Tek

DeletedUser

Ziyaretçi
Şahsen bir kaç milyondan sonra aldığım zevk kayboluyor. Helal olsun adamlara. :D

DeletedUser32540

Ziyaretçi
w1 kapatildi turkler olarak bir ingizliz dunyasini kapattilar :)

DeletedUser38532

Ziyaretçi
8 bın koy coluk cocukla ugrasamz ınsan tam bekar ısı :)
eger bu oyunu bekarken oynasydım yıkardım ortalıgı ama 5 sene oldu oynayalı ıyıkı bekarken boyle bır oyunla tanısmamısım yoksa evlenemzdım :)))

DeletedUser30626

Ziyaretçi
o kadar köye bakmak mesele yaw hiç bi işin olmaması lazım:D

Lloyd

Casus
ali merak etme orda mecburiyetten sırf rezil olmamak adına savaşıyorsun birde türklük gururu var bunun yerlere sermek istemiyorsun. zevk desen inanılmaz. ben hesabı silerken bu dünyayı bu klan kapatıcak dediğimde bana gülüyorlardı ancak dediğime geldi ve dünyayı bizimkiler sonlandırdı.

controlen(murat): olm deniz nerde len göremedim o nezaman sildi hesabı ? ve karakurt2007 ile irtibatın mevcutmu şu an bana ulaşmasını sağlayıver.

stilci

Baltacı
orda deadknight diye bi eleman var :D

Kaç yıl oldu başladıgımı hatırlamıyorum ama İlk başladıgımdada kafa elemandı halada kafa maşallah adam hala formda:)

Lloyd

Casus
orda deadknight diye bi eleman var :D

Kaç yıl oldu başladıgımı hatırlamıyorum ama İlk başladıgımdada kafa elemandı halada kafa maşallah adam hala formda:)

sen amerikalıyı görmemişsin öyleyse :)) biz başladığımızda hell klanının her bir üyesi farklı farklı klanlarda idi biz karakurt delimavi ben ve bir arkadaş daha 4 kişilik klandaydık ilk 20 ye girdiğimizde ilk 20 den 15 klan toplandığında oyun birincisi üyenin 100k daha düşük puanındaydık. bu adamlar o dünyayı kapattı deadknight ı murat söylesin kaçıncı sahibi oynadığını ben bilemiyorum artık :)))

Lloyd

Casus
Şahsen bir kaç milyondan sonra aldığım zevk kayboluyor. Helal olsun adamlara. :D

ilke 20m den sonra bazı kıta köylerinin saldırı ordularını oyun boyunca hiç kullanmıyorsun :)) hatta hiç bakmıyorsun köyde asker varmı yada ne eksik ne fazla diye oraya fake atan bile olmuyor savaş kıta kıta sürüyor klan olarak oplarla kıta fethine gidiyorsun oyuncu fethine değil haliyle hangi kıta sınırında konuşlandı isen oradaki köylerini biliyorsun ve daha önce aldığın kıtalarda düşmana ait tek köy kalmadığından dönüp arkanada bakma durumun olmuyor. şöyle diyim oyun dahada basitleşiyor :)

stilci

Baltacı
Valla derinlemesine bilmiyom ama :)

O Zamanlar iyiydi diye hatırlıyorum ilk oyunumdu o ve pala35 vardı köylerimi almıştılar :D

Lloyd

Casus
Valla derinlemesine bilmiyom ama :)

O Zamanlar iyiydi diye hatırlıyorum ilk oyunumdu o ve pala35 vardı köylerimi almıştılar :D

vay arkadaş biz oyun bırakmadıkça türkten köy almayı bırak türkün türke fake attığını hatırlamıyoruz ne gaddarmış bu arkadaşlar :) sende bahtsız bedevi olmuşsun ne diyim :)

stilci

Baltacı
Yok yaw gavur tarafında degil :D

Klansavaşları w1 de aldılar köylerin bi kısmını..
O Zaman yA Kuzeydeydim Yada Cellad'ta..

Lloyd

Casus
PALA35 ist yada wow klanındaydı galiba neyse tr deyse sorun yok tw deyse ayıp etmişler :)

velasıl kelam oyuna tekrar başladığıma bin pişmanım beni katakulleye getirip yeniden bulaştıran dayıya (uncle-caretaker) selamlarımla bol bol çınlatıyorum kulaklarını :)

stilci

Baltacı
Yok yaw Smyrna Bu klandaydı sanırım :)

bakalım ben bugün itibari ile bıraktım zaten..

Lloyd

Casus
doğru diyorsun -/+ - +/+ civarlarındaydı SMYRNA neredeyse oyunun başından sonuna dek savaştık ne onlar bitti ne biz bir lafları vardı bizde ordu bitmez canımm... güzel anılardı artık yerini buranın saçmalıklarına bıraktı. kimsenin o döneme dair hazları yakalayabildiğine inanmıyorum burada.

stilci

Baltacı
Aynen :)
Çok güzeldi o zamanlar..

Seyrangah diye bi Abimiz vardı hala onu anarım bulamadım gitti onu:D

DeletedUser

Ziyaretçi
Selamlar ben klanlarda çok oynamadım ama beni tanıyan bilen dostlar muhakkakp sızın de muhatap ldugunu klan uyesı yada saglam dusmanlarınız olmuşlardır.

Biz Hell klanı olarak tribalwars.net serverinde oynadık. w1 lider bıtırdık kapadık. Dediğim bu oyunu oynuyorsak odullu turnuvaları oynamak hem kazançlı hemde karşımızda cok sağlam oyuncular olacagından daha zevklı boyle bır oluşum yapılabılırse guzel olur kanımca;

DeletedUser

Ziyaretçi
Beyler orda fake dıye bırsey kalmıyor 5000 koyden sonra ama en son hatırlıyorum adamın 7000 koyu vardı ve 4 dunyada kapladı yaklasık 35bın ordu ıle elemanı dagıttık :)

Acıkcası pre olduktan sonra sorun olmuyor asker emır verıyorsun 2 hafta sonra orduyu kullanıyorsun ;

Gokhanım o heapların ustunden kımler gectı ama deadkgiht hesabı ılk sahıbınden sonraki kullanıcıydı hıc değişmedi

Lloyd

Casus
murat en iddialı klanların katılımıyla açılacak bir world oldugunda haber ver yeniden bir maceraya atılalım. çok oldu bırakalı tw yi ama buraya bulaşmışken ve bu kurallara rağmern buraya 6 ay sabrettiysem orayada başlamamam için bir engel ve neden yok. başlayalım güzel bir ekiple ama bu kez kalabalık başlayalım 10 kişiyle olcak iş değil uykuda lazım sosyal hayatda :)