Karabasan

• Konuyu başlatan DeletedUser631
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Evett geldi çattı bayram efendi, efeliğinin sonunu hep birlikte görücez :)

Bol şans, ihtiyacın olucak :)

DeletedUser37094

Ziyaretçi
başarılar karabasan klanına :D çok eğlenicez :D:D:D

DeletedUser49135

Ziyaretçi
sizin eğlencenize ortak olıyımda madem karabasanda oynıyım bakalım kim eğleniyo..

DeletedUser

Ziyaretçi
:) :) forum herkese açık bir yer bence bi laf ederken düşünün biraz altından kalkamıyacağınız laflar etmeyin

DeletedUser

Ziyaretçi
Altından kalkamayacağını düşünse söylemezdi o :)

DeletedUser49135

Ziyaretçi
atarlı klavye delikanlıları sizi :) (bende bu gruptayım xd)

DeletedUser37094

Ziyaretçi
hahahaha süper ya :D eğlenicez gerçekten :D bu arada atar yaptığımız yok herkesi bekleriz diye atar yapanlara bizim geldiğimizi söyledik sadece :)

DeletedUser37094

Ziyaretçi
bu cakma king deprex klanındaydı sanırım :D ondan böyle atarlanıyor clasicte biraz üzdük kendilerini :D:D:D:D

DeletedUser49135

Ziyaretçi
valla beni üzmediniz, klanı savaşarak da dağıtmadınız, klanı siz de dağıtmadınız, niye böyle konuştun anlamadım :)

DeletedUser49135

Ziyaretçi
ben sizin gibileri çok gördüm be, bana şekil şukul yapıp oyunumu gördükten sonra bana saygı duyanları, alarmdaki 5-6 kişi olmasa burda böyle konuşamazdınız, ve ordaki sevdiğim abilerim olmasa size bu kadar nazik konuşmazdım, hadi yine iyisiniz

DeletedUser14542

Ziyaretçi
parscafe klanı nasıl dağıttığınızı bi anlatta dinleyelim bakalım..

DeletedUser14542

Ziyaretçi
haktanla(cakma king) aramız bayağı bi bozuk ama şunu söyleyeyim deprexi filan geçin bu adam babalar gibi oynuyordu oyunu..bırakmasaydı sıralamaya girerdi.kolay kolayda kimse gelipte köyünü alamazdı..Bilginiz olsun Deprexide ben ve ensar dağıttık..Kimse gelipte yok şu yok bu dağıttı demesin.

DeletedUser49135

Ziyaretçi
sağol furkan,(telefondan oynadığımı da söyle troll) ama konu bu değil, klanı nasıl dağıttıkları, rest deprexi mi dağıtmış, buna herkes güler, yönetimdeki aksaklıklar dağılmamızı sağladı, resti tebrik ederim ama depraxı dağıtan rest değildi, bence o worldun sohbetini açmanın anlamı yok asabım bozuluyo :)

DeletedUser37094

Ziyaretçi
cidden deprex klanını savaşarak dağıttık :) Orphelins anlatsın nasıl dağıttımızı :D