DEHSET & CROM Savaş Sonucu

• Konuyu başlatan DeletedUser23142
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser30626

Ziyaretçi
Öncelikle savunma yapan arkadaşları tebrik ediyim güzel organize olmuşsunuz.Önceki yazdığım yazılarda dünyada 4 büyük klan var yazmıştım pusula crom gölge kene.Bu klanlar yıllardır kendilerini kanıtlamış klanlardır. generals hep ilk 3 teyiz bizi bile göstermiyolar tarzında bi laf vurmuştu bölge ve kapasiteleri bakımından ilk 4 e girebilecek bir klan değil.Kene gölgeye vuracak 4 klandan 2si zaten size elleşemicek.pusula da tam kadro değil zaten pek etkileri olacağını zannetmiyorum.cromu toplayan centrion da banlandıktan sonra zaten yıkılmaları normal değil mi? bi ekibi bir araya getiren klan başkanı banlandıktan sonra onun için oraya gelmiş oyuncular ne kadar devam ederler? Şimdi cezaların haklılığını bilemiyorum o konuya girmeyelim ama şu banlardan sonra zaten yıkılmaları doğal değil mi?Bu arada cromu gram sevmem w17de gösterdikleri tavırlarından dolayı orasınıda belirtiyim yanlı yorumlar yapılmasın. Benim demek istediğim crom dış bölgeye yerleştiğinden adamları silmeniz zor işti. Bu banlanmalar işinizi kolaylaştırdı.Çoğu oyuncusu savaşa dahil bile olmadan hesap sile alındı yazmış profiline.

ben yazdıklarına katılmıyorum hocam. öncelikle bir klan sadece bir oyuncuya bağlı olmamalıdır. bir ikinci önemli konuda klanın yöneticileri süresiz ban gerektirecek işlerden kaçınmalıdır ki klanı yarı yolda bırakmasın. klan nasıl çoğul bi topluluğu ifade ediyorsa o klanı bir arada tutan sadece bir kişi olmamalıdır. bugün biz diablo olarak dönem dönem biçok kafa oyuncumuzdan yoksun mücadele ettik ama bunlardan sadece yönetim deki arkadaşlar haberdar oldu. klana arkadaşların yokluğu hissettirilmedi. dehşet olarakda arkadaşlarım iyi mücadele etmiş CROM gibi büyük ve önemli bi klanı yenmiştir. tebrik ederim. ben herzaman neticeye bakarım.

DeletedUser

Ziyaretçi
@bordolumavim

Heh işte yendik diyemezsin..

banlanmışlar.. Savaş bitmeden nasıl yendin? ...

Senin dediğin neye benziyor biliyor musun .. İki çocuk playstation başına geçer maça başlar .... Cafe sahibi birisinin kola fazla sert bastığını söyler ve kaldırır oynatmaz....

Tek başına playstation un başında kalan çocuk :) birden çıkar dışarıya ve ben yendim ben yendim.!!! der ..

işte sen bu çıkan çocuksun...

DeletedUser

Ziyaretçi
@Vurdu gol oldu

Eğer Crom kurucuları süresiz ceza yemeseydi maksimum 1 ay içinde yıkılacaklardı.

DeletedUser30626

Ziyaretçi
@bordolumavim

Heh işte yendik diyemezsin..

banlanmışlar.. Savaş bitmeden nasıl yendin? ...

Senin dediğin neye benziyor biliyor musun .. İki çocuk playstation başına geçer maça başlar .... Cafe sahibi birisinin kola fazla sert bastığını söyler ve kaldırır oynatmaz....

Tek başına playstation un başında kalan çocuk :) birden çıkar dışarıya ve ben yendim ben yendim.!!! der ..

işte sen bu çıkan çocuksun...

kola sert basanın işleri yolunda gitmiyodur zaten:D bu oyuna hepimiz yıllarımızı verdik. herkes her çeşit savaş vermiştir. bir klan herhangi bir savaşta işler yolunda gitmediği zaman yorulmaya başlar sıkılır morali bozulur ve hesap silmek zorunda kalır. yine zorlanır şıkışır bunalır kural ihlali yapar ban yer. veya herşeye rağmen sonuna kadar direnir son köye kadar savaşır öyle kaybeder. bunların hepsi kaybetme şeklidir. en onursuzu da kural ihlali yaparak ban yemektir. daha onursuz bir davranışda ban yemeyi kaybetmek değil diyerek savunmaktır. işte sen o çocuksun. yada yırtık dondan çıkan çocuk ikiside sana uyar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Hala forumda poz kesmeye gayretindesiniz ya ben de buna tav oluyorum. Yıkılmasaydı 1 ay boyunca daha sert bir şekilde çakılmaya devam edecek ve daralan haritada babalara gelecekti. Toplu ceza alıp oyundan atılmak Crom ahalisi için çok büyük bir nimet oldu. Neyse ne haliniz varsa görün, yiyin birbirinizi ..

Git beni dehşet yöneticilerine sor ondan sonra konuş yerde yerde poz keserim merak etme sen. Ben Cromda sadece bu world de oynadım. Buraya gelip olmayan adamlar hakkında atıp tutma elbet karşılaşırız bir world de merk etme

DeletedUser46017

Ziyaretçi
Klanın neredeyse tüm yöneticileri ceza almış bir klan kendine yenilmiştir.
köy almıyorsun,savunmuyorsun cezalı köy topluyorsun yendik diyorsun.
Tebrikler :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Klanın neredeyse tüm yöneticileri ceza almış bir klan kendine yenilmiştir.
köy almıyorsun,savunmuyorsun cezalı köy topluyorsun yendik diyorsun.
Tebrikler :)

üstad cezayı neden aldı bunlar baş edemediler diye..hileye başvurdular ceza yediler..madem ceza aldın bu forumda o kadar havanı attın klanında elbetteki boşta hesap vardır girip devam etseydin..bilmem nerde ne serverı açılmış oraya geçecez derse crom yöneticileri..hem savaştan kaçtılar derim hemde yenildiler derim ben..bütün oyuncuları için yazmıyorum burada hava atıp şuan forumda sesleri çıkmayanlaradır lafım...

DeletedUser30626

Ziyaretçi
ceza almanın neresi meşrudur. ceza alan biri mutlaka kural ihlali yapmıştır. savaşta hata yapan kaybeder. ceza almakta bir hatadır. biz düşmanımız hata yaparken onu rahatsız etmeyiz. siz kendinizi bu şekilde avutmaya devam edin hayatta başarılar kuzum:D

DeletedUser30626

Ziyaretçi
Git beni dehşet yöneticilerine sor ondan sonra konuş yerde yerde poz keserim merak etme sen. Ben Cromda sadece bu world de oynadım. Buraya gelip olmayan adamlar hakkında atıp tutma elbet karşılaşırız bir world de merk etme

dostum mesajını bikaç kere okudum sonra en başa döndüm başka mesajın varmı diye sadece bu sayfadaki iki mesajını gördüm. ve alıntı yaptığım bu mesajından hiçbişey çıkaramadım. sadece oyuna yeni başlamış 14 yaş altı taze elemanların kuru sıkı tehdit vari mesajlarına benzer bi ifade var. bu tarz mesajlara cevap verildikçe üslup bozulur sonu hakarete hatta küfüre kadar varır. burada ne senin tehdidinden korkacak biri çıkar ne de seni kaale alacak biri çıkar. o yüzden git klasmanlarınla takıl.

DeletedUser1113

Ziyaretçi
Şurada konu dışı karşılıklı hakaretleri çıkartsanız birşey kalmayacak geriye..
CROM yönetimi haklı cezasını almış,Dehşet ekibine de pek tabii yenilmiştir,öyle yada böyle.Bunu CROM'lu olarak yazıyorum..
Ceza almasalar 1 ayları vardı,başka servera kaçtılar yada ceza almasak görürdünüz türevi söylemler de bir o kadar boş.

Şahsım adına kısa da sürse eğlendiğim bir dönemdi,iki tarafa da teşekkürler.

DeletedUser

Ziyaretçi
Şurada konu dışı karşılıklı hakaretleri çıkartsanız birşey kalmayacak geriye..
CROM yönetimi haklı cezasını almış,Dehşet ekibine de pek tabii yenilmiştir,öyle yada böyle.Bunu CROM'lu olarak yazıyorum..
Ceza almasalar 1 ayları vardı,başka servera kaçtılar yada ceza almasak görürdünüz türevi söylemler de bir o kadar boş.

Şahsım adına kısa da sürse eğlendiğim bir dönemdi,iki tarafa da teşekkürler.

Oyuncu budur işte.Yenilgiyi kabullenmeli :) Her zaman yenemezsin

DeletedUser

Ziyaretçi
dostum mesajını bikaç kere okudum sonra en başa döndüm başka mesajın varmı diye sadece bu sayfadaki iki mesajını gördüm. ve alıntı yaptığım bu mesajından hiçbişey çıkaramadım. sadece oyuna yeni başlamış 14 yaş altı taze elemanların kuru sıkı tehdit vari mesajlarına benzer bi ifade var. bu tarz mesajlara cevap verildikçe üslup bozulur sonu hakarete hatta küfüre kadar varır. burada ne senin tehdidinden korkacak biri çıkar ne de seni kaale alacak biri çıkar. o yüzden git klasmanlarınla takıl.

Ali, mutlu olsun diye cevap yazmak istememiştim aslında o arkadaşa. Belki korktum filan sanıp 24 saatliğine egosunu tatmin etmiştir. İnsanlarda münakaşa adabı olmadıktan sonra tartışmanın sonu gelmez. Hem laf atıp hem de son sözü söylemek için coştukça coşuyor. Neyse 0 arkadaşla ilgili son yazımdı bu.

Ben hala söylediğim lafın arkasındayım. 1 ay daha devam etselerdi daha fazla acı çekerek yıkılacaklardı. Bunu Crom klanını aşağılamak için yazmıyorum. Bu gözlemler sonucu edinilmiş bir tespittir. Fakat şu forum kullanıcıları o kadar egolu ve bir o kadar da tahammülsüz ki, patlatırken şov yapan tipler patlarken karşı tarafın tebessüm ettiğini görmesin. Olimpiyat stadındaki Beşiktaş taraftarı gibi forumu basıyosunuz. Sonra böyle ılımlı açıklama yapan bir tip çıkar, fakat takım arkadaşlarının barzoluklarına en ufak bir atıfta bulunmaz.

DeletedUser1113

Ziyaretçi
Ben ilk cümlemde yaptım atfımı,devamını getirmek eleştirdiğimi yapmak olur.
Ilımlı açıklama yapan bir tip de değilim,ne gördüm ve düşünüyorsam onu yazıyorum.Özellikle senin lafını değil zaten,mesajımda yazdığım tarzda söylemleri tartışmıyorum bu konuda,illa ki tersini söyleyecek biri çıkacağından olay sidik yarıştırmaya dönüyor.
Stadı basanların da Beşiktaş'lı olduğuna inanmıyorum bu arada.

DeletedUser46017

Ziyaretçi
üstad cezayı neden aldı bunlar baş edemediler diye..hileye başvurdular ceza yediler..madem ceza aldın bu forumda o kadar havanı attın klanında elbetteki boşta hesap vardır girip devam etseydin..bilmem nerde ne serverı açılmış oraya geçecez derse crom yöneticileri..hem savaştan kaçtılar derim hemde yenildiler derim ben..bütün oyuncuları için yazmıyorum burada hava atıp şuan forumda sesleri çıkmayanlaradır lafım...

Bir cok farklı sebepten ban yemiş olabilirler. Oyuna baslarken 2 hesap acmıştır,fake script i kullanmıştır savaş ile alakası yok ki bunların.
siz savaşıp köy aldınız mı? savasarak mı klanı yıktınız? hayır.
yöneticilerin tümü neredeyse ceza almış,hiç işleri yok küçük hesaba geçip mi savasacaklar.
sizinkisi nasıl bir tatmin cabası anlamadım :)

DeletedUser45014

Ziyaretçi
Bir cok farklı sebepten ban yemiş olabilirler. Oyuna baslarken 2 hesap acmıştır,fake script i kullanmıştır savaş ile alakası yok ki bunların.
siz savaşıp köy aldınız mı? savasarak mı klanı yıktınız? hayır.
yöneticilerin tümü neredeyse ceza almış,hiç işleri yok küçük hesaba geçip mi savasacaklar.
sizinkisi nasıl bir tatmin cabası anlamadım :)
Yahu hayretle izliyorum...
söylediklerinin hepsi hile...adam hile ile oynayacak sen buna savaş ile ilgisi yokki bunun diyeceksin...
kardeşim adam hile yapmış...savaşta başa çıkamamış hile ile doping yapmaya çalışmış...sen hiç doping yüzünden ihraç edilen madalyası elinden alınıp diğerine verilen sporcunun savunulduğunu...diğer sporcuya ise hadi canım sende yendin demi aldın madalyayı dendiğini gördünmü...
tam tersi hile yapan doping yapan her tür cezayı alır hatta men edilir...çünkü diğerlerinin oyun için adam gibi mücadele verenlerin emeğini çalıyordur...
bunun nesi savunuluyor anlamadım...
Adamlar KAZANMIŞ mı KAZANMIŞ...bırakın şu yüzden bu yüzden hikayelerini tebrik edin...Hile hurda yaparak oyun oynamaya çalışanları da artık savunmaya onlara payeler vermeye çalışmayın...
crom klanının karizması hile ile oyun oynayan klan yaftasını etiketleyince çizildi...üzüldüm...yazık oldu...yakışmadı...ve kaybettiler...

eee kaybeden varsa... kim o kazanan...:))