favori klanlarınız

• Konuyu başlatan DeletedUser46266
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
kanka bu arada ben nerde saat kacta hangı tarıhte baslıcagımızı bılmıyom :D müsayit oldugunda solersın artık :)

DeletedUser

Ziyaretçi
biliyom la bilmediğinizi kimse bilmiyo :D yarın ve ya pazartesi haber ederim kanka bi haber bekliyoruz

DeletedUser

Ziyaretçi
olum bız bu klanda necıyız ya :D bak ıstemıyosan sole bılek :D

DeletedUser

Ziyaretçi
sen bu klanda baş tacısın thumbup kanka zamanımız var la daha acelemiz ne acele işe şeytan karışır :D

DeletedUser2758

Ziyaretçi
güç dengeleri bakımından kendini öne atıp sivrilten bir ekip görmedim ,

Yalnız alarmcılar cok havalı , onların oldugu yerde favori tartışmak yersizmiş bla bla...

zira kendilerini tanımıyorum , benim tanımadığım bir klanın tartışmasız favori olması pekte rasyonel değil

O neden bir Anadolu kulübünün en iyi oyuncusu olup büyük takıma gidince sönen yıldız yaparlar adamı dikkatli olun derim

DeletedUser

Ziyaretçi
güç dengeleri bakımından kendini öne atıp sivrilten bir ekip görmedim ,

Yalnız alarmcılar cok havalı , onların oldugu yerde favori tartışmak yersizmiş bla bla...

zira kendilerini tanımıyorum , benim tanımadığım bir klanın tartışmasız favori olması pekte rasyonel değil

O neden bir Anadolu kulübünün en iyi oyuncusu olup büyük takıma gidince sönen yıldız yaparlar adamı dikkatli olun derim

Böyle bir iddaamız yok arkadaş dalgasına öyle yazmış , fakat tanımanın sebebi kötü olmamızdan ötürü değil aynı worldde oynamadığımzdır bende eşkiya klanını tanımıyorum mesela kötü klan ve ya anadolu külubu demiyorum :) hatta yorumumda da kendi klanım hakkında yorum yapmadım diğer klanları övdüm :) mütevazi bir ekibiz kendi içimizde havalıyız ama dışarıya karşı mütevaziyiz :)

başarılar tekrardan bütün klanlara benim favorim hucum klanıdır bu arada çünkü güzel bir taktikle başlıyolar 20 ye

DeletedUser2758

Ziyaretçi
ben size kötü imasında bulunmadım , her klan eşit şartlarda başlıyor

ama bir ekibi tanımak için , aynı worldte oynamaya gerek yoktur ,

teeeee eskilerden tremps klanının ne kadar iyi oldugunu bilirim içinden tek bir kişi bilmediğim halde

DeletedUser

Ziyaretçi
Bence bir klanın iyi kötü olduğunu savaştıktan sonra bilinebilir , duyumlar insanları yanlış yönlendirebilir. Tanıma meselesine gelince bu oyunda genel forumda sesi daha çok çıkan klan tanınır olay bundan ibaret :) ya da dediğim gibi aynı worldde oynama imkanı bulduysan tanıyabilirsin , hem sesi genel forumda çıkmıyorsa hemde aynı worldde oynamadıysa tanımak güçleşir neyse çok konuştum gece gece uğur sustur beni :D

DeletedUser43232

Ziyaretçi
ben size kötü imasında bulunmadım , her klan eşit şartlarda başlıyor

ama bir ekibi tanımak için , aynı worldte oynamaya gerek yoktur ,

teeeee eskilerden tremps klanının ne kadar iyi oldugunu bilirim içinden tek bir kişi bilmediğim halde

bende alarmı tanımıyodum ama içlerinde kısa bi süre oynıyanca tanıdım mütevazi bi kdarosu vardır ben kimsenin havalı oldunu görmedim cana yakındırlar formlarda aşırı yankı yaparlar :) tabiri caizze yanlış anlaşılmsın çenleri biraz düşük ama hepsi çok samimi ve içtendir ilk 5 oynarlar özelikle aralrından cashonova(fatih abi) çok sediğim ve takip ettiğim birisdir oyunu bana öğreten söz verdi w20de ***cellat*** nicki benim görürsünüz ordada ama bence 1.liğe ciddi konusmak gerekirse eşkiya favorim.

DeletedUser

Ziyaretçi
ya şu kingsiniz muhabbeti cidden çoluk çocuk muhabbeti :) sırf insanları ezmeye çalışmak için kullanılan bir tabiri muhabbeti tartışmaya çevirmeye çalışmayan birine karşı kullanılması hoş değil , ben ondan bahsetmiyorum sizin tanınmanız normal hem bir çok worldde oynadınız hem de forumu aktif olarak hep kullandınız demek istediğim o

o hesaba gelince bizimkiler forumu kullanmaz 20 ye önem verdiğimizi için bazıları gelip bir şeyler yazabilir bunlar normal , son olarak gurbette bizi iyi anlatmış mütevazi kimseye kötü söz kullanmayan ( arkamızdan iş çevrildiğini görmediğimiz müddetçe ) kimseye artistlik yapmayan bir klanız oyunumuzu oynarız muhabbetimizi ederiz bir çok klan gibi bu worldde de bir iddaamız yok gelicez ve oynıycaz sadece

DeletedUser2758

Ziyaretçi
her lafa mektup yazıyosun birader , sen daha uzağa yapabiliyosun bende büyüklüğünü kabul ettim cocuğum ben görmezden geliver

DeletedUser

Ziyaretçi
oyunun oyun olduğunu bilen düzgün oynayan çizgisini hiçbir zaman bozmayan bir klan ALARM klanı(ALARMlı değilim hatta şu an düşman klanım:D)

Özgür abi HUCUM haricinde favorim sizsiniz troll

DeletedUser

Ziyaretçi
beyler konu dısına çıkmasanız daha ii. gereksiz br tartısmaya griosunuz havalı olanın havası çabuk iner zaten o yuzden havalı veya deil muhabbetine hiç gerek yok. pistlerde herkes brbirini grür

DeletedUser

Ziyaretçi
öyle yaptım

hayırlısı diyelim geçelim kardeşim sesimiz forumda fazla çıkınca rahatsız olunuldu ben kendi forumuma geçeyim kimseyle tartışmaya gerek yok :)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
yıldırım send ehaklsın hani belki bu alarm atar yapar gibi ama şöyle diyim 14 te baya savaştık hatta o klanın kurucusu bisim klanın kurcusunun müdürü :)) düşün savaşiyoruz ama normalde seviyeli kişiler
lakin senın söylemek istediğini ben anliyorum farklı bir durum