Tek

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Dostlarınız Barbar ve boşa düşen multi hesapları toplasın zaten tanıdığım günden beri en iyi yaptıkları şey odur.
Ne sınıra giderler nede rakip için pasif ve multileri oyuncu yerleştirmek için strateji üretip plan yaparlar
dostluk kardeşlik , millete köy için yapmadığınız kalmadı derler ama bi bakarsın statstan armut gibi arkadaşlarını toplarlar işte en iyi dostluk göstergesi .D
Körler sağırlar birbirni ağırlar 2 tarafında dostluğu birbirni kullanmadan öteye geçmez:

Lloyd

Casus
söylermisin bana kıta 43 de komşum olan; camer - night blue - skandal ve diğer ismini hatırlamadığım 5 oyuncu nerede ? ve köyleri kimler tarafından alındı? kordinat kordinat hangilerini aldığını yazmama gerek yok sanırsam. oyuna başladığımdan buyana ilkkez oyun bırakan birinden köy aldım. ama doğru sizin akınız bizim karamız!

sadece sizin yediğiniz ceza sayısı bizim klanda yenmiş ceza sayısından 2 kat fazla! multicilikle birilerini suçlarken yahu ben ne cezası yedim diye düşünür insan. ama bakıcılıktır kesin :)

DeletedUser30626

Ziyaretçi
o saydığın adamların hepsi şuan hesabının başında. operasyon zamanı sınıra adam taşımak için birbirimizin köylerini alıyoruz. klanstatstan bak bakalım kendi klan arkadaşlarıma kaç köyümü vermişim. bi dönem o oyuncuların bulunduğu bölge çok sıkıntılıydı mecburen o bölgeye adam taşımak zorunda kaldık. neticede oyun kuralları dahilinde bi iş. pasif hesapda toplanır ama yeri ve zamanı çok önemli. bizim kadar savaşmış olsanız sizde elbet bizim kadar ceza alırdınız ama bizim cezalar sen ister inan ister inanma hepside bakıcılıktan:D

Lloyd

Casus
hiçbirzaman başka sebep aramadım ilgilenmiyorumda ama bakıcılık cezalarıda sınırlı kurallar açık 2 kz yersin 3.de güle güledir. hadi 3.yü yememişsinizdir eyvallah. ama söylediğin gibi stratejik olarak köylerinizi alıp veriyorsunuz normal biz yapınca bunun adı multiciliğe kadar uzanıyor yukarıda erol'un yazısına bakarsan. henüz 2 kez bakıcılık aldım haricinde ne kendi hesabım dışında hesap açtım nede kendi hesabımı başkasına açtırdım. bin saldırıda alsam çıkmam gerekiyorsa çıkar giderim. ben oyun başında da sizlerle savaşıyordum serce-1 - kettor baba halusinasyon ciko sen night blue skandal ve niceleri beni en iyi gene onlar tanır..elimdeki asker kadarıyla savaşırım bittiğinde kaybedeceğim bir köy olur multicilikle suçlanıyorum ancak puanım bu suçu atanın 1/4 ü durumda. birini karalayacaksan elinde verilerle ve açık açık kanıtlarla suçlamalısın. benim puanım belli saldırı ve savunma puanım ortada aldığım verdiğim köy sayısı ortada üstüme alınmıyorum ancak bu şekilde asılsız iftira atıldığında bende yenmiş onca cezayı bakıcılık olduğunu bilsemde multide derim, kural dışı script kullanımıda derim..
sonucda karalamanın adı yok!

DeletedUser38532

Ziyaretçi
arkadaşım sen önce okuduğunu anlama yeteğini geliştir daha benim ne yazdığımı okumamışsın direk savunmaya geçmişsin önce oku anla düşün ondan sonra cp yetiştir:)

savaş konusna gelince benım senle anlaşma konuştuğumda tum askerlerın kesilmiş ve köylerinde mis kesecek askerin kalmamıştı ben samimi olduğumu göstermek için o opu durdurdum yoksa tum köylerin toplancaktı .
ben senin gibi yan yan gitmem :) ayaklarım hep düz basar düz konuşurum ...

Lloyd

Casus
farkeden ne var şahsıma söylenmişle klanıma söylenmiş laf sonucda bir hedefe hitab ediyorsun. multi yapan her kimse şikayet edin bana isim verin bende edeyim. mevzu çamur atmada kalacaksa edilen laflar bu şekilde çelik çomak oynamaya döner!

ayakların hep düz bassın allah yamultmasın... allaha şükür benimkilerde gayet düz basıyor yana yatmıyorum.. hatasıylada oyunumu oynuyorum klanımada oynatıyorum doğrusuylada en azından hatalarımızıda doğrularımızıda biliyoruz birilerini suçlamıyoruz.

barbar toplayıp ne etliye ne sütlüye karışmayanlara gelince umarım onlarda birgün bu oyunun tadının birlikte oynandığında zevk verdiğini öğrenir ve bu hazzı tadabilirler..

DeletedUser21499

Ziyaretçi
kendini oyuncu belleyen, oyun başından beri arkadaşının dostunun köyünü alan, co-player oynayan,insanların arkasından konuşup yüzüne gülen karakterden yoksun kişiler konuya yorum yapmış.

ali ve erol, sizi tebrik ediyorum. bana ne denli karaktersiz insanlarla iş yaptığımı kanıtladınız. size vaktinde küfür eden adamlar şimdi yalakalık yapıyor. ben hala küfrediyorum ama bunu namertçe söyleyebiliyorum.

en yakın dostunun arkasından konuşan bir insanın başkalarının karakterini yargılamaya hakkı yoktur.gerekirse fatih'e telefon açar buraya çağırırım pisliklerinizi döktürmeyin bana.

diablo ve tek klanlarıyla alakası yoktur bu konunun,lütfen yanlış anlaşılmasın.

DeletedUser30626

Ziyaretçi
SeaRacer sen neden ceza aldın şimdi bak iki gün önce biz sizin kadar ceza almıyoruz dedin bugün cezalsıın. bende dedimki kimseyle savaşa girmezsen ceza almazsın. şimdi klanınızda kaç kişi ceza aldı kaç kişide alacak daha. bu böyledir sıkıştığın zaman illaki kural ihlali yaparsın. bu bizim içinde böyle herkes içinde böyle. savaşmaz yan gelir yatarsan iki üç günde bi oyuna bakarsan kimseyi rahatsız etmezsen kimse de seni rahatsız etmez şikayet etmez. mutlaka bakıcılıktan ceza almışsındır ama multi değildir dimi:D

DeletedUser38532

Ziyaretçi
hiçbirzaman başka sebep aramadım ilgilenmiyorumda ama bakıcılık cezalarıda sınırlı kurallar açık 2 kz yersin 3.de güle güledir. hadi 3.yü yememişsinizdir eyvallah. ama söylediğin gibi stratejik olarak köylerinizi alıp veriyorsunuz normal biz yapınca bunun adı multiciliğe kadar uzanıyor yukarıda erol'un yazısına bakarsan. henüz 2 kez bakıcılık aldım haricinde ne kendi hesabım dışında hesap açtım nede kendi hesabımı başkasına açtırdım. bin saldırıda alsam çıkmam gerekiyorsa çıkar giderim. ben oyun başında da sizlerle savaşıyordum serce-1 - kettor baba halusinasyon ciko sen night blue skandal ve niceleri beni en iyi gene onlar tanır..elimdeki asker kadarıyla savaşırım bittiğinde kaybedeceğim bir köy olur multicilikle suçlanıyorum ancak puanım bu suçu atanın 1/4 ü durumda. birini karalayacaksan elinde verilerle ve açık açık kanıtlarla suçlamalısın. benim puanım belli saldırı ve savunma puanım ortada aldığım verdiğim köy sayısı ortada üstüme alınmıyorum ancak bu şekilde asılsız iftira atıldığında bende yenmiş onca cezayı bakıcılık olduğunu bilsemde multide derim, kural dışı script kullanımıda derim..
sonucda karalamanın adı yok!

yine yazdıklarımı okumadan direk savunmaya geçmişsin .
sen önce okumadan cvp yazma huyundan vazgeç senin için herhangi asılsız bir ithamda bulunmadım baba klanı dostlarım dedin bende dostlarının yediği naneleri saydım .
ve bitişinde dostluk falan hikaye 2 tarafta birbirni kulandı bunun kanıtıda senin vicdanındır :)
baba eteğini kurtatrıp sizi savaşa müdahil etti sizde etrafınızda toplancak barbar kalmamıştı baktınız diablonun düşmanıda çok halıyle savaştığınız hiç bir klanyok askler sürkekli ful köylerde boş boş duruyor rahatlık battı belki diabloyu devirirz ümidiyle anlaşmalar yapıldı.
hem benim hiç bir şeyden haberim yok diyosun sadece sen değil babayı aldığınızda yazdığımız tüm tek yetkilileri topu hep bir birne attı delikanlı gibi 1 taneniz diyemedi kardeşim oyun savaş oyunu bizde savaşmayı terciğ ettik diyemediniz. hepiniizin ortak paydası diablo yoksa sizi hiç bir şey bir araya getiremzdi::)
bunuda örtmek için dostluk kardeşlik terimini kullandınız....

oyun stratji oyunu şimdiye kadar oynadığım tüm serverlerden bu servere kadar attığım her adım aldığım tüm kararların arkasındayım kimse bana sen şunu dedin böyle oldu şu sözünün arkasında durmadın bizi kandırdın anlaşmayı bozdun demedi diyemz.
Ben hiç bu oyunda kendimi kimseden üstün tutmadığım gibi kimseyide kendimden üstün tutmadım.
Biz hata yapmayız demiyorum beşeriz hatalarımız olur ama biz her zaman haklı olduğumuz davalarda sonuna kadar gideriz kimseye şirin gözükmek için sevgi saygı barış dostluk gibi söylemler içinde yazılarımızı süslemyiz.
sıkışınca yok sizin hayatınız oyun olmuş yok iftira atıyonuz yok siz kendinizi beyenmişsiniz vs vs .
oyun savaş oyunu burdaki tüm arkadaşlar kardeşimiz abimiz düşmanlıklarımız sanaldan öteye geçmez............

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Hiç bir zaman kimseye asılsız iftira atmadım Bundan Allah Azze vecelleye sığınırım.
Bir kelime yazıyorsak onun altınıda doldurmayı biliriz.
yazdığım başlıktaki senin iftira dediğin şeyin kanıtları burda vitrin yapıyosun iyi hoş ama karşındaki insanlar da boş değil biz laf sokmaya çalışıyosun hani ulu luk yakıştırması yaparak lakin boş konuşuyosun.

Al sana barbarcılar al sana boşa düşan multi hesapların nasıl toplandığı boşta olan hesaplar illaki toplanır lakin siz sıralama yapan bir klanla savaşa tutuştunuz bu adamlar bu şekilde toplamak yerine hemen aktif ve savaşcı oyuncularına dağıtırsın 3er 5er köy rakibinin sağından solundan ablukaya alırsın biz sana bunu anlatıyoz ama sen okumuyorsunki hem ben senin klansavaşlarından sonra ilk defa burda oynadığınada inanmıyorum bize karşı içten içe bir kin ve düşmanlık beslemişsin hal ve tavırlarından böyle anlaşılıyor bir yerden yaran var ve kimliğini gizliyorsun izlenimin var.

http://tr.twstats.com/tr15/index.php?
page=player&mode=conquers&id=1593606&type=&pn=-1

http://tr.twstats.com/tr15/index.php?page=player&mode=conquers&id=21023&type=&pn=-1

http://tr.twstats.com/tr15/index.php?page=player&mode=conquers&id=1443633&type=&pn=-1

http://tr.twstats.com/tr15/index.php?page=player&mode=conquers&id=712320&type=&pn=-1

http://tr.twstats.com/tr15/index.php?page=player&mode=conquers&id=1607855&type=&pn=-1

http://tr.twstats.com/tr15/index.php?page=player&mode=conquers&id=1618312&type=&pn=-1

DeletedUser2519

Ziyaretçi
leonq reelde sanalda seni tanımam ama şuradaki üslubun sokak kenarlarında kendi çapında krallığını ilan eden mahalle magandalarından farksız.
Egoların öyle bir şişmişki kafana kadar , beynine yer kalmamış :)

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Beynine yer kalmamış denmez ona egoların o kadar şişmişki aklıselimini yitrmişsin denir.
beyin hayvanlarda da her beyni olan insanmı oluyo :)

burda 1 şey yazacaksan konuyla alakalı yaz uslubum kimseyi ilgilendirmez o benim sorunum senn gibi kişilere şirin gözükmek için bir şeyler karalamıyoruz.
Oyunda bulunduğum klan belli beni tanıyanlard belli sen tanısan ne olur tanımasan ne olur .
rüzgar yapmada ilerle....

Lloyd

Casus
1. üzerime aldığım mesajını yanlış yorumlamışım bu nedenle özür dilerim.
2. diğer tüm söylemlerimin arkasındayım eklediğim yada süslediğim tek konu yok.
3. bu dünya dışında klanlarda hiç oynamadım 16 ve 17 bu dünyadan sonra açıldı oralarda bireysel oynuyorum.
4. 1 ayda yıkılacaksınız yokolup gideceksiniz denilen bir klana sahibim herkesi utandıran 10 kişilik klansavaşları w1 kadroma (aileme) binkez teşekkür ediyorum.
5. team ailesine beni utandırdıkları ve onlara olan güvensizliğimi boşa çıkarttıkları için teşekkür ediyorum ve özrü borç biliyorum.

size cevap olaraksa şunu söylüyorum DIABLO klanı bu klan kurulurken ne anıldı ne hesaba katıldı her iki klanda DIABLO ile anlaşmalıydı ve anlaşmalar korunarak yolumuza bakar kuzeyde oluşan irili ufaklı klanlarla oyalanırız sırlar çıktığında da değişecek dünya düzeni ne getirirse o yönde mantıklı ve olması gereken hamleleri yaparız diyorduk. diablo düşmanlığını kendi kendinize bize yüklediniz. bireysel oyuncu düşüncelerini kurulum amacımız olarak burada göstermekten öteye gitmiyorsunuz amacı bu olan bir yapı henüz baba klanı ve diğer savaştığınız klanlarla savaşlarınız dengeli seyrederken tarafımızı belli ederdik. yani boş yere kendinizi ve burada neler dönüyor diye merak eden insanları ne çok diablo düşmanı varmış dedirtmeyin, ben ekibim ve şu anki TEK klanı kuruluş kadrosunun %80 den fazlasıda burada tanıdı diğer tüm oyuncu ve klanları.

"ve bitişinde dostluk falan hikaye 2 tarafta birbirni kulandı bunun kanıtıda senin vicdanındır" benim vicdanım bu konuda rahat çünki kullandığım kimse yok çıksın desin bana bu vaadleri verdinizde bunlar oldu yada sizlere bu vaadleri verdikte bunlar oldu diye. benim oyun konusu içeren görüştüğüm çok az insan vardır ve hiçbirisi ile o ne yapar bunlar ne olur muhabbetleri yapmadım selam nasılsın ne var ne yok hayırlı kandiller iyi bayramlar mutlu yıllar... ve diğer klan içi sorunlar, müt benim köyümü aldı buna saldırıyodum müte yada ateşkese girdi gibi konular haricinde hiçbir klan için kimseye bir tek satır yazı yazmadım.

"hem benim hiç bir şeyden haberim yok diyosun sadece sen değil babayı aldığınızda yazdığımız tüm tek yetkilileri topu hep bir birne attı delikanlı gibi 1 taneniz diyemedi kardeşim oyun savaş oyunu bizde savaşmayı terciğ ettik diyemediniz. hepiniizin ortak paydası diablo yoksa sizi hiç bir şey bir araya getiremzdi:"

muhattap bulamadık o ona o ona attı diyorsunuz ben oyunu 2 gün sonra açtığımda bana tek mesaj atılmamıştı demekki siz yetkili olarak puanı yüksekleri kendinize muhattap almışsınızki cevap alamamışsınız!

bu tamamen senin kendi düşüncen ve kendi yorumun. bizim bu klanı kurduğumuzda BABA klanlarının tepkisini ve şaşkınlığını buyrun samimi dostlarınız vardır onlardan öğrenin. TEK klanı biranlık kararla oluşturuldu ve tek amacı TEAM - YC klanlarını birleştirip DIABLO & BABA klanları arasında kalmışlık rolünden kurtulmaktı.

nitekim öylede oldu şimdi en azından kendi adımıza savaşıyoruz ne o ne bu istedi diye değil!

Lloyd

Casus
ayrıca oyun hayatımdaki ilk cezamıda yemiş bulunuyorum bana bu 3 günlük tatili hediye eden oyun oplarına teşekkürlerimi sunuyorum 3 gün kafamı dinleyip işlerime ve özel hayatıma yoğunlaşabilirim.

DeletedUser38532

Ziyaretçi
5 para etmez bir oyun insanların kalbini kırmak yakışık olmaz şu oyuna verdiğimiz zaman emek , birde alnımız teriyle kazandığımız paramızı veriyoruz klanlar türk takımı ciddi bir boşluk içinde 5 sene bir ton tecrübe kazanılan bir oyunda herşeyin daha iyi olması gerekirken dahada kötüye gidiyor ben bunu anladım.
Biz burda birbirmizi yiyoruz parayı onlar götürüyor .
oyundan zerre anlamayanları başımıza operatör yapıyolar..

DeletedUser

Ziyaretçi
Beyler selamlar ;

Açıkçası şunu net bir dille ifade etmek isterim ki hakeden enınde sonunda bu savaşı verir. Görünen o ki diablo daha organize olan bir klan ve hedefe daha çabuk ılerliyor. İşin savaş boyutuna bakmaktansa ben burda yıllarımı vermiş biri olarak bazı fıkırlerimi beyan etemek için geçerken uğradım.

Yaklaşık 8 - 9 yıldır bu oyunu oynuyorum. Çogunuz bilir ve belkide orda oynamızsa controleng ismini duymuştur :)

tribalwars.net international dunyada turk bayrağımızı dalgalandırdık ve lider olarak bitirdik bu uluslararası yapılmış en güzel başarıdır ve bunun daha bir eşi benzerini ben görmedim görememde.

Orda boyle entrikalar yoktu orda rakıbın ıngılız alman fransız yunan amerikalı oyuzden ekıp oyunu oynamak gerekliydi.

Şimdi bakıyorumda klanlar.org haketten zaman harcamaya değmez neden mi şuan bakıyorumda ayyıldız klanından 10 tane diabloklanında 5 tane tek ve dıgerlerınde 6 sar tane var ya bunedir beyler simcity mi bu ?

Klanların kardeşklanı benım zamanımda 2 yı gecmezdı burda 7 klan aynı catı altında ne demek bana hiç mantıklı gelmiyor açıkçası ....

Oyununda zevk vernediğini dusunuyorum bundan dolayı ;

Bu oyun strateji oyunu ve en ıyı organıze olan klan bu dunyayı fetheder ama burda durum cok farklı burda 3000 yada 30000 koyun olmasına gerek yok sırları topla yeter al sana oyun bitti ;

Çok fazla fakrlı konuya gırmeyecegım ,

Bakıcılık konusunda bıraz yorum yapmak ıstıyorum. Şimdi bir hesap bakıcılıktan dolayı saldırıya kapalı ceza almış ya allah aşkına adama cezadan once gelen saldırı ve mısler var ve tak ceza verıyorsun adam hesabını savunamıyor ve o saldırılar koyu alıyor bumudur kural bumudur ınsanları essek yerıne koymak;

Saldırıa kapalı ceza demek saldırı kapalıdır dahah oncede gelenler zıyaret eder gıder boyle bır mantık ancak turk serverinde olurhıc sasırmadım.

Biz 20 tane adam oyunu kazanırken bazı ark ısı geregı almanyada calısması lazımken 120 gunluk bakıcılık suresınce hesaba bakar ama burdakı absurb sebeplerden dolayı ceza almazdık.

burda bakılcık yaptıgın hesapta asker basma kademe basma bunedır abıcım boyle bır beyin urunu baska nerde var ben klanlar dısında boyle bır tarafından uydurulan cezalar gormedim..

Bunlar kaldırımadıgı surece ve haketten bu oyunu buılen adamlar burayı yonetmezse buranın sonu bellı...

siz hale biz bunu yaptık sız sunu yaptınız dıyorsunuz orgutlenelım arkadaşlar ,

Burda hepımız para verıp oyun oynuyoruz allah aşkına 2ay ara burda kımse pre almasın bakın o haksız kurallar nasıl duzelıyor.

Şimdi bunları yazdıgımdan bana ceza bıle verırler ya sen forum kurallarını bılmıyormusun dıye versınler bılıyorum ama bu kuralların saçma oldugunu beyan edıyorum o kadarda delıkanlıyım .

Kımse robot degıl arkadaşlar herkesın ısı gucu olur yerı gelır bakılcık verır ama bu kurallar ınsanlık dısı hatta suctur .....

Şimdi bazı forumu okuyan arkadaşlar ya bu adam kim dıyebilir aşağıya kart visitimi de bırakıyorum.

Not uluslararası odullu turnuvalaroluyor ıpad samsung galaxy gıbı bu turnuvalara gırıyoruz ve yanımızada bu oyunu bılen adamlar almak ısterım ilgıleneler benımle ıletısıme gırebılır.

Sağlıcakla kalın

http://www.twstats.com/en1/index.php?page=player&id=315027
http://twtotal.net/ladder/profile.php?userid=10685

Lloyd

Casus
5 para etmez bir oyun insanların kalbini kırmak yakışık olmaz şu oyuna verdiğimiz zaman emek , birde alnımız teriyle kazandığımız paramızı veriyoruz klanlar türk takımı ciddi bir boşluk içinde 5 sene bir ton tecrübe kazanılan bir oyunda herşeyin daha iyi olması gerekirken dahada kötüye gidiyor ben bunu anladım.
Biz burda birbirmizi yiyoruz parayı onlar götürüyor .
oyundan zerre anlamayanları başımıza operatör yapıyolar..

bu konuda haklısın işte.. yurtdışı kobay gibi kullandırtıyor bizi bunlarda herşeyi okeyliyor. türk serverlarda egolarını tatmin edecek kuralları deniyorlar.. bana hiçbir oyun opu/admini diyemezki klanlar.org oyun kuralları bundan 7 yıl önceki kapanan server kurallarıyla denktir! adamlar herkesin emeğini çalıp bir anda kapadı gitti serverı belki, ama oyun nasıl oynatılır kurallar nasıl konur ve herkez tarafından nasıl benimsenir gördük.
burada oynayıpda oyun kurallarını okuyarak başlayan 10 kişi bile olmadığına eminim herbirimiz online oyun oynamak maksadı ile başlıyoruz ve bir vesile ile bu kurallarla tanışıyoruz işte o tanışmadan sonra kimse demesin bana verdiğim her kuruşu sonuna kadar haram etmedim! bizleri paramızı alarak kobay niyetine kullanan ve kullanılmamıza ön ayak olan herkese son kuruşuna dek tüm hakkım haram olsun.

Lloyd

Casus
murat işte Türk olmamızdan kaynaklanıyor bunlar kuralları okumadan kabul edip zart diye başlıyoruz :)

benim pre bittiği an 10bin köyede ulaşsam birdaha pre kullanmayı düşünmüyorum, tw'de yeni bir speed açılırsa haber ver toplu geçiş yapalım ben özledim galiba! madem bulaştık tekrar orayada dönelim :)