Tek

DeletedUser

Ziyaretçi
Hocam dunyanın en aktif ulkesı turkıye ve daha speed server yok neden dersin basıretsızlık ?

Yemin ederim burda oynadıgımoyundan gram zevk alıyorsam işim olmaz benımde burda ; Ha nasıl olur adam gibi hizmet verilir bizde gelir oynarız.

Geçen sen amerikan speed takımı için mucadele ettim bızım turk ekıbıde daha kendi içinde takım cıkaramamış mılletın bır cacıktan haberı yok maç saatı gelıyor adamlar pıyasada yok ekıp ruhu yok sorsan alayı oyuncuyum dıye gezınır :D

DeletedUser30626

Ziyaretçi
Beyler selamlar ;

Açıkçası şunu net bir dille ifade etmek isterim ki hakeden enınde sonunda bu savaşı verir. Görünen o ki diablo daha organize olan bir klan ve hedefe daha çabuk ılerliyor. İşin savaş boyutuna bakmaktansa ben burda yıllarımı vermiş biri olarak bazı fıkırlerimi beyan etemek için geçerken uğradım.

Yaklaşık 8 - 9 yıldır bu oyunu oynuyorum. Çogunuz bilir ve belkide orda oynamızsa controleng ismini duymuştur :)

tribalwars.net international dunyada turk bayrağımızı dalgalandırdık ve lider olarak bitirdik bu uluslararası yapılmış en güzel başarıdır ve bunun daha bir eşi benzerini ben görmedim görememde.

Orda boyle entrikalar yoktu orda rakıbın ıngılız alman fransız yunan amerikalı oyuzden ekıp oyunu oynamak gerekliydi.

Şimdi bakıyorumda klanlar.org haketten zaman harcamaya değmez neden mi şuan bakıyorumda ayyıldız klanından 10 tane diabloklanında 5 tane tek ve dıgerlerınde 6 sar tane var ya bunedir beyler simcity mi bu ?

Klanların kardeşklanı benım zamanımda 2 yı gecmezdı burda 7 klan aynı catı altında ne demek bana hiç mantıklı gelmiyor açıkçası ....

Oyununda zevk vernediğini dusunuyorum bundan dolayı ;

Bu oyun strateji oyunu ve en ıyı organıze olan klan bu dunyayı fetheder ama burda durum cok farklı burda 3000 yada 30000 koyun olmasına gerek yok sırları topla yeter al sana oyun bitti ;

Çok fazla fakrlı konuya gırmeyecegım ,

Bakıcılık konusunda bıraz yorum yapmak ıstıyorum. Şimdi bir hesap bakıcılıktan dolayı saldırıya kapalı ceza almış ya allah aşkına adama cezadan once gelen saldırı ve mısler var ve tak ceza verıyorsun adam hesabını savunamıyor ve o saldırılar koyu alıyor bumudur kural bumudur ınsanları essek yerıne koymak;

Saldırıa kapalı ceza demek saldırı kapalıdır dahah oncede gelenler zıyaret eder gıder boyle bır mantık ancak turk serverinde olurhıc sasırmadım.

Biz 20 tane adam oyunu kazanırken bazı ark ısı geregı almanyada calısması lazımken 120 gunluk bakıcılık suresınce hesaba bakar ama burdakı absurb sebeplerden dolayı ceza almazdık.

burda bakılcık yaptıgın hesapta asker basma kademe basma bunedır abıcım boyle bır beyin urunu baska nerde var ben klanlar dısında boyle bır tarafından uydurulan cezalar gormedim..

Bunlar kaldırımadıgı surece ve haketten bu oyunu buılen adamlar burayı yonetmezse buranın sonu bellı...

siz hale biz bunu yaptık sız sunu yaptınız dıyorsunuz orgutlenelım arkadaşlar ,

Burda hepımız para verıp oyun oynuyoruz allah aşkına 2ay ara burda kımse pre almasın bakın o haksız kurallar nasıl duzelıyor.

Şimdi bunları yazdıgımdan bana ceza bıle verırler ya sen forum kurallarını bılmıyormusun dıye versınler bılıyorum ama bu kuralların saçma oldugunu beyan edıyorum o kadarda delıkanlıyım .

Kımse robot degıl arkadaşlar herkesın ısı gucu olur yerı gelır bakılcık verır ama bu kurallar ınsanlık dısı hatta suctur .....

Şimdi bazı forumu okuyan arkadaşlar ya bu adam kim dıyebilir aşağıya kart visitimi de bırakıyorum.

Not uluslararası odullu turnuvalaroluyor ıpad samsung galaxy gıbı bu turnuvalara gırıyoruz ve yanımızada bu oyunu bılen adamlar almak ısterım ilgıleneler benımle ıletısıme gırebılır.

Sağlıcakla kalın

http://www.twstats.com/en1/index.php?page=player&id=315027
http://twtotal.net/ladder/profile.php?userid=10685

hocam haklı olduğun yerlerde var yanlış düşündüğün yerlerde var. ben bi hesabın op yerken ceza almasını doğru buluyorum hatta saldırıya açık verilmeli. sen op yiyen açısından düşünüyosun ama ben de op yapan açısından düşünüyorum. şimdi kalkıp 20 kişi organize bi op yapıyo uzaktan cakmış orduları yakından misleri çıkacağı sırada hop saldırıya kapalı ceza. bu kaç kere başımıza geldi ve oplarımız sekteye uğradı. kimse durduk yere ceza almaz. kural ihlali yapmışsa çeksin cezasını.

bakıcılık konusunda yeni kurallar çok saçma ona katılıyorum ama sırlar konusunda yanlış düşünüyosun. al sırları bitsin oyun. ben böyle bi delikanlı göremiyorum. hadi alsın bakim bi klan tüm sırları nasıl alacakmış.

herşey bi tarafa artık oyuna doyduk. ben oyuna ilk başladığımda klan savaşları w1 de başlamıştım ilk köyümü 3 ayda geliştirmiştim hiçkimseden yardım almadan bişey öğrenmeden kendi kendime çözdüm. klanım yoktu. köyü 10 bin puana getirdim ama casusdan baska askerim yoktu. geldi 11 yaşında bi eleman aldı köyü oyunu kapattıp açtımki köyüm yerine geri gelsin:D ama nerdeeee:D sonra o elemanı speedde yakaladım. çocuk 14 yaşına gelmişti:D artık oyunu öğrenmiştim bende. bi klanım vardı. güçlüydüm tek başıma yıktım. emin olun o günler şuankinden kat kat daha zevkliydi. şuan kimin eli kimin neresinde belli değil. stratejiden çok entrikalar etkili. bırakın klanlar ne yapıyo ne ediyo. bizim diablo klanları olarak w15 son dünyamız olacak. bir buçuk sene ara verelim diyoruz. sonra tekrardan başlayıp başlamamak adına toplanıp görüşücez. reel hayatımızı çok etkiliyo. klanda öss çağında veya iş hayatına atılmak üzre olan yada hayatını kurmuş çoluk çocuğa karışmış ama oyun yüzünden reelinden özelinden ailesinden sevdiklerinden ideallerinden hayallerinden fedakarlık yapan çok arkadaşımız var. ve bizim artık birbirimizin geleceğine mani olmamamız gerek. bu yüzden w15 yeter diyoruz tabi zaman ne gösterir bilinmez. belki başka dünyalarada gideriz. ama ne eski tat kaldı ne heyecan aynı adamlarla savaşıp duruyoruz. klanlar dirençli değil. biraz yüklendiğin zaman dağılıyo.

sen yukarda bahsetmişsin her klanın 8-10 tane alt klanı var diye. gerçekten oyun kuralları buna zorluyo her klanın limiti 50 kişi. mecburen alt klan açmak durumunda kalıyoz. klan savaşları döneminde dünyanın sonu geldiğinde en baba oyuncu 5 milyondu. şimdi bu süreye 5-6 ayda ulaşıyosun.. aslında anlatacak bahsedecek çok şey var ama uzun uzun yazmaya gerek yok. neticede benim hissetiğim sıkıntıları sizlerde biliyo ve hissediyosunuz. tek çare bırakıp gitmek. ama nasıl olacak bilmiyorum

DeletedUser30626

Ziyaretçi
sinirle yazdığım için öyle oldu sanırım,w15 olmasa bile başka bir dünyada sizinle beraber oynamak istiyorum bu da son sözüm olsun.

vala efe herzaman diyoruz düşmanlıklarımız sanal diye. aynı çatı altında birbirimizi daha iyi tanırız. farklı yönlerimizide görrüz. neden olmasın. ama oyuna bişeyler katılmalı daha zorlaştırılmalı sanki tekrardan klan savaşları açılsa keşke. klanlar iyi deil.

DeletedUser30626

Ziyaretçi
son olarak erol abi şuraya bi istatistik koyda millet bi istatistik görsün konuda değişsin artık yavaştan:D

DeletedUser

Ziyaretçi
Öncelıkle bır adam bu bakılcık kurallarından dolayı ceza alıyorsa işte orda her daim karşıyım arkadaş alakalı alakasız cezalar afrıkanın tanzanya ulkesınde bıle boyle bu mantıkta bakıcılık kuralı olmaz tam mıslerı kesecegız tak ceza geldı ve adamın yaklaşık tum koylerı gıtı gıbı bırsey kesebılcegız mıslerı kesemedık bu sebepten dolayı neymıs abıcım koyde asker basıyorsunda falan dılanda evelemeye gerek yok;

sır konusa gelınce sırları oylaay etmışlerkı bu ıs tabıkı okadar kolay degıl ama oyunun mantıgı bu yonde o acıdan ıfade ettim.

Senelerın almasına gelınce aynı dert sorunlar bızdede oldu cok normal hak verıyorum ama en azından bız 7 sene adamgıbı yonetılen serverda oynadık o acıdan kendımızı sanslı goruyorum.

bu arada bakılcıkkurallaırn ıtıraz ettım sızlerde bırseyler yazarsanız forumda el bırlıgı ıle bu anlamsız cezalar kalkar adam akıllı ınsanlar bakılcık verebılırgonul rahatlıgıyla :D

DeletedUser

Ziyaretçi
vala efe herzaman diyoruz düşmanlıklarımız sanal diye. aynı çatı altında birbirimizi daha iyi tanırız. farklı yönlerimizide görrüz. neden olmasın. ama oyuna bişeyler katılmalı daha zorlaştırılmalı sanki tekrardan klan savaşları açılsa keşke. klanlar iyi deil.

Odullu turnuvalar paklar oraya gelenlerın alayı profesyonel :d bızede oyunu bılen adam lazım ;

DeletedUser30626

Ziyaretçi
ben bakıcılıktan ceza aldım. itiraz ettim friks mesaj yazmış çok komik. bakıcılık adındanda anlaşılacağı gibi sadece hesaba bakmakla sınırlı sen birlik hareketi yapmışsın dedi:D cevap dahi yazmadım tekrar bu adamla benim daha konuşacak neyim olabilirki.

DeletedUser32540

Ziyaretçi
murat abi bende bu sabah bakicilik yuzunden ceza aldim 3gun saldiriya kapali zaten daha dunya 3 gunluk 3gunde ceza yedik neymis o bakicilik yaptigim hesaptan yagma yapmisim ....
3x ve uzeri her turlu dunyada sizinle oynayabilirim msneden ulasirsin bana...

DeletedUser

Ziyaretçi
ben bakıcılıktan ceza aldım. itiraz ettim friks mesaj yazmış çok komik. bakıcılık adındanda anlaşılacağı gibi sadece hesaba bakmakla sınırlı sen birlik hareketi yapmışsın dedi:D cevap dahi yazmadım tekrar bu adamla benim daha konuşacak neyim olabilirki.

Aynen oyle bende 3gun yedık gerekce cok basıt klasık verdıklerı cevap bakıcılık adında bellı ya bırakacaksın abıcım bu teranelerı ben yoksam sen olmazsın adam gıbı haksızlık varsa buyur gel cezayı ver ama bune kendını tatmın etme durumu anlamıyorum adamların oyle şişkin egoları varkı ya bız ıste yenı bırsey bulduk dıye onumuzu getırdıklerı sey halbukı onların ne kadar bu oyundan uzak oldugunu gosterıyor.

DeletedUser

Ziyaretçi

ben hep buralardayım ali, w15 te hesabı ya devredeceğim ya da sileceğim bir süre sonra. başka dünyalarda oynarsanız haberim olsun

DeletedUser38532

Ziyaretçi
k9k0n.png

DeletedUser38532

Ziyaretçi
w10 da 1 kere baıclılık ıhlalım oldu onuda hesabı bakıcı attıkları anda elen sanıyelık bır saldırı vardı askerı kacırmak ıcın o anda bir reflexle direk saldırıyı barbara attım başkada hamlem olmadı aldıgım hesap 4 ilyonluk bir hesapt ve madenler fuldu aa bı baktım 3 gun ban 2 saat diil döktüm durumu iza ettim bakın ne bır oyuncuya saldırı attım nede yağma maksadım var bu zaten raporlarda ve köy durumlarından bakıdığında bariz belli oluyor yok hiç bir esneklik gösterilmedi hadi bunu geçtim 2 ay önce bi baktım w15 te 5 gün saldırya acık bakıclık ihlalinden ban aldım oda saldırı alan hesaptı kuralları biliyordum ama işte insan oğluyuz gaflete düşüyoz düşe köy olursa geri almanın savunulacak bir tarafı olur diye düşündüm 1 mis bastım bu yüzden ihalal saydılar tamam bunu kabul ettim ama bu w15 te ilk ihlalimdi.
op arkadaşa dedim bu benim ilk ihlalim nasıl olur 2. ihlal sayıp 5 gün saldırya açık verirsiniz dedim aradan 12 saat falan geçti w10 da 1 bakıclık ihlaliniz var buda 2 oldu :))))
m.stroma msj attım hocam durum böyle böyle tamam ben bunada razıyım ama bu kural tüm oyuncular için geçerliyse w1 den 16 ya kadar herkese global ban atmanız lazım aradan 1 kaç saat geçti bu düzelti hadi bunada eyvallah dedim malum 24 saat sucsuz yere saldırya acık banlı kaldı hesap rakip klanlara hop hemen harakete gecmıs 2 koyle yırttık.

aradan biraz zaman geçti hayda bi baktım hesap 5 gün saldırya acık ban msj attım ama arkadaşa bir ban atıyosun karsı taraf sana ititraz ediyor yw en azından 1 2 saat içinde bak ticketlerede yanlslık varsa düzeltilsin ama yok ticket 24 saat sonra okundu .
hocam dedim bakıclık dediniz ama ben en son ceza yedıkten sonra bir daha ihlal falan yapmadım aynı ihlalden dolayı yanlışlıkla 5 gün saldırıya açık ban verdiniz düzeltin ama yok kim okucakki mesjı en az 12 saat beklicezki ticket okunsun neyseki 24 saat sonra buda düzeltildi:)
durum böyle kendimi zor tuttum ver yansın yapmamak için bilmiyorum belki başkası olsaydı şu an bu oyunu oynamazdı.

şu 1 senede oyunun .... ettiler varsa yoksa para herşeyi preye bağladılar ama herşeye ban atıyolar forumdada böyle cart diyon ban curt diyon ban yw oyun oynuyoruz burda bazı şeyleri modlar editlemeli bazı şeylerde esneklik göstermeli vs vs

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben olması gereken kuralları bakılcık başlığı altında ifade ettim bakılcık vermek isteyen bir adam istediği zaman verebimeli boyle bır kural olamaz bu koyulan kuralların hıcbırı bu oyunu oynayan bır aklın urunu değildir. Beyler bızler bu konuda hem fikir olursak hakkımızı alırız. Ama kımse buna onem vermez ya 3 gun yatayım moduna gırerse olmaz. burda onlıne oyun oynuyoruz ve zamanımız bu oyunda gecıyor bu oyunun kurallarıda oyuncuların onerılerıne gore gelıstırılır kafadan ınme kurallar ıle yonetilmez bakınız forum kullanılıyormu su oyunu bınlerce ınsan oynuyor ama su forumun halıne bak neden oyunun cılkını cıkardılar konusursun ban konusmazsın ban :D

DeletedUser36718

Ziyaretçi

Youtube daki videonuzda leonqq yerine loenqq yazılmış haberiniz olsun

DeletedUser

Ziyaretçi
Bekleriz :D bırde orda gorelım sızlerı :) hatta odullu organızasyonlarda başlayalım ozaman sağlam oyunmusunuz goruruz :D

DeletedUser30626

Ziyaretçi
siz hangi klansınız. klanlarda boy gösterdinizmi eğer gavur serverlarında oynayacaksak sağlam bi organize yapalım. savaşçı kaliteli kişilerle gidelim. ecik cücük adamları doldurmayalım. gidip rezil olmak var.