DEHSET & CROM Savaş Sonucu

• Konuyu başlatan DeletedUser23142
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser23142

Ziyaretçi
Haftalardır mücadele verdiğimiz Crom klanlarını mağlup etmiş bulunmaktayız.

Cimmerian. [CROM] (dağıldı) klanı yenildi.

Crom klanı ile beraber Pusula ve müttefik durumdayken mütlüğü bozup savaş ilan eden ayyıldız klanlarıylada mücadele vermiş olmamıza rağmen Crom gibi bize karşı kesin favori gösterilen bir klanı şu durumdayken bile mağlup etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Bu savaş başlarken forumda atıp tutanlara karşı söylemiş olduğum tek cümle şuydu "Biz herkesi iyi biliyor ve tanıyoruz fakat hiçkimse bizi henüz tanımıyor" demiştim. Şimdi de diyorumki "Artık herkes bizi fazlasıyla iyi tanıyor ve takdir ediyor."

Bu savaşta emeği geçen bir dediğimi 2 etmeyen herzaman destek çıkan tüm savaş arkadaşlarımı tebrik ediyor ve başarılarımızın devamını diliyorum

FoReVeR DEHSET !!!!

DeletedUser34105

Ziyaretçi
Crom klanları dağıldığına göre benim oyunda klanlar listesinde gördüğüm Crom klanları hayali sanırım :)
Size savaşı ilk başlatan klan dağıldı diye bütün Crom ailesini yenmiş sayılmıyorsunuz sanırım.
Benim gördüğüm kadarıyla daha geride dört Crom klanı daha var :D

DeletedUser

Ziyaretçi
filen yıkılmıştır..yakın bir zamanda listeden de silinir acele etme..şuan sadece köy toplanıyor cromdan..ve oyuncuları sağa sola kaçışıyolar...

DeletedUser

Ziyaretçi
şuan crom klanı hala oyunda görünüyor fakat dehşet klanının başarısı göz ardı edilemez. 19.dünya'daki en zor savaşları yaptılar ve üstesinden geldiler. tebrik ederim.

DeletedUser

Ziyaretçi
Ne basarisi adamlar ban yemis vura vurami aldilar cromun tum koylerini

DeletedUser33624

Ziyaretçi

Crom klanı ile beraber Pusula ve müttefik durumdayken mütlüğü bozup savaş ilan eden ayyıldız klanlarıylada mücadele vermiş olmamıza rağmen Crom gibi bize karşı kesin favori gösterilen bir klanı şu durumdayken bile mağlup etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Bu savaş başlarken forumda atıp tutanlara karşı söylemiş olduğum tek cümle şuydu "Biz herkesi iyi biliyor ve tanıyoruz fakat hiçkimse bizi henüz tanımıyor" demiştim. Şimdi de diyorumki "Artık herkes bizi fazlasıyla iyi tanıyor ve takdir ediyor."

Bu savaşta emeği geçen bir dediğimi 2 etmeyen herzaman destek çıkan tüm savaş arkadaşlarımı tebrik ediyor ve başarılarımızın devamını diliyorum

FoReVeR DEHSET !!!!

Adamlar ban yemis koyleri aldik diyor yok bide almayin :) bence bos konu acmissin:)

DeletedUser33624

Ziyaretçi

FoReVeR DEHSET !!!!

Adamlar ban yemis koyleri aldik diyor yok bide almayin :) bence bos konu acmissin:)

DeletedUser40898

Ziyaretçi
Bunu diyenler hiç haritayı incelemeden kulaktan dolma bilgiler ile yorum yapıyolar kıta 53 sınırında alt tarafda efes sınırında yedikleri ağır darbeleri görmemek veya kabullenmemek saçmalıktır.Hepinize iyi oyunlar

DeletedUser

Ziyaretçi
umarım güzel savaş olmuştur.

iki ekibi de tebrik ederim:)

DeletedUser

Ziyaretçi
tebrik ederim, ban yedi diye mazaret gösteren arkadaşlara da bir çift lafım var; yok yere ban yemez kimse,kural ihlali yapmışlar ki yemişler.

DeletedUser

Ziyaretçi
tebrik ederim, ban yedi diye mazaret gösteren arkadaşlara da bir çift lafım var; yok yere ban yemez kimse,kural ihlali yapmışlar ki yemişler.

sebebsiz ban yemeler nadir görülür değilmi geronimo:)
devreye giriverir birileri gelir cezalar:) ama cezalar ters tarafa verilmiş hayret şaşırdım:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Bunu diyenler hiç haritayı incelemeden kulaktan dolma bilgiler ile yorum yapıyolar kıta 53 sınırında alt tarafda efes sınırında yedikleri ağır darbeleri görmemek veya kabullenmemek saçmalıktır.Hepinize iyi oyunlar

tmm efes sinirinda aldilar kabul ediyorum amma stanin bunu yazmasi qarip.

anlamadım demek istediğini yönetmen arkadaş

tmm yok yere ban yemediler.hiyle vardi banlandilar amma nail erda ve ekibi onlari silmedi banlandilar

DeletedUser

Ziyaretçi
anlamadım demek istediğini yönetmen arkadaş

demem şu ki;

haksız yere ban gelmez vardır bir sebebi.
ama takımdan da arkadaşı olanların ricaları olabliyor bazen bunları çeşitli örneklerle yaşadık yada duyduk gördük.

imacros kullanılmış belliki feyk için ban gelmiş topluca:)

bazen hatır banı da gelebilir dedim ama genelde karşı tarafa gider bu banlar da... için içinde olan bir klan dikkatimi çekti yazdım olay bu.

DeletedUser

Ziyaretçi
kimse kimseyi arkadaşı diye banlamaz inanmıyorum ben buna, onlar eskide kaldı artık. eski yönetimde vardı,şahit olduk bunlara ama şuanda olacağını sanmıyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
kimse kimseyi arkadaşı diye banlamaz inanmıyorum ben buna, onlar eskide kaldı artık. eski yönetimde vardı,şahit olduk bunlara ama şuanda olacağını sanmıyorum

umarım olmuyordur:) konuşmayayım hem sayfa hem de ben kitlenmeyelim gene:)

DeletedUser43108

Ziyaretçi
CROM klanı savaşın ilk gününden ta ki ban yedikleri güne kadar istatistikte sürekli önde götürdüler savaşı,dehşet iyi savaş verdi ona laf yok ama ban süreci olmasaydı crom bu savaşı kaybetmezdi ama öyle ama böyle bir mağlubiyet var şu an alınan köylerin çoğu da süresiz saldırıya açık ceza yemiş oyunculardan alınan köylerdir hayırlı olsun diyelim

DeletedUser

Ziyaretçi
sebebsiz ban yemeler nadir görülür değilmi geronimo:)
devreye giriverir birileri gelir cezalar:) ama cezalar ters tarafa verilmiş hayret şaşırdım:)

çocuk boş boş konuşuyorun savaşta olsaydın görürdün darbe aldılar mı almadılar mı..

savaşın gelişimi

crom bir kaç ufak op yaptı köy topladı..o arada biz gerezi topluyorduk müdahale edemedik..

kıta 64 teki klanımızı bünyelirine kattılar..

sonrasında yönümüzü croma çevirdik NAİL ERDANIN düzenlemiş olduğu opta büyük bir darbe aldılar..

bu darbeden sonra hemen pusulayı savaşa dahil ettiler..yetmedi ayyıldız fırsattan istifade savaşa dahil oldu..bu arada gölgede pusula olan münasebetinden dolayı bize uzak olmasına rağmen savaşa dahil oldu.. ( yıkılacaz sandılar :) )

black boy nickli oyuncuya op yaptılar 1 köy alabildiler sadece..

buzul nickli oyuncuya op yaptılar köy alamadılar bütün orduları patladı..

radrador nickli oyuncuda da patladılar köy alamadılar..

en son hile hurda ile birlikte kutlubilge ve jandarmaya op yaptılar tek bir köy bile almadılar..

ve hazin son kullandıkları illegal program sebebiyle ceza aldılar..

şimdi burada hala ceza yediler diyen çocuk ceza yüzünden mi başa çıkamadıklarından mı yıkıldılar bi daha düşün...

yukarıda yazmış olduğum oyuncuların savunma kesimlerini kontrol edin görürsünüz zaten herşeyi...

DeletedUser

Ziyaretçi
5dkda 10k fake atan klanı yenmek büyük başarı tebrikler :)