w27 en iyi oyuncusu

• Konuyu başlatan DeletedUser56967
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser12300

Ziyaretçi

Devir aldğımda böyle demişti. Ozaman 100 köy fazlası ve 900 kusur fark vardı.
19 gün sonra 40 köy fazlam oldu ondan :) puan farkıda yalan oldu :)

Ecim mesajlarıma cevap vermiyor.

*STaLKeR

Kılıç Ustası
Ahmet abi ben o hesabi sana verdigimde 40 koy vardi 600 k falandi nereye 900 k fark vardi :) 269 koyle verdim mirzayin 304 falan koyu vardi :)

*STaLKeR

Kılıç Ustası
Tamam biraz iyi bi oyuncu olabilirsin ama benim kadar degil ben stalkerim muhtesemim :)

*STaLKeR

Kılıç Ustası
Tamam 54 koy olsun :) ama 900 k degildi tas catlasa 700 e yakindir. Cunki mirzay abiye bende demistim 1 aya gecicem seni diye benden cekinince salmis kendini biraz sana vermis 1. Ligi ne olmus :)

DeletedUser

Ziyaretçi
aynen ne diyo bu diyorum ben de :D komutanlık yapmışım haberim yok asD:A:ASD:AD:
GAZOZ'a yapılan en büyük operasyonu ben hazırlamıştım sadece, 140 köylük bi operasyon hazırladım o zamana kadar dünyanın en büyük operasyonuydu sonra daha büyüğü yapılmıştır muhtemelen :D
Arkadas listesinde yesil yaktigini gorunce sukur namazi kiliyodum erdem :) o aralar sadece whatsap grubunda protokol maceralarini anlatmakla yetiniyodun.ama op guzeldi tabiki basari yuzdesi dusuk de ols :D

DeletedUser57896

Ziyaretçi
Çok oyuncu geldi gitti. Bazı isimler yaptıkları savaşlarla akılda kaldı. lütfen puanda çok savaş olarak iyi performans gösterenleri yazdım. sizde onu düşünerek yaparsanız daha iyi olacaktır...

mirzay çok savaş açısından birşey yapmadı
patbon cafe düzenli savaş programında savaşmadı ama hep ismini duyurdu.
z3r-1 büyük paşa- gecce savaşını unutamayız değil mi?
radjap büyük dumrulun kurucusu.
site54 olaylar içerisinde gelişti ve mayın gibi güçlü klanları yıktı
sdt24 ünlü MAYIN - REST savaşının baş aktörlerinde
tafarel batu onu unutamayız heralde savaş üstüne savaş açan adam ve ünlü MAYIN savaşı
bolubjk gölge nin kurucusu ve savaş olarak değil ama diplomasi olarak muthiş bir zeka
o1-kral-01 tabiki dünyayı kapayacak olan BAYRAK klanının kurucusu.
art of war* gazoz a karşı verdiği büyük komutanlık.
mis mi fake mi? sırasıyla rest dumrul ve gölgeden gelen saldırılara çok iyi dayandı. hatta hala dayanıyor.
oraneganje heralde bayrakın güneydeki en mücadele oyuncusu
suatonur savaşlarda hazırlanan plan itibarıyla en iyilerinden(romedal- gibi)
bi kahve? unutulmaz gazoz savaşlarının kahramanı

seçin bakalım :D ben şeyden bahsemiyorum 1m 2m olupta 100 mesafeden rahattan alanları pek katmadım işin içine. ama siz katabilirsiniz.

bana göre sınır savaşlarında 9x9 larda tafarel batu
op ları düzenlemede ve op başarısında art of war*
mükemmel 3 klana karşı direnen sdt24 ve sadece 20 kişi ile daynamışlardır.

bunlar bana göre en iyiler. art of war ve sdt24 bırakmışlar tafarel batuda 3 haftada 1k kasmış. yani savaşlardan ne kadar bıktıklarının göstergesi.

Ben Seni Merak ettim usta ya senin nick neydi :)))

DeletedUser56296

Ziyaretçi
Batı bölgesinde tek başına 20 aktif no law oyuncusuyla savaşan, tek gecede az kayıpla 450k asker kesimi yapan (aradan 3 ay geçti ve rekoru kırabilen olmamış), ve o gece 1 köy dahi kaptırmayan, üstelik bunları eski klanının ihanetiyle uğraşırken gerçekleştiren aLLanToyiS yok listede :)
Patbon cafe hesabının ilk sahibi yani, ki kendisini de tebrik ediyorum güzel sıçrama yapıp mirzayı geçmiş

DeletedUser12300

Ziyaretçi
forovirimi değiştiriyorum :D

o1*-.KraL.-*o1 seni favorim seçiyorum

DeletedUser57896

Ziyaretçi
Benden Başkası Olamaz Tabi varsa iyisi çıksın :p

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadas listesinde yesil yaktigini gorunce sukur namazi kiliyodum erdem :) o aralar sadece whatsap grubunda protokol maceralarini anlatmakla yetiniyodun.ama op guzeldi tabiki basari yuzdesi dusuk de ols :D

Aynı haldeyim şuan :D İşten okula gidemiyorum 3 hafta oldu :D ilk kez yarın gidicem ve haftaya da iş var :D

DeletedUser12300

Ziyaretçi
Batı bölgesinde tek başına 20 aktif no law oyuncusuyla savaşan, tek gecede az kayıpla 450k asker kesimi yapan (aradan 3 ay geçti ve rekoru kırabilen olmamış), ve o gece 1 köy dahi kaptırmayan, üstelik bunları eski klanının ihanetiyle uğraşırken gerçekleştiren aLLanToyiS yok listede :)
Patbon cafe hesabının ilk sahibi yani, ki kendisini de tebrik ediyorum güzel sıçrama yapıp mirzayı geçmiş

Çağataydı sanırım kardeşim. Ben hayatımda böyle bir hesap görmedim bu kadar savunma :) Korktum yani bu savunma ile tum worde kafa tutarım. Kimsede benden köy alamaz. :)

Savunma puanı kasmak iyi derece yaptığını göstermez çok fazla oynayamadık. Malum o dönem ceza yedim. Benim ceza aldığım dönemlerde saldırılar sana başlamıştı.

Tesadüfen o puanıda kastığını düşünmüyorum. Lakin bu kadar savunma basma :)