DEHSET & CROM Savaş Sonucu

• Konuyu başlatan DeletedUser23142
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Yorum yamsk ayri bisidir az cok dehseti izliyordum tebrikte ettm zaten naili lakin rassohomi burda bir ark icin gerci her ili oyuncuyufa tanimam etmem ama rassohami sanirim oyunda stabeyi nici yorum yapan bir arkafad icin ....cocuk sen ne diyon... Tarzinda yorum yapmis bu yakisiksiz bir usluptur herkes burd sizleri tebrik ederken herkes olumlu yazmiyabilir bu senin kasindaki kisiya hakaret rtmeni gerektirmez ben vde bir cok oyuncu bazi kelimelerin uslubundan dolyai bazi oyuncularlan muhatap bile olmam... Mesala. .cocuk... Kardes...haci..birader..v
S bu gibi uslupla cok iticidir vde cok cocuksu kelimelerfir bu ooyunda emek veren kisilerin buna dikkat etmesi gereklidir

DeletedUser

Ziyaretçi
Yorum yamsk ayri bisidir az cok dehseti izliyordum tebrikte ettm zaten naili lakin rassohomi burda bir ark icin gerci her ili oyuncuyufa tanimam etmem ama rassohami sanirim oyunda stabeyi nici yorum yapan bir arkafad icin ....cocuk sen ne diyon... Tarzinda yorum yapmis bu yakisiksiz bir usluptur herkes burd sizleri tebrik ederken herkes olumlu yazmiyabilir bu senin kasindaki kisiya hakaret rtmeni gerektirmez ben vde bir cok oyuncu bazi kelimelerin uslubundan dolyai bazi oyuncularlan muhatap bile olmam... Mesala. .cocuk... Kardes...haci..birader..v
S bu gibi uslupla cok iticidir vde cok cocuksu kelimelerfir bu ooyunda emek veren kisilerin buna dikkat etmesi gereklidir

öncelikle asıl nickim istanblueee34 ismim murat ben forumda kimseye efelik yapmadım hiçbir zaman ve burda artist artist konuşan çok oyuncu vardır..bana yada klanıma haklı olaraktan yada savaşın gidişatını bilmeden yorum yapan olursa gereken cvbı alırım..

biz haklı olaraktan bu başlığı açtık..eğer bunun aksini inkar eden crom oyuncusu varsa yazdıklarmın tersini söyleyebilecek varsa yazsın..

demem o ki vakıf olmadığı konuda boş boş yorum yapan eleştiren kişiler mevcut forumda..

eğerki konuya vakıf biri burda yazıp eleştirsin bende üslübumu ona göre düzeltirim üstadım..

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Öncelikle savunma yapan arkadaşları tebrik ediyim güzel organize olmuşsunuz.Önceki yazdığım yazılarda dünyada 4 büyük klan var yazmıştım pusula crom gölge kene.Bu klanlar yıllardır kendilerini kanıtlamış klanlardır. generals hep ilk 3 teyiz bizi bile göstermiyolar tarzında bi laf vurmuştu bölge ve kapasiteleri bakımından ilk 4 e girebilecek bir klan değil.Kene gölgeye vuracak 4 klandan 2si zaten size elleşemicek.pusula da tam kadro değil zaten pek etkileri olacağını zannetmiyorum.cromu toplayan centrion da banlandıktan sonra zaten yıkılmaları normal değil mi? bi ekibi bir araya getiren klan başkanı banlandıktan sonra onun için oraya gelmiş oyuncular ne kadar devam ederler? Şimdi cezaların haklılığını bilemiyorum o konuya girmeyelim ama şu banlardan sonra zaten yıkılmaları doğal değil mi?Bu arada cromu gram sevmem w17de gösterdikleri tavırlarından dolayı orasınıda belirtiyim yanlı yorumlar yapılmasın. Benim demek istediğim crom dış bölgeye yerleştiğinden adamları silmeniz zor işti. Bu banlanmalar işinizi kolaylaştırdı.Çoğu oyuncusu savaşa dahil bile olmadan hesap sile alındı yazmış profiline.

DeletedUser12293

Ziyaretçi
yok haklsın zaten 19 iyi takip ediyordum nailede yazdım güzel savaşiyorsunuz herkes ettiğinden sorumludur kım ne yazarsa yazsın baa göre uslubunu bomaz yakişanda budur.. kişilikler vede oyun icabıda olsa bunu gerektirir illaki kışkırtan veya germeye çalişan olabilir onun n eyaptığı kadar senınde ne yapacağın önemlıdır o yuzden gereği yok öle diyaloglara ben yemesi bir klanın veya oyuncunun bu düşman klanı hatası değil yiyenın hatasır bu yuzden şayet crom silmişse kaZANAN ZATEN dehset klanıdır şimdilik her iki tarafgda başarılar bırakan oyuncu her zaman kazanan oyuncudur :) bizim gibi oynıyanalrsa hep kaybedendir işin aslı

DeletedUser

Ziyaretçi
tebrikler bize tt2 fazla söze gerek yok . Dısardan gereksiz yorum yapan arkadaslar var . Diyeceğim tek şey şu ki birşeyleri bilerek yorum yapınız .

DeletedUser

Ziyaretçi
CROM klanı savaşın ilk gününden ta ki ban yedikleri güne kadar istatistikte sürekli önde götürdüler savaşı,dehşet iyi savaş verdi ona laf yok ama ban süreci olmasaydı crom bu savaşı kaybetmezdi ama öyle ama böyle bir mağlubiyet var şu an alınan köylerin çoğu da süresiz saldırıya açık ceza yemiş oyunculardan alınan köylerdir hayırlı olsun diyelim

istatistikler yanıltıcıdır..verilen mücadele verilen çabalar önemlidir..ve en önemlisi brilik ve beraberliktir biz bunu başardık ve galip geldik..

isterdim cromun devam etmesini ve ceza almadan yenmek isterdim tabi ki ama şunu da unutma gücünün yetmediği zamanda karşındakine hile hurdayı kullanırsın...

DeletedUser

Ziyaretçi
çocuk boş boş konuşuyorun savaşta olsaydın görürdün darbe aldılar mı almadılar mı..

savaşın gelişimi

crom bir kaç ufak op yaptı köy topladı..o arada biz gerezi topluyorduk müdahale edemedik..

kıta 64 teki klanımızı bünyelirine kattılar..

sonrasında yönümüzü croma çevirdik NAİL ERDANIN düzenlemiş olduğu opta büyük bir darbe aldılar..

bu darbeden sonra hemen pusulayı savaşa dahil ettiler..yetmedi ayyıldız fırsattan istifade savaşa dahil oldu..bu arada gölgede pusula olan münasebetinden dolayı bize uzak olmasına rağmen savaşa dahil oldu.. ( yıkılacaz sandılar :) )

black boy nickli oyuncuya op yaptılar 1 köy alabildiler sadece..

buzul nickli oyuncuya op yaptılar köy alamadılar bütün orduları patladı..

radrador nickli oyuncuda da patladılar köy alamadılar..

en son hile hurda ile birlikte kutlubilge ve jandarmaya op yaptılar tek bir köy bile almadılar..

ve hazin son kullandıkları illegal program sebebiyle ceza aldılar..

şimdi burada hala ceza yediler diyen çocuk ceza yüzünden mi başa çıkamadıklarından mı yıkıldılar bi daha düşün...

yukarıda yazmış olduğum oyuncuların savunma kesimlerini kontrol edin görürsünüz zaten herşeyi...

hayırdır senin kuyruk acın nereden çocuk mocuk senin yaş ki hitabetin bu olabiliyor???

bin düşün bir konuş demiş atalarımız boşuna dememişler bu lafı.

haddini bileceksin ona göre huzuruma çıkıp atıp tutacaksın.

orada yazdığımı da nerenden anladı isen yarası olanlar gocunmamışta arkadaşlarımın oynadığı klandan sen fırlamışsın ortaya.

şaşılacak durum geçmişten kuyruk acın var sanırım:)))

DeletedUser

Ziyaretçi
senin tanımam etmem usta ben dehşet klanı diplomatıyım ben yazacam tabi ki kim yazacak..bundan da senin konuya vakıf olmadan boş konuştuğun anlamına geliyor..

şimdi al burası senin olsun büyüksün konuş burda yap artistliğini.. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
....

senin tanımam etmem usta ben dehşet klanı diplomatıyım ben yazacam tabi ki kim yazacak..bundan da senin konuya vakıf olmadan boş konuştuğun anlamına geliyor..

şimdi al burası senin olsun büyüksün konuş burda yap artistliğini.. :)

gülüyorum sana sadece:))

rassohima dedi ki:
seni tanımam etmem boş boş konuşma ben o klanların diplomatıydım.. bi sıkıntında varsa 0533 309 46 33 ara tanışalım

klan diplomatı olman sana artist ve ukelaca yazılar yazma hakkını vermez.

yazdığım mesajı anlama kabiliyetin olsa zaten orada lafın size değil tam tersi farklı klana olduğunu anlarsın ama malesef diyorum...

beni tanıman ya da tanımaman ise benim için hiçbir anlam ifade etmez.

ama üslubunu bozduğun an şamarı da yersin haddini bileceksin saygı göstereceksin.

forum genel konudur.

buraya konu açıyorsan da eleştiriye ve hertürlü yoruma açık olacaksın.

eğer kaldıramayacaksan da açmayacaksın konunu...

eyesblack cem arkadaşıma da saygılar susuyorsam tek onun hatrınadır.

sayfa sizindir takılın...

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser45985

Ziyaretçi
Crom yöneticileri kural ihlilainden dolayı banlanmışlar.karizmaları çizildi yazık olmuş.Eğer banlanmasalardı dehşetin bu savaşı alacağını sanmıyordum.Kural ihlali yapmadan güzelce savaşınıza devam etseydiniz ne olacaktı abi :)

DeletedUser33624

Ziyaretçi
Crom yöneticileri kural ihlilainden dolayı banlanmışlar.karizmaları çizildi yazık olmuş.Eğer banlanmasalardı dehşetin bu savaşı alacağını sanmıyordum.Kural ihlali yapmadan güzelce savaşınıza devam etseydiniz ne olacaktı abi :)

Aynen katiliyorum

DeletedUser

Ziyaretçi

katiliyorum

DeletedUser44833

Ziyaretçi
Tebrikler , iyi iş çıkarttınız gönül isterdi ki savaş biraz daha uzun sürsün wub

DeletedUser23142

Ziyaretçi
Tebrik eden tüm arkadaşlara teşekkür ederiz.

Cromun ban yemesini yenilgiye bağlamaya çalışıp bizim başarımızı gölgede bırakmak isteyen arkadaşlarada diyecek tek cümle var. Crom durduk yeremi ban yedi ? illegal savaş verdikleri için ve bu savaşı bizimle verdikleri için ban yediler. Bizimle savaşmasalardı ban falanda yemeyeceklerdi o halde hertürlü yine biz kazanmış oluyoruz.

Beni crom klanından birçok oyuncu tebrik etti. Crom klanında gerçekten çok karakterli insanlar vardı. Nasıl savaştığımızı ne emek verdiğimizi en iyi onlar biliyor buda bana yeter zaten.

Çok büyük ve onurlu bir savaş verdik iki klanıda mücadelsinden dolayı tebrik ediyor ve konuyu noktalıyorum.

DeletedUser34105

Ziyaretçi
Küçük bir not eklemek istiyorum.

AYYILDIZ fırsattan istifade edip DEHSET'e savaşa girdi diyen arkadaşlar.

1 : AYYILDIZ klanımız, DEHSET klanı ile hiç bir zaman müttefik olmadı, arada sadece ateşkes antlaşması vardı.
2 : AYYILDIZ klanımız, STAN klanı ile savaşa girince - DEHSET klanları ateşkes antlaşmasını yok sayarak AYYILDIZ - STAN klanları savaşında, STAN klanlarının yanında savaşa girdi.
3 : Bu durumdan sonrada AYYILDIZ klanımız ile DEHSET klanı karşı karşıya geldi ve CROM klanları bizim asıl müttefikimiz olduğu için bizlerde CROM klanının yanında savaşa dahil olduk.

Burada AYYILDIZ klanlarını fırsatçılıkla suçlamaya çalışan kişiler, önce durum nedir veya ne değildir tam olarak öğrenip öyle yorum yapın.

DeletedUser

Ziyaretçi
usta cım sen hıc stan klanın profılıne baktınmı orda neler yazıyor sen dusunemıyormusun kı ben stanla savasa gırersem dehsette savasa benle gırecek bunu dusunmussundur sımdı gelıp burda bız stana savas actık dehset onların yanında gırdı deme kardesım

DeletedUser34105

Ziyaretçi
Öncelikle seninle hiç bir samimiyetimiz yokken kardeşim, ustacım vs. kelimeler kullanma.

Yazdığım mesajı daha dikkatli okursan neden bu şekilde iki ayrı klanmış gibi bahsettiğimden daha iyi anlamış olursun.
Ben orada AYYILDIZ klanlarımıza fırsatçılık yaptılar diyenlere yazdım.
DEHŞET ile CROM savaşırken arkadan iş çevirmedik, sadece DEHŞET kendi müttefikine yardım için savaşa katıldı ve bizde aynı şekilde müttefikimizin savaşına dahil olduk, demek istemiştim.
Biraz daha dikkatli okumanı tavsiye ederim.