w27 en iyi oyuncusu

• Konuyu başlatan DeletedUser56967
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser56967

Ziyaretçi
Çok oyuncu geldi gitti. Bazı isimler yaptıkları savaşlarla akılda kaldı. lütfen puanda çok savaş olarak iyi performans gösterenleri yazdım. sizde onu düşünerek yaparsanız daha iyi olacaktır...

mirzay çok savaş açısından birşey yapmadı
patbon cafe düzenli savaş programında savaşmadı ama hep ismini duyurdu.
z3r-1 büyük paşa- gecce savaşını unutamayız değil mi?
radjap büyük dumrulun kurucusu.
site54 olaylar içerisinde gelişti ve mayın gibi güçlü klanları yıktı
sdt24 ünlü MAYIN - REST savaşının baş aktörlerinde
tafarel batu onu unutamayız heralde savaş üstüne savaş açan adam ve ünlü MAYIN savaşı
bolubjk gölge nin kurucusu ve savaş olarak değil ama diplomasi olarak muthiş bir zeka
o1-kral-01 tabiki dünyayı kapayacak olan BAYRAK klanının kurucusu.
art of war* gazoz a karşı verdiği büyük komutanlık.
mis mi fake mi? sırasıyla rest dumrul ve gölgeden gelen saldırılara çok iyi dayandı. hatta hala dayanıyor.
oraneganje heralde bayrakın güneydeki en mücadele oyuncusu
suatonur savaşlarda hazırlanan plan itibarıyla en iyilerinden(romedal- gibi)
bi kahve? unutulmaz gazoz savaşlarının kahramanı

seçin bakalım :D ben şeyden bahsemiyorum 1m 2m olupta 100 mesafeden rahattan alanları pek katmadım işin içine. ama siz katabilirsiniz.

bana göre sınır savaşlarında 9x9 larda tafarel batu
op ları düzenlemede ve op başarısında art of war*
mükemmel 3 klana karşı direnen sdt24 ve sadece 20 kişi ile daynamışlardır.

bunlar bana göre en iyiler. art of war ve sdt24 bırakmışlar tafarel batuda 3 haftada 1k kasmış. yani savaşlardan ne kadar bıktıklarının göstergesi.

DeletedUser57896

Ziyaretçi
analizin için teşekkür ederim ama eksikler var gibi Onları biraz tamamlamak istedim

Mirzay.. Onun için birşey demiyorum bu oyun savaş oyunu savaşmazsanız zevk alamazsınız

Patbon Cafe wördde en çok kesim yapmış wördün en elit oyuncu olarak biliyorum Sebebi ise öncelikle hesabı 2. Sırada iken zirve savaşını tam lehine çevirme döneminde global yemesi ve arkasından aynalı hesabına geçmesidir.Aynalı... Hesabı kendisinde 27 gün kalmış ve bu hesabı 27 günde 720 k iken 1.8 k ya yükseltmiştir.Arkasından Stalker hesabına geçti ve Mirzay ile arasındaki 1.270 k puan farkını 19 günde kapatmış ve şuan 120 k puan farkı açmış bir oyuncudur kendisi.

DeletedUser

Ziyaretçi
Icinde gazoz gecen cikarimlarinin hepsi yanlis.bizzat orda bulunmus biri olarak belirteyim.art of war yerine TiestoKral yazmalisin.bi kahve neden aday anlamis degilim.favorim de patbon cafe.

DeletedUser57896

Ziyaretçi
Bi Kahve ? Gazoz Savaşında iç kısımlarda kalan bir oyuncumuzdu ve ozaman biz o bölgeye yerleşene kadar klandan ayrılmıştı o dönemler Joker,Paşa,Violen Savaşları Aktifti Ozamanın En Büyük Generali Eski Tiestokral Yani Buğra Oyuncularımızın Motivasyonunu En üst düzeyde tutup XX klanlar 10-15 köylük op yaparken bizler 100 Köylük Oplar Yapmayı Başarıyorduk

Patbon Cafe Yukarda Yazdığım Gibi Tambir Terminatör dür Kendisi Bu Wörd'de En Kaliteli Oyuncudur.

Gazoz Döneminde art of war* Hiçbir etkisi Olmadı Sadece Tiestokral O opları düzenliyordu

Bu Seruvende Klanı 3 Bölge Olarak ayırdık aşagı Violen Yukarı Gazoz Yan tarafımız Joker ve PAŞA klanları Olarak 3 opsiyonlu 3'er timler şeklinde oplar yapmaya başladık...

Yani eksik birçok yazı içermektedir yukardaki bilgiler...

GöLGe kısa bir süre hızlı ve performanslı dönem geçirdi ve arkasından kopmalar başlamıştı ki..Bunun olmasındaki en büyük kaos ise bolubjk nin oyunla ilgilenememesiydi...

Bu ilgisizlik olayları iyice kızıştırmaya başladı ve GöLGenin kafa oyuncuları mazaret ararcasına w27'i bırakmak için Sanki o dönem Patbon Cafenin Ceza almasını Bekliyorlardı...

Bu süreç 3 ay sürdü ve bu 3 ayda klanda tek yetkili bendim:)) Ama sözde yetkili arkadaşlarım Oyunla ilgileri dahi yoktu düşünün ki Kırmızı yakan bir Kurucu o klanın halini siz düşünün...

Mismi fakemi? Tarih oldu neye dayanıyor bilmiyorum:)

neyse daha uzun yazmak isterdim diğer arkadaşlar gerekli şeyleri yazacağını umuyorum

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
mis mi fake mi rakro31 de diye biliyorum bende.

ben en iyi isim bolumune tabiki bolubjk yazacagim. diplomasi cok iyi bir olaydir. ama onun disinda klani hep savasa hazir ve diri tuttu bi savastan obur savasa atladi bunu ne rest ne no law yapti. o yuzde hepsinin direnci dustum onu yapanlar joker klanlari gecce klanlari pasa klanlari ve golge klanlari idi. bunlari yapanlarda ben ainublade-bolubjk-ennivuccivokke bu 3 lu bu mantogi gerceklestirmeleronden dolayi cok kutlarim. ben hatta zamaninda bunu yapmak istedim
bende o zamanlar alayina rest in 1. kisisi haline geldim. 0 yonetici kalmisti. bende klani diri tutmak adina bireysel konusmalar yaptim rest artik toplama klan haline gelmisti 3 4 restli vardik. bende hatta bundan sonuc tek tek pasa mayin no law ve ufak klanlara savas ilani verdim. k34 de golge bizi bariz yenecekti ben savas ilani ettim sonra startejik hamle yapip sa si olan dumrula o oyunculari gecirdim klan cok iyi toparlanmisti 2 basarisiz mayin opu 2 basarili no law opu. aslinda guzel gidiyorduk. fakat o uykudaki yonetim asker degil puan diyince beni elestirdiler buyrun alin dedim. bana o zaman sonsuza kadar destek veren dumrula gectim. bu surecte mayin tam 2 op yapti ve 20 30 koy aldilar. benle sinir oldular. bu durumda tekrar reste dondum doner donmez o yonrtimi kestim hesaplari aldim. baskalarini yerlestirdim. yine tek basimaydim. o zamanda bana yardima bu site54 e yeni gelen ilim kardesim geldi. tum yuku benden aldi ve zamaninda bolubjk mehmetin bana sundugu bi opsiyon vardi. yanina iyi oynayan guvendigin oyunculari alarak benim klanima gelebilirsin demisti. klan tamamen batmisti. bu yuzden saglamlari alip dumrulla beraber golgeye giris yaptim. o sirada bende mayin tarlasi ile buyuk mucadele vetip saat basi koy degisiyordu. guzel savas verdik.

simdi bu politikayi izleyen kisi olan bolubjk dir diyorum. en etkilisini o yapti. bolubjk dir cevabim.

bana yazilan yazidada 9x9 da evet iyiyimdir. gece 3 te casuslarim bos buldugumu alirim affetmem. 1 ay oyunu biraktim 1 ay sonra geri gelip tam 4 gunde eski koylerimi alip 1 haftadada 3 kati puana ulastim. kasmama nedenimde kasimda askere gidecek olmam. :D insallah w27 de kotu anilmamisizdir tek temennim o. cok insanin kalbini kirdik ama yapmam gerekirdi. bize en sahip cikan klanin kurucusuna meydan okuyunca kalp kirarim.

iyi oyunlar. yukarda ismi yazan herkes iyi oyuncu hatta sua asamaya kadar sanirla mucadeke eden herkes iyi oyuncudur.

DeletedUser39894

Ziyaretçi
Tiesto buğra , kral 01 ergin abi ve de patbon reis dünyada ki en iyi trilogydir :) tabi ben gibi gidenler onlar gibi geri dönenler falan derken w27 kısa , özlü ve güzel oldu bizim açımızdan devam eden arkadaşlara başarılar :)

DeletedUser55960

Ziyaretçi
Violinde ennivicci de iyiydi.

oyunun 1. si ve benim adayim. patboncafe
en bireysel savas olarak z3r-1 ve tafarel batu
diplomatik olarak bolubjk

DeletedUser

Ziyaretçi
Tiesto buğra , kral 01 ergin abi ve de patbon reis dünyada ki en iyi trilogydir :) tabi ben gibi gidenler onlar gibi geri dönenler falan derken w27 kısa , özlü ve güzel oldu bizim açımızdan devam eden arkadaşlara başarılar :)

Mehmet ben senden bisey istemistim kanka tam bu hesap silmelerden filan once. unutuldu gitti arada kaynadi.hatirladin mi?

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Şahsım adına beni en çok zorlayan oyuncu pigkiller idi. Savaş açısından bakarsak en azından benim olduğum dönemde Mirzay çok aktif değildi.

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Tartışmasız Baltazar - Barış abi'dir. Şerefli 2.lik de Advocate - Sefa ve Tiestokral'ın hakkıdır. Bronz madalyayı da bu 3 adamın operasyon tayfasını oluşturan şimdi isimlerini yazmaya üşendiğim onlarca arkadaşa veriyorum. İlk 25'in içinde yer alan klanların ve bu klanların içinde yer alan tüm oyuncuların şunu bilmesini isterim, bu adamlar oynadığı kısa süre zarfında 27. dünyanın kaderini değiştirmiştir. Olmasalardı bambaşka bir harita, bambaşka bir ilk 25 listesi görürdünüz. Velhasıl kelam oynadığınız dünya bu adamların mirasıdır.

He geçmiş mazi, biz önümüze bakalım, sağ kalanlardan en iyi kim ? diye soracak olursanız, dünyada oynamayan biri olarak kesin konuşamamakla birlikte sofi abimiz patboncafe'ye altın madalyayı teslim edebiliriz.

Ahmet abi, benim klanlar.org'ta gördüğüm en ilginç karakterlerden biri. Bu adam 100.000 puan eşiğine gelene kadar kalburüstü ama kesinlikle favori görülmeyen, futboldan benzetme yaparsak tam bir Burak Yılmaz. Bol gol atan ama takımda neden ilk 11 oynadığı asla anlaşılamayan bir insan.

Fekat ; 100.000 eşiğini geçince artık içine Lewandowski mi kaçıyor anlamıyorum leblebi gibi diziyor golleri. Muhtemelen evde hanımı ve çocuklarına hakkınızı helal edin altı haneli sayılara geldim. 2 ay internet kafede inzivaya çekiliyorum diyor olabilir. Tartışmaya açık bir konu.

Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar. Haftaya tekrar görüşmek üzere.

DeletedUser17537

Ziyaretçi
valla tanıyan çıkmadı olm ya , araştırdım bide bilen yokmuş

mehmet :D naber ya

Tartışmasız Baltazar - Barış abi'dir. Şerefli 2.lik de Advocate - Sefa ve Tiestokral'ın hakkıdır. Bronz madalyayı da bu 3 adamın operasyon tayfasını oluşturan şimdi isimlerini yazmaya üşendiğim onlarca arkadaşa veriyorum. İlk 25'in içinde yer alan klanların ve bu klanların içinde yer alan tüm oyuncuların şunu bilmesini isterim, bu adamlar oynadığı kısa süre zarfında 27. dünyanın kaderini değiştirmiştir. Olmasalardı bambaşka bir harita, bambaşka bir ilk 25 listesi görürdünüz. Velhasıl kelam oynadığınız dünya bu adamların mirasıdır.

He geçmiş mazi, biz önümüze bakalım, sağ kalanlardan en iyi kim ? diye soracak olursanız, dünyada oynamayan biri olarak kesin konuşamamakla birlikte sofi abimiz patboncafe'ye altın madalyayı teslim edebiliriz.

Ahmet abi, benim klanlar.org'ta gördüğüm en ilginç karakterlerden biri. Bu adam 100.000 puan eşiğine gelene kadar kalburüstü ama kesinlikle favori görülmeyen, futboldan benzetme yaparsak tam bir Burak Yılmaz. Bol gol atan ama takımda neden ilk 11 oynadığı asla anlaşılamayan bir insan.

Fekat ; 100.000 eşiğini geçince artık içine Lewandowski mi kaçıyor anlamıyorum leblebi gibi diziyor golleri. Muhtemelen evde hanımı ve çocuklarına hakkınızı helal edin altı haneli sayılara geldim. 2 ay internet kafede inzivaya çekiliyorum diyor olabilir. Tartışmaya açık bir konu.

Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar. Haftaya tekrar görüşmek üzere.

samet abin altı çizmek gerekir noktasına katılıryorum

en bastada söyledim gibi barış abiden ögrencek cok sey var :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben bu serverın başında oynadım, final dönemimde olduğum için oyunu bıraktım, ilk kez istemeyerek içimde ukte kalarak bıraktığım 27. Dünyadan hatırladığım kadarı ile gölgenin temellerini samet (tutenstein) ve barış abi (baltazar) attı ben ise sol kanatta güzel bir ekip oluşturup tampon görevi yaptım. Samet tevazu gösterip listeye kendisini yazmamış ama gerçekten oynadığı dönemde Gölge başta olmak üzere birçok klana hakimdi birçok şeyi tek elden yönetmek onu yıprattı ve o da bıraktı oyunu. Bırakana kadar samet 27. Dünyanın en aktif oyuncusuydu zaten 2. sıradaydı. Ancak kim ne derse desin mirzay oyun başından itibaren çok uzun bir süre zirveyi parselledi. w27 de benim en çok beğendiğim oyuncu mirzaydır. Nasıl yaptığını insanlar tartışabilir ancak sonuçta ortada bir başarı var. 27. Dünya da ki en büyük hayal kırıklığım ise mehmettir(bolubjk). Mehmeti severim ama bir daha mehmetle oyun oynamam :) muhtemelen o da erdal abi yüzünden bir daha beni çağırmaz ama sıkıntı yok.

Patboncafe de ben tam oyunu bırakacağım zamanlarda atak yapmaya başlamıştı şimdi de 1.liği almış tebrik ediyorum kendisini ama lütfen oyun başında hiçbir numarası olmayan barbar köy toplayıp sıralamaya giren adamları şurda favori göstermeyin :)

DeletedUser12300

Ziyaretçi
Herkese Merhabalar;

Benim için temennide bulunan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Beni bilen ve benimle oynayan kişiler bilirki savaşmaktan kaçmam ve barbar köy almaktan hoşlanmam. 27. Dünyada dişime göre rakip olmadığından farmwille modun da takılıyorum. Çok fazla öyle itina göstermiyorum.

Samet kardeşim; malesef ben köy geliştirmeyi sevmeyen kiriz geçirdiğim bir dönemlerdir. 4-5 tane oluşmuş köyüm olduktan sonra ben istemediğim sürece kolay kolay oyun dışına atacak görmüyorum.

Samet sana sadece şu kısımda katılmıyorum sıfırlar çoğalınca ben oyun dışında isteyerek kalmıyorum. Malesef oyun arkadaşlarım oyundan soğuyor ve ben veya klanım zarar ederse eksi bir durum olduğunda hazmedemiyorum. Yenilmek beni çok fazlası ile yoruyor müdale etmek istiyorum veya çok dikkatsiz kelimeler kullanarak karşımdaki kişileri samimi görüyorum o yönde şikayetler oluyor ceza alıyorum. Haliyle volta almak zorunda kalıyorum.

1. olmak gibi bir derdim asla olmadı ama her zaman kendimi iyi yerlerde görmek isterim. Yapmış olduğun her iştede olduğu gibi oyunda olsa layıkı ile en iyisini yapmaya çalışıyorum.

Baştada dediğim gibi 27 dünya benim hayal kırıklığım olmuştur. Sametin gidişi ile başlamış mehmetin oyuna soğuklu ile devam etmiş ardından aldığım global ceza ile finali yapmıştı.

Çok sevdiğim kardeşlerim ricası ve vaktiminde uygunluğundan tekrar oyuna döndüm.

Not: o1*-.Kral.-*o1 (Ergin) kardeşimin güzel sözleri beni sevdiğinden abartıyor:)
Simam Mehmetcim seni görmek güzel selamlar.

Herkese başarılar ve güzellikler diliyorum.

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
:D lütfen oyun başında hiçbir numarası olmayan barbar köy toplayıp sıralamaya giren adamları şurda favori göstermeyin :)

dedigin cok dogru kardesim birakan oyunculari toplayan siralamaya giren. bireysel savas yapmayip ugrasmayan. yada at kamiyi al mantiginda almasanda bisey kaybetmem mantiginda olanlari listeye almamak gerekir. kendini bu gruba alirmiydin?

ben kendimi almazdimda. oyle soyleyince merak ettim.

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Ahmet abi, Sefa oyun başında bir numarası olmayan, barbar köy toplayıp sıralama yapar lafını yıllardır kalıp olarak kullanır. Senden bahsetmemiştir, araya kaynadın. tt1 Ayrıca sen oyun başında da iyiydin. He sadece 1 numara değildin ama top 10 listede hep vardın. Seviyoruz seni sıkıntı yok. tt1

Sefa, ben yıpranmadım ! Lütfen o lafı geri alalım :D Ben normal oyunumu oynuyordum, fekat oyuna 6 yıllık öğrencilik hayatımın son proje dersinde çok düşük notlar alıp kalma potasına girince final haftası bırakmak zorunda kaldım. Ki ona rağmen kaldım dersten. :D Az daha okul 1 sene daha uzuyordu ama yaz okulu açtırıp son saniye totoyu kurtardım. tt1

Batu, yazını 4 kere okudum anlamadım yine la. Ne diyon sen değişik. tt2

Not : Şu yorumlarıma bakıyorum da tam eyyamcı olmuşum he. Normalde en spekülatif yorumları patlatıp kavgayı körüklerim. Yaşlandım anasını satim. Gidiyom ben.