DEHSET & CROM Savaş Sonucu

• Konuyu başlatan DeletedUser23142
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Öncelikle seninle hiç bir samimiyetimiz yokken kardeşim, ustacım vs. kelimeler kullanma.

Yazdığım mesajı daha dikkatli okursan neden bu şekilde iki ayrı klanmış gibi bahsettiğimden daha iyi anlamış olursun.
Ben orada AYYILDIZ klanlarımıza fırsatçılık yaptılar diyenlere yazdım.
DEHŞET ile CROM savaşırken arkadan iş çevirmedik, sadece DEHŞET kendi müttefikine yardım için savaşa katıldı ve bizde aynı şekilde müttefikimizin savaşına dahil olduk, demek istemiştim.
Biraz daha dikkatli okumanı tavsiye ederim.

üstadım iyi hoş yazıyorsun da biz garezi indirdiğimizde siz kendiniz gelip ateşkes istediniz.. :)

hatta ben şart koştum stanla da ateşkes olacak diye okeylediniz..onlar dalmasın bizde dalmayacaz demiştiniz hatta..

crom savaşı başladı birden yan çizmeye başladınız koltuklar kabardı ters konuşmalar başladı şahi ekibini bünyenize kattınız buda savaşı getirdi..ben bunlara dayanarak öyle yazdım bizzat kendim gördüm kendim diplomasiyi yaptım...

DeletedUser28727

Ziyaretçi
Arkadaşlar öncelikle savaşınızdaki başarınız için sizleri yani DEHSET klanlarını tebrik ederim.gerçi biz
10 gün öncesinden bu şekilde bir durum olacağının haberini almıştık.

Dehset-stan klanlarıyla diplomasiyi en başından beri ben yaptım sayın rassohima,ama seninle yapmadım ? molit ve nail erda ile konuştum, peki sen kiminle konuştun ?

osmanlı klanları varken osm klanları ile savaştığımızdan dolayı dehset klanlarıyla kurucu nezdinde nail erda ile bir antlaşmamız oldu,o zaman sizde stan klanları yoktu. ve bana stanla artık ayrıyız, bir ilgilimiz yok denildi. mesajlar hala arşivimde saklı duruyor.

daha sonra garez biterken stan klanlarıyla tekrardan bir birliktelik yaptınız. Bununla beraber efendi,yesilcik gibi üyeleriniz k44 bölgesinde bizim diğer klanlarımızdan köy almaya başladı.
bunların hepsini sizlere mesaj olarak sunmuştum.
Ve bu son yaptığınız yaklaşık 10 klanlı,organizasyondan sonra tüm etrafımız sizin klanlarla çevrildi.
yani savaşacak bir klan kalmadı.

Bunun nezdinde daha savaş başlamadan önce, diplomatınız molit e bizzat ben tarafından diplomasi geçerli sebeblerden dolayı kaldırıldığı bildirildi.

Bu kadar,açık ve nettir durum.

Crom savaşa girdi diye sizinle savaşa başlamış olmamız gibi bir durum yoktur,daha önceden sizden bir arkadaşa da söylemiştim,çok afedersiniz, maksatım kabalık değil, türkçemizde güzel bir söz vardır, başkasının bilmemnesiyle gerdeğe girmek diye, AYYILDIZ bunu yapacak bir klan değil.

Herkese iyi oyunlar,bol muhabbetler arkadaşlar.

tekrardan tebrik ederiz.

DeletedUser33624

Ziyaretçi
Tebrik eden tüm arkadaşlara teşekkür ederiz.

Cromun ban yemesini yenilgiye bağlamaya çalışıp bizim başarımızı gölgede bırakmak isteyen arkadaşlarada diyecek tek cümle var. Crom durduk yeremi ban yedi ? illegal savaş verdikleri için ve bu savaşı bizimle verdikleri için ban yediler. Bizimle savaşmasalardı ban falanda yemeyeceklerdi o halde hertürlü yine biz kazanmış oluyoruz.

Beni crom klanından birçok oyuncu tebrik etti. Crom klanında gerçekten çok karakterli insanlar vardı. Nasıl savaştığımızı ne emek verdiğimizi en iyi onlar biliyor buda bana yeter zaten.

Çok büyük ve onurlu bir savaş verdik iki klanıda mücadelsinden dolayı tebrik ediyor ve konuyu noktalıyorum.

Cocuk gibi konusuyorsuntt2

DeletedUser

Ziyaretçi
oynamıyorum ki hala çok aktif şekilde. barbar topluyorum,terk topluyorum. biz zaten w17 de kralız diyeni abla yaptık paketledik gerisi mühim değil :D:D:D

DeletedUser23142

Ziyaretçi
Operatörlerden rica ediyorum Tony Noyan ve muhammeddd nikli çocukların buraya yazdığı boş cümlelerin kaldırılarak bu başlığın kilitlenmesini rica ediyorum. Bu tür boş insanlar bu güzel forumda olmaya devam ettikçe forumdan soğuyoruz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Operatörlerden rica ediyorum Tony Noyan ve muhammeddd nikli çocukların buraya yazdığı boş cümlelerin kaldırılarak bu başlığın kilitlenmesini rica ediyorum. Bu tür boş insanlar bu güzel forumda olmaya devam ettikçe forumdan soğuyoruz.

cocukmu :) guleyim bari nail :D

DeletedUser33624

Ziyaretçi

yaw savas olmadıkı kazandık dıyorsun 30 gun bıle surmedi yonetımlerın hepsı ceza aldı savaş kazanmak boylemı olur yınede tebrık edıyorum:) tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar öncelikle savaşınızdaki başarınız için sizleri yani DEHSET klanlarını tebrik ederim.gerçi biz
10 gün öncesinden bu şekilde bir durum olacağının haberini almıştık.

Dehset-stan klanlarıyla diplomasiyi en başından beri ben yaptım sayın rassohima,ama seninle yapmadım ? molit ve nail erda ile konuştum, peki sen kiminle konuştun ?

osmanlı klanları varken osm klanları ile savaştığımızdan dolayı dehset klanlarıyla kurucu nezdinde nail erda ile bir antlaşmamız oldu,o zaman sizde stan klanları yoktu. ve bana stanla artık ayrıyız, bir ilgilimiz yok denildi. mesajlar hala arşivimde saklı duruyor.

daha sonra garez biterken stan klanlarıyla tekrardan bir birliktelik yaptınız. Bununla beraber efendi,yesilcik gibi üyeleriniz k44 bölgesinde bizim diğer klanlarımızdan köy almaya başladı.
bunların hepsini sizlere mesaj olarak sunmuştum.
Ve bu son yaptığınız yaklaşık 10 klanlı,organizasyondan sonra tüm etrafımız sizin klanlarla çevrildi.
yani savaşacak bir klan kalmadı.

Bunun nezdinde daha savaş başlamadan önce, diplomatınız molit e bizzat ben tarafından diplomasi geçerli sebeblerden dolayı kaldırıldığı bildirildi.

Bu kadar,açık ve nettir durum.

Crom savaşa girdi diye sizinle savaşa başlamış olmamız gibi bir durum yoktur,daha önceden sizden bir arkadaşa da söylemiştim,çok afedersiniz, maksatım kabalık değil, türkçemizde güzel bir söz vardır, başkasının bilmemnesiyle gerdeğe girmek diye, AYYILDIZ bunu yapacak bir klan değil.

Herkese iyi oyunlar,bol muhabbetler arkadaşlar.

tekrardan tebrik ederiz.

öncelikle tebrik için teşekkürlerimi sunarım üstadım..

ben molit=IAtaBeyI

üstadım şimdi sizinle konuşmalarımızı burada paylaşmanın manası yoktur..siz zaten zorba ve osmanlı klanı ile savaş halindeydiniz nasıl çevremde savaşacak klan yok diyebiliyorsun ki..

osmanlıyı bünyenize katmanız ile de savaşacak klan kalmadı demeyin zaten zorba ile savaş halindeydiniz..zorba hala ayakta ve dimdik karşınızda duruyor..

tekrarlıyorum sende bunu çok iyi biliyorsun üstadım crom savaşı başladıktan sonra konuşma tarzınız değişti..madem stanla savaşacaktınız anlaşmamı baştan kabul etmeyecektiniz..bunu erteliyorsanız ben bunun altında art niyet ararım..

burada yazmanın bi anlamı da yok gerçi bakalım savaşın sonucunda ne olacak..

tekrar teşekkür ederim üstadım...

DeletedUser39204

Ziyaretçi
Küçük bir not eklemek istiyorum.

AYYILDIZ fırsattan istifade edip DEHSET'e savaşa girdi diyen arkadaşlar.

1 : AYYILDIZ klanımız, DEHSET klanı ile hiç bir zaman müttefik olmadı, arada sadece ateşkes antlaşması vardı.
2 : AYYILDIZ klanımız, STAN klanı ile savaşa girince - DEHSET klanları ateşkes antlaşmasını yok sayarak AYYILDIZ - STAN klanları savaşında, STAN klanlarının yanında savaşa girdi.
3 : Bu durumdan sonrada AYYILDIZ klanımız ile DEHSET klanı karşı karşıya geldi ve CROM klanları bizim asıl müttefikimiz olduğu için bizlerde CROM klanının yanında savaşa dahil olduk.

Burada AYYILDIZ klanlarını fırsatçılıkla suçlamaya çalışan kişiler, önce durum nedir veya ne değildir tam olarak öğrenip öyle yorum yapın.

Sakin ol brütüs :) Ayyıldızında hazin sonu yaklaşıyor.
herkes şunu çok iyi öğrendi ki, w19 açıldı açılalı, DEHŞET ve STAN klanları karşısında hiçkimse, Hiçbir güç karşı koyamadan, maximum iki üç hafta süre içerisinde bozguna uğrayıp savaşı kaybetmiştir..

öncelikle, verdiğimiz diğer savaşlarımız yüzünden bu fırsatı değerlendirerek skorboardı zorlayan ayyıldızı tebrik ediyorum.

Bu süreçten sonra çok fazla dayanabileceklerini sanmıyorum.

Ayyıldız bozguna uğratıldıktan sonra, STAN ve DEHŞET klanlarının Dünya Hakimiyeti şüphesiz kesinleşmiş olacaktır..

dünya başından beridir STAN klanı fazla dayanamayacak dağılacak sözleri, söylentileri vardı. her kafadan ayrı ses çıkıyordu.

STAN klanları DEHŞET ve STAN olarak ikiye bölünmesine rağmen tek yumruk olarak savaş verip, Her düşmanın üstesinden gelmiş bulunmaktadır..

Henüz W19 da işimiz bitmiş değil..

UMARIM BİZİ YETERİNCE TANIMIŞSINIZDIR.. :)

Herkese Başarılar Diliyorum..

DeletedUser28727

Ziyaretçi
Ne caka sattın sen dostum ya.

kimle savaşıyosunuz bi söylermisin stan klanları olarak ?

sınırınız olmayan crom klanıyla mı ?

diplomasinizin olduğu kene klanıyla mı ?

yine diplomasinizin olduğu zorba ile mi ?

bildiğim,bizden başka savaştığınız klan yoktu,şüphelendim, tekrar baktım,
http://tr.twstats.com/tr19/index.php?page=tribe&id=675

106 köy kaybetmişsiniz, bunları ya biz almışız yada kendinizden siz almışsınız.

hikaye yazmayın burda.

efendice oyununuzu oynayın savaşınızı kazanın, burda ahkam kesip,biz büyüğüz,biz şuyuz,biz buyuz şeklinde çocukvari konuşmalar yapmayın.yapıyorsanız da AYYILDIZ ismine leke sürmeyin.

k44 de oyunun başından beri zorba ile birlikte tek savaştığınız klan biziz ama aldığınız köy sayısı belli.

biz 4 tarafda, zorba-stan-macera ile savaşırken sizden daha çok köy aldık,konuşturmayın beni oyununuu oynayın.