(MAYIN TARLASI) vs (BEST+REST)

• Konuyu başlatan DeletedUser33996
  • Başlangıç tarihi

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
restin bu kadar geri kalmasında büyük sebeplerden biri bizim k34 rest bölgesine çok önceden girip restin sağ kanadının işlevselliğini kaybetmesini sağlamamızdı. Biz rapor pek fazla paylaşmadık belki ama sefa önderliğinde o bölgede çok defa restten köy aldık
Son 15 köy alımından sonrada tamamen 34 ü bıraktılar zaten

Rest gibi klanlar oynadıkça gaza gelen bir ekip, bir türlü ivme yakalayamadılar düzenli op yapamadılar oyuncular tek tek pasifleşti, şuan ki duruma gelmeleri çok çok öncesinden belliydi

mehmedim sevinin baslar yuksekte
olsekte sevinin eve donsekte

suana kadar basimizi agritan devamli tek klan golge idi. ben golgeyle savasi en son yapariz oyle yikiliriz diye dusunduydum :D ama cidden oraya baska bi klan gelseydi ismailler orayi zehir ederdi.

DeletedUser57044

Ziyaretçi
Öncelikle hayatta basarisizliklar olabilir onemli olan bu basarisizliklar tekrarlamamaktir bizim arkadas tam olayi organize edememis iciniz rahat olsun birdahaki tamamıyla bana ait olacak geldimizde haritada koyunuz kalmaz ise kusurumuza bakmayin sahsi olarak 4 koy alacagimi size temin ediyorum iciniz rahat olsun vede icimizde casusunuz olabilir her klanın her klanda casusu vardir :) ve rahat olun bu sefer geldimizde mayına yan basmicaz aksine sizi kendi mayınınıza oturtacaz bunuda yaz biyere

We Are The BEST , Alayına REST

DeletedUser33996

Ziyaretçi
Öncelikle hayatta basarisizliklar olabilir onemli olan bu basarisizliklar tekrarlamamaktir bizim arkadas tam olayi organize edememis iciniz rahat olsun birdahaki tamamıyla bana ait olacak geldimizde haritada koyunuz kalmaz ise kusurumuza bakmayin sahsi olarak 4 koy alacagimi size temin ediyorum iciniz rahat olsun vede icimizde casusunuz olabilir her klanın her klanda casusu vardir :) ve rahat olun bu sefer geldimizde mayına yan basmicaz aksine sizi kendi mayınınıza oturtacaz bunuda yaz biyere

We Are The BEST , Alayına REST

Biz böyle konuşanları çok gördük, sonra gül gül öldük tt2İcraat yapınca yazarsan sevinirim, tebrik etmekten başka lafımızda düşmez. Ancak şöyle unuttuğunuz birşey var biz zaten toplamda tek köylü üyeleri çıkar toru topu 15 kişi 500k puan... Ama best rest jest klanları yani siz bizim 10 katı büyüklüğümüzde felansınız. Buraya girip bu yorumu atmak bile senin ve o organize olmayan arkadaşınız için hakaret niteliğindedir, diye düşünüyorum. Yoksa zaten hani kendinizden 10 kat daha küçük bir klandan köy almanız çok rutindir, bunu başarılı olarak göstereceğinizi temin etmen bile aslında bizim iyi savaşçılar olduğumuzun kanıtıdır, Yani We Are the Best Alayına Restlik birşey yok sadece sizle özdeşleşmeyen bir slogan bu... Neyse teşekkürler yorumlar için bekliyoruz :)

Aman bak 4 köy alamayınca yazarım ben buraya sonra gelip demeki ben assiantr değildim kuzenim yazmış... thumbup

DeletedUser56649

Ziyaretçi
sen su misleri bos bos atan arkadas degilmisin ? Sen koy moy alamazsin dumrul abinize bi yanasin bakalim durumu esitleyelim boyle guclu olduk biz

DeletedUser33996

Ziyaretçi
Bu arada dün ki raporlarıda koyayım bari, ben düzgün organize olamadığınız için koymak istememiştim tt2
Raporlar 22 mayıs tarihlidir.

vEJ5Xp.png

vEJ5Xp.png

7kyg7a.png

ZDOkMz.png

DeletedUser33996

Ziyaretçi
2.RAPOR BU OLACAK YANLIŞLIKLA BİRİNCİNİN AYNISINI KOYMUŞUM MOD ARKADAŞ DÜZELTİRSE SEVİNİRİM.

LaOAZb.png

DeletedUser57044

Ziyaretçi
better az oyunu bilen biri 7 köyü olan bir adamın kac koyunun sav oldugunu bilir yani anca o bolgede surunursunuz geldimiz zamanda bu surunmenize son varacam bizim abimiz dumrulmus oylemi teklaf la pasa sizi kimden peydahladi mayhemdenmi :D

DeletedUser56649

Ziyaretçi
o laflarina once bi dikkat et sen sonra gel burda konus reel hayata donup bi dusun sonucta bi oyun kisiligini bozmaya degmez oyun ici tatli satasmalar bu oyuna zevk verirken senin ki gibi anlamsiz sozler karakterine ve nick ine zarar verir

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
şu konuda anlasalim Dumrulla biz dunya sonuna kadar ittifak yaptik. tabi ne olur ilerde bilmem. her iki klaninda yukselisi ve dususu vardir bu her seferinde o anda beraber desteklerle birlikle ciktik. ne olur bilinmez belki dumrul 1 hafta sonra pyuncu sikintisi cekecek as oyunculari hesap sil yapacak. bilinmez. biz zor zamanlarda hep destek olduk beraber. oylede olacak. dumrul bahsi kapansin.

MAYIN klani konusundada cok konusmaya gerek yok. 2 klan o opdan sonra oturdu. baska yol cizdi tekrar yol kesişecektir o zaman bakilir.

DeletedUser56945

Ziyaretçi
Oncelikle oyunculugumuzu sınayabilcek bi ortam olusturmadan oyunculugumu nasıl olcebiliyosun.. ve bilmedigin konular hakkinda yorum yapma bence oyun icin karakterinden ödün verme

DeletedUser46849

Ziyaretçi
raporlar güzel. batu da efendi bi arkadaştır. bazı hatalar yapılabılır. her 2 tarafı tebrık ederım :) w27 eglenceli gidiyo takip ettigime gore :)

DeletedUser57044

Ziyaretçi
Karaktermiş ulan demin abine soyle diyordun ben kardeslerimin arasında en buyukleriyim geldigimiz zaman abilik yapacam sizede içiniz rahat olsun .Ben sana diyorum baskasına değil sana gelecem haberinide veriyorum ona göre al kendini saglama simdiden basla bence batu burda bunlarla ugrasma bunlar mayhemin uzuvlari bedeni parcalayanlar olarak kalan parcalarinizda kıyma makinesinr koyacagiz optaki köy adlarinida KIYMA MAKİNESİ yapacam sirf better sana özel :)

DeletedUser56945

Ziyaretçi
Sence korkmalimiyim.. sanirim sen biraz heyecanli bi "buyuk" sün neden bu kadar hirs yaptigini da anliyabiliyorum ama yinede oyun icin cirkinlesilmez bence alabiliyosan alirsin tebrik ederiz alamiyosan tebrik edersin bunun neresini anlamadin bilmiyorum...ayrica klanimiz hakkinda kucuk bir tanitim yapildi ilk sayfada zahmet edip okursan bilmedigin bazi seyleri ogrenebilirsin... taffarel hocam bu arada bizim herhangi bi saygisizlik yaptigimizi dusunmuyorum arkadaslarina rica edersen belki buranin sayginligini azaltacak ithamlarda bulunmazlar.

DeletedUser56945

Ziyaretçi
Ayrica biz butun savunma planimizi koy isimleriniz "geliyoruz" olacak diye yapmistik "kiyma makinasi" yaparsaniz ne yapacagiz bilmiyorum!!

DeletedUser33996

Ziyaretçi
asasiantr'nin sanırım fena canın yanmış ama bir oyun için bu tarz konuşmalara girmeye değmez, köyleri al raporları koy emin ol erdemde bende hepimiz tebrik ederiz dahası olmaz, ama siz nedense bu oyunu yazarak oynamayı çok seviyorsunuz. Dumrul abi olayına gelince, şuan rest klanları olarak bize gelirseniz çok iyi biliyoruz ki yine sonunuz hüsran olacak, ancak ve ancak yanınızda ittifaklardan destek alırsanız kazanma ihtimalinzi var bu açıdan böyle dedik. Yani assiantr sen erdemden 4 köy nasıl alırsın biliyor musun? Dumruldan 15-20 saldırı attırırsın erdeme, sonra son misi felan atarsın ancak o şekil.. Başka türlü sadece kendin şu konuştuğunun yarısını raporlarda göster benim köyleri de boşaltıp sana verecem :)

Bizim paşa ile yaşananlarını herkes biliyor bilmiyorsanda oku öğren, paşa klanı sağ cephede geceyle savaşıyor biz solda sizinle savaşıyoruz zaten ortak olarak bi savaşma yada savunma destek mevzusu söz konusu bile değil.

Tafarel batu hesabının gerçek sahibi gerçekten efendi birisi gibi duruyor, bikaç mesajlaşmamız da oldu, ancak devredip gittiği kişiye hitabendi bizim söylemlerimiz buda böyle bilinsin, assiantr'de ikinci batu vakası yaşansın istemiyoruz raporlar konuşsun askerler konuşsun bu kadar basit bu olay.

bolubjk*

Ağır Atlı
Kuzeybatı her gün çalkalanıyor ya çok güzel bi bölge oldu orası hay maşallah :)
Güneydoğu da biraz kuzeybatıya yaklaşacak konuma gelir yakında :).