaptık. Etrafımda yüksek puanlı düşman olsa yine saldırı giderdim ama en yüksek adama %50 moralim vardı

O sırada yavaş yavaş aktif oyuncuları sınıra çekiyorduk, son durum ne fikrim yok. Renk gelmiştir heralde o bölgelere :)

Hatırladığım kadarıyla sen de saldırı ağırlıklı oynuyordun, hesap biraz hantal gelmiştir :)

DeletedUser12300

Ziyaretçi
Klanlar tarihimde tüm oynadığım dünyaları içine kat böyle bir svunmaya eş değer olmamıştır :D

Mirzocum ortalıkta gözükmüyor. Bana laf yaptı 1 ayda farkı kadar fark açtım görüşemez olduk

aktif savaşlara başladığım an patbonla birlikte mirzo kıtasını tamamen düşürücez.2 kişi yeterli seviye çok düşük kasmaya değmez

Luciferr

Dük
En iyi isim bu dunyada 2 kisiye yakisir bence. Birincisi bolubjk ve digeride tabikide tafarel batudur.

Batu su ana kadar gordugum en azimli oyuncularfan biri olmustur benim gozumde. Yok olmus bi resti aklim almaz bi süre ayakta tutmus , organize etmis tek adamdir. Onun ekibi benim gozumde en iyi.

Bolubjk yani mehmet abi, dunyanin basindan sonuna kadar cok akilli bi diplomasi yurutup oturmus bi klan yonetimiyle mukemmele yakin bi performans ortaya koymuslardir.

Savas acisindan, kendi violin ekibimi de en iyilerin arasinda olmasada bu dunyadaki sayili ekiplerdendi. Zaten orangeganja bunun en buyuk kanitidir.

Golgede gordugum tek eksik, diplomatik basarisini savaslarda elde edememistir. Ama akilci diplomasilerle bu acigini kapatti.

Savas acisindan en iyi oyuncu da orangeganjadir. Guney tarafinda violini dagittiktan sonra neredryse tek basina tutunmustur. Gercekten bu dunyada iyi oyuncu, oyunun ilerleyen zamanlaribda botcu ve precileri nasil yendigini gosterdi.

Umarim tuna w30 da batu oynadigi world de ve golge klanlarida gelirse c5 e basarilarinin devamini dilerim.

Ayrica hakkimda soyledikleriniz icinde tesekkur ederim :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser56236

Ziyaretçi
3 4 ay önce bıraktım bu dünyayı. bence en iyisi site54 ün şuanki sahibi ve Gazoz klanlarının kral yeloköy.

DeletedUser57896

Ziyaretçi
Bende en iyisi Mirzay... Hesabındaki bayan ablamız...

DeletedUser39894

Ziyaretçi
dünya da son durum nedir? kim kimle müt falan filan biri açıklayabilir mi ? :)

DeletedUser56236

Ziyaretçi
hoppatanak mirzay gitmiş? =S site54 ün tepkisini merak ettim ya =) başarılarrrr w27

DeletedUser57790

Ziyaretçi
Teşekkürler :)) Aynen gitti mirzay site54'le orangeganja üzüldü gittiğine uğraşacak kimse kalmadı :D