Tek

Lloyd

Casus
YenyCherry ve -TEAM- klanlarının birbirlerine savaşarak üstünlük sağlayamamasından dolayı birleşmesi ile oluşmuştur :)

Dünyayı kasıp kavurcaz, domine edicez gibi iddialarımız olmamakla birlikte dost ve düşmanlarımızla beraber herkesin zevk alacağı savaşların içerisinde olacağız. herkeze şimdiden başarılar ve keyifli oyunlar dileriz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu klanın uzun ömürlü olacağını sanmıyorum ama başarılar.

Lloyd

Casus
sizin ömür biçtiğiniz klanlar ilk 5 den aşağı düşmüyor oyunu domine eder dediklerinizde özel yaşantıları dolayısı ile hesap silip erkenden aramızdan ayrılıyor. bakalım biz hangisine vakıf olacağız :)

DeletedUser30626

Ziyaretçi
bişey soracam hangi akla hizmet baba klanı oyuncularını aldınız hiç düşünmedinizmi biz bunları alıyoz ama ilk yeni çeri elemanları gider diye. tabi böle puan sevdasına hamleler yaparsanız biri çıkar buraya ömrünüz kısa olur der. sende anca bakalım dersin..

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Savaşları kazanmak yuvarlak cümleler kurup dostluk kardeşlik barış gibi sözleri ağızda sakız gibi çiğnemye benzemez .
Zamanında sizinle iki laf ettim kısa ve net .
çizgini düz çizeceksin sizzag değil yoksa ileride sen ağızlarda sakız olursun...

Bu forumlardan kimler geldi kimler geçti şu anda baktığımız zaman sadece gülüyorz işte bu oyununda en zevk veren yönü bu

Lloyd

Casus
bişey soracam hangi akla hizmet baba klanı oyuncularını aldınız hiç düşünmedinizmi biz bunları alıyoz ama ilk yeni çeri elemanları gider diye. tabi böle puan sevdasına hamleler yaparsanız biri çıkar buraya ömrünüz kısa olur der. sende anca bakalım dersin..

işte sizin aklınız bukadarına hizmet ediyor, sizin için oyun hayat demek o yoksa yoksunuz demek.

bizim içinse oyun demek dost demek, o babalı dedikleriniz bize oyun boyu yalan söylemedi arkamızdan iş çevirmedi. oyuna devam edeceklerini öğrendik ve açtık kapılarımızı. bugün siz aynı şeyi yaşasanız sizdende dostlarımız var onlarıda yarı yolda bırakmayız. ama sizde bu öyle olmuyor unutmuşum oyun demek canınız demek ya canınıza kast etmiş bu adamlar :)

puan için oynuyor diyen ağzına hiç aynada baktınmı sen ne demiş daha önce? düne kadar gelin bize katılın diyen o ağız değilmiydi ? puana oynayacak adamlar o davete kefalleme dalardı.

birtanenizde aşağıda bişeyler yazmış erol sanırsam kendisi savaşları kazanmak yuvarlak cümleler vs.. benden çıkmamış her söze ben söylemişim gibi kanıp yalanla dolanla iş yapmak ancak hayatı oyun olanların işidir! ben buraya w15 den başladım 1den 15e kadar gelen mazilerinizi bilmem. ateş kes istediğinde herşeyi söyledim baba klanında bizim dostlarımız var mazisi çok eskiye dayanan dedim.. bu bizim karakterimizi zaten yansıtıyor. biriyle dost olmak için başka dostunu satanlardan değiliz. eğer öyle olsaydık baba klanından kalanları aramıza aldığımız esnada zaten planlı programlı olarak size oplarımızda hazır olurdu! kendi ufacık dünyalarınızda ne hesaplıyorsanız nereden ne duyuyorsanız neye inanıyorsanız öyle hareket ediyorsunuz. burası bir oyun platformu, siz nasıl oyun oynuyorsanız bizde oyun oynuyoruz gerisi fasa fiso.

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Allah Azze ve cellenin Laneti Yalancıların üzerine olsun derim :)
HEp aynı hikaye dosluk kardeşlik kim kimi satmış sen onu de hele Diablo kimin arkasından iş çevrmiş.
Ağzınızda hep arkadan iş çevirdiniz falan filan zaten babanın attığı yeme gelen adamlarsınız akılınız o kadar kesiyo :...
iş burda güzel cümleler kurmaya kalsa destan yazarız .
bak dalgana sen oyunu oynada görelim .
oyun oyun dedğiniz şeyin başından 18 saat ayrılmıyorsunuz :cool:.

DeletedUser

Ziyaretçi
15.dünya başlamadan evvel dostumun düşmanı düşmanımdır felsefesiyle biraz da arkadaşların gerek telefon gerek sosyal medya vasıtayısla verdiği gazlarla daha tanımadan Diablo'ya karşı bir gıcığım oluşmuştu ama 15.dünya başladığından bugüne kadar en ufak bi yanlış hareketlerini görmedim. İyi zamanlarında da kötü zamanlarında da bi tarafları ayrı oynamadı. Çok delikanlı çocuklarmış.

Lloyd

Casus
çevir kazı yanmasın derim bende... ayrıca ben diabloya tek laf etmedim yazımda bak bakayım geçiyormu diablo adı ben kitleye laf söylemem söyleyecek bilgiyide kendimde görmem. ama sen okadar ulusunki kendi gözünde! hayal dünyanda ürettiklerini gerçek zannedebiliyorsun.

oyun başında 18 saatimi geçiriyor olsaydım şu an 15.dünyada liste başıydım.. baba'nın attığı yeme gelen adamlarmışız baba burda babanın oyuncularıda muhakkak okuyordur buraları okumuyorlarsada oyundan git kendin sor. biz kimsenin yanında kimseye savaş açmadık. arkadan iş çevirmekden bahsedip duruyorsun savaşınızın en hararetli anında bu savaşa dahil oldukmu olmadıkmı ona bak öyle konuş. iş çevirmek hakkında ne biliyorsunki ? ben sana özetleyim şu an bizim forumu görebilen en az 5 oyuncuyu ayartıp köy karşılığı bilgi alma peşinde olmak iş çevirmektir..

ayyıldız klanı stalker klanına savaş açmadan 15 gün önce bana hangi teklifle gelmiş ve ben ne demişim o esnada baba ile diablo savaşı ne boyuttaymış ve buna rağmen ben ne tavır takınmışım ayyıldız klanıda hala burda buyur sor. ancak burda üstten üstten konuşup birilerini karalamayı öğrenebilmişsiniz.. bende boş yere yazıyorum nasılsa bunlarada halihazırda bir senaryon vardır uydurur yazarsın.

Lloyd

Casus
ben yinede bu tarz tartışmalara girme taraftarı değilim... bak koskoca stalker hesap silmiş gitmiş ve niceleri silmiş yada silinmiş köy kaybetme korkum olsaydı bütün köylerimi klanın ortasından alır büyütürdüm.. çok çok oyun hastası olsaydım bir köyden bir adama 4000 fake atardım mesela!

@tutenstein;
DIABLO klanını baştan aşağı herzaman tebrik ettim oyunu oynuyorlar hakkını veriyorlar yok diablo öyle yok diablo böyle hiçbizamanda demedim bir klanın adını alıp karalayacaksan içinde bulunan herkesi karalarsın. benim içinde olan hiçkimse ile problemim olmadı olmayacakta çok çok hakaret eden olursa hakareti bildire basar engeller geçerim genede problem etmem. ama iş yalana dolana sarıldımı bende afedersiniz ama burada cevap vermek durumunda kalırım.

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Savaşları kazanmak yuvarlak cümleler kurup dostluk kardeşlik barış gibi sözleri ağızda sakız gibi çiğnemye benzemez .

bizim içinse oyun demek dost demek, o babalı dedikleriniz bize oyun boyu yalan söylemedi arkamızdan iş çevirmedi.

ayrıca ben diabloya tek laf etmedim yazımda bak bakayım geçiyormu diablo adı ben kitleye laf söylemem söyleyecek bilgiyide kendimde görmem

ben burda ilk baştan yazdım demekki doğru yazmışım şu yuvarlak cümleler kurmayı bırak her yazında bir kıvırma pskolojisi içindesin.

oyun başında 18 saatimi geçiriyor olsaydım şu an 15.dünyada liste başıydım.. baba'nın attığı yeme gelen adamlarmışız baba burda babanın oyuncularıda muhakkak okuyordur buraları okumuyorlarsada oyundan git kendin sor. biz kimsenin yanında kimseye savaş açmadık. arkadan iş çevirmekden bahsedip duruyorsun savaşınızın en hararetli anında bu savaşa dahil oldukmu olmadıkmı ona bak öyle konuş. iş çevirmek hakkında ne biliyorsunki ? ben sana özetleyim şu an bizim forumu görebilen en az 5 oyuncuyu ayartıp köy karşılığı bilgi alma peşinde olmak iş çevirmektir..

Kimin arabasına binersen onun kornasını çalan bir karakterin var özel konuşmaları buraya koymak yasak baba klanında nasıl kıvrak cümleler kurduğunu sana yolladım ss leri de pc mde mevcut sana senın yazdıklarını yazdımda sen inkar ettin şimdi yine ss leri koysam bu sefer bu bir stratejidir diye kıvırırsın laf ağızdan çıkarken insanın sağı solu oynamamalı.
şimdide kalkmış..

ayyıldız klanı stalker klanına savaş açmadan 15 gün önce bana hangi teklifle gelmiş ve ben ne demişim o esnada baba ile diablo savaşı ne boyuttaymış ve buna rağmen ben ne tavır takınmışım ayyıldız klanıda hala burda buyur sor.

bunları burda yazarak sana itimat edip görüşlerini kendi mahremiyetinizde konuştuğunuz insanları ifşa ediyorsun bu bile senin ne kadar renkli biri olduğunu göstermeye yeterli.

ama sen bunada ,ben kimsenin ismni vermedim diyerek yan çizersin.

Hadi Aslanım sen bak yoluna her cümlenizde dosluk kardeşlik bariş sonra ee biz dost canlısıyız biz neyiz vmpirmi...
Bizim için herşey oyun değil hatta bu oyuna doymuşuz şu anda yaptığımız savaşlar zadece çerez atıştırma bıkmışız oyundan biz bu dünyada misyonumuzu tamamladık bize meydan okuyan bizi w15 e davet eden klanlar dağıldı.
3 çocuk babası özel bir şirkette çalışıyorum hayatım Şükürler olsun gayet normal seyrinde birşeyden kulp takamaya laf çarpma malzemsi arıyorsan başka şeyler bul...
bende babanın teke geçme gayesinin de net olarak planlanmış ss leri mevcut vakti gelince onlarıda yüzü olan varsa ortaya koyarım..

yok köy vericez diye milleti kandıryormuşuz falan fıstık seni tatmin edecekse leblebi dağtalım.....
Ne güzel dünya be kendi css bilgi alış verişinizde insanlar gayet dürüst rakip klanların cssları aşyağılık bir mahluk zihniyete bak.

DeletedUser30626

Ziyaretçi
hep aynı senaryo dostluk kardeşlik vs. daha iki gün önce savaştığınız adamlarla ne çabuk dost oldunuz öyle. siz dostluğu kardeşliği birde bizden öğrenin. mesela ben askerden teskeremi aldım eve gideceğim yerde izmire arkadaşların yanına gittim bir hafta takıldım sonra eve döndüm. diablo klanının her sene en az iki üç kere toplantısı olur. izmir istanbul denizli ankara kayseri trabzon erzurum vs. yılda bikaç kez toplanırız. müsait oldukça bu toplantılara iştirak ediyoruz. yani artık senin oyun diye bahsettiğin klanlar.org bizim için oyundan çok öte bişey. birbirimize o kadar bağlıyızki kafamız atarsa senelik izin kullanır pc başında sabahlar gücümüzün son noktasına kadar savaşırız. buda sadece dostlarımız içindir. klanımızda doktorundan avukatına öğretmeninden öğrencisine muhasebecisinden bankacısına her dalda her branşda insan var ama hiç boş gezen yok. her alanda birbirimizle bilgi alışverişinden yardımlaşmaya varan girişimlerimimiz olmakta. bunlar oyun sayesinde kurulan dostlukların meyvesi. işin reel boyutu.

birde oyun boyutu var. bu oyunda başarılı olmanın tek yolu sabırdır. her zor koşulda sabredersin sonuna kadar direnir savaşır ve sonunda elbet kazanırsın... lakin senin dostluk arkadaşlık diye bahsettiğin konuya bakacak olursak. ilk opumuzu tuluya yaptık adamı klandan çıkardınız yada kendi çıktı. sonra moradam a girdik onuda attınız. peki neden köy kaybediyo istatstiğe yansımasın diye. nerde dostluk arkadaşlık. nerde delikanlılık. hani puanda istatistikde gözünüz yoktu. hani bu sadece bi oyundu. söylediklerinizle yaptıklarınız örtüşmediği sürece bırakın başka insanları ikna etmeyi. klanınız çatısı altında bulunanları bile ikna edemezsinizki zaten ikna olmuş olsalar op yiyenlere destek atarlar. bahsettiğiniz derecede dostluk ve arkadaşlık olsa aranızda klanınızdan herhangi bi oyuncu op yerken onu korumak adına bişeyler yapılır.

bugüne kadar çok savaştık türlü türlü düşmanlar türlü türlü dostlar gördük. karşılaşmadığımız entrika dalavere kalmadı. bu yüzden perşembenin gelişini çarşambadan tahmin edebiliyoruz. bu yüzden hep bir adım öndeyiz.

casus konusuna gelincede iki gün önce gizli formdan bilgi aldığında bişey yoktu dimi. sana casusluk yapılınca herşey güzel ise senden bilgi sızdığında da sesini çıkarmıcan bulabiliyosan o casusu deşifre edicen. savaşta herşey mübahtır. helede bir klana karşı 4-5 klan ortak savaş ilanı veriyosa. w15 açıldığında aynı savaş ilanında 48 klan vardı bize karşı ogün veryansın etmedikki bugün edelim... ayrıca klana aldığınz ve savaş sebebi olan aynaz hesabı bize teklif etti ama ben karşı çıktım aldırmadım. çünkü afedersiniz ortalık şeyi olmuş hesapların diablo da işi olmaz. ve biz size atın dediğimiz hesabı klana alamayız. şimdi puana önem veren kim. aynaz puanı güzel diye atamadınız dostluk falan hikaye adam sizin klana gelmiş ama bizimle flörtte.

her neyse ben kral kolonise dedim bu savaşta biçok günahsız adam zarar görecek. kendisi iyi niyetli birisiydi ama engel olamadı ve ilk canı yananlar hiç suçu günahı olmayan tuulu ve moradam oldu. bu saatten sonra da çok adamın canı yanar hemde suçu olmadığı halde. sizin bahsettiğiniz ayyıldız klanını bile yarı yolda bırakmış bir baba klanına güveniyosanız sizin worldde olan bitenden zaten haberiniz yok demektir. o yüzden size söyleyeceğim tek şey gidin kumda oynayın.

Lloyd

Casus
BABA klanındaki her sözümün arkasındayım orada kimsenin arkasından film senaryo çevirip sonrada ben yazmadım demedim.

bunları burda yazarak sana itimat edip görüşlerini kendi mahremiyetinizde konuştuğunuz insanları ifşa ediyorsun bu bile senin ne kadar renkli biri olduğunu göstermeye yeterli.

burda; bordolunun söylediği puan için oynuyorsunuz sözüne karşılık ne size ne ayyıldıza katılmadığımızı bununda canlı şahitleri olarak sizi ve ayyıldızı göstermemde ne tür bir renklilik var bilemiyorum ama bunu bile evirip çevirip bana karşı yanlış birşey yapmışım gibi kullanıyorsun ki bence bu da senin nekadar iyi bir şekilde söylenmemişi söylenmişe çevirebilme becerisine sahip olduğunu gösterir.

son olarak baba klanının bize katılışına dair SS'ler, lütfen paylaş bende bileyim neymiş bu senaryolar! baba nın dağıldığını telefonla öğrendim. oyuna döndüğümde de bizimle olduklarını gördüm ve gittim klanın düzenlemesini yaptım. o bahsettiğin SSlere ben bile sahip değilsem bu söylemlerinle sen sana itimat edip bu bilgileri sana taşıyanlarıları ifşa etmiş oluyorsun. çünki o görüşmeler kiminle her kim arasında yapıldıysa eğer birbirlerini iyi biliyorlardır ki sana taşıyan kişide alenen ortaya çıkmış demektir.

css mevzularına gelince oyun stratesidir demiyorum karakter meselesidir ben kullanmıyorum.

ve gerçektende bu konuda başka ne yazılırsa yazılsın cevaplamayı düşünmüyorum nasıl olsa her söylediğimi allayıp pullayıp bana karşı kullanmayı iyi biliyorsun.

oyun mevzuları ve tartışmaları bitmez bitmediği gibide bu şekilde çamur ata ata gider ne sen kazanırsın ne ben. klansavaşları kapandı burada w15de başlayana kadar oynamadığım boşlukta biryerimde eksilmedi yarın hesabımı silip gittiğimde yada savaşı kaybedip gittiğimdede biryerim eksilmeyecek bu nedenle kimseyi karalamak emeğini yok saymak istemem. hepinize iyi oyunlar.

bordolumavim ismini bilmiyorum arkadaşım.. ancak mesajı yazarken senin mesajının düştüğünü gördüğüm için yazıyorum bunuda:

1 dostluktan bahsediyosun ya izmire gitmene sebep o dostluktan. biz bu oyunu klansavaşları kapanıp w15 açılana dek oynamadığımız halde halen dostuz.. o boşlukta her birimiz apayrı dallara uzanmışken bile gecenin 3ünde hadi gel şurdayım şunu yapalım diyebiliyoruz birbirimize.

2. aynaz hesabı puanı falan beni enteres etmez onun 5 benim 1 köyüm varkenden beri selamlaşıp görüştüğüm bir insan, kendisi ne teklif etti yada etmedi bilemem.

3. tuulu hesap silmiş hiçbirimizin haberi yok taki dayı tuulu telefonlarıma bakmıyor diyene dek!
4.moradam gökhan abi, daha ilk saldırıları almadan önce oyunu bırakacağını açıklamıştı ki zorla ikna etmiştim ancak opu yiyince olmayan vaktimle bunları ayıklayamayacağım beni affedin diyerek gitti.

bu dünyada olup bitenden haberimiz %80 yoktur işte o doğru, çünki entrikalarla işimiz hiç olmadı. oyun içerisinde köy alıp vermek dışında dönen tüm dolaplar entrikadır buna savaş stratejiside deniyor artık. yönetimden bilgi aldığım falan yok kendi oyuncunuz kendisine yapılacak fakelerle ilgili başlığı kopyalayıp bana yapıştırıyor bunun adı bilgi almaksa büyük casusum varmış kendimi tebrik ediyorum :)

en son olarakda inan bana kim kimi satmış ne yapmış baba neden dağılmış hiç bilmiyorum. tek bildiğim team klanına olan güvensizliğimin ve bunca zaman boşyere savaşarak bu birleşimin geç yapılmış olduğudur. w15e kayıt olup başladığımda eski ekipten reelde görüşemediğim kimler var merakıyla girmiştim 2 gün sohbet eder giderim diyordum. bırakmadılar öyleyse nisanda bırakırım dedim yani benim için ne istatistik ne puan ne köy hiçbir zaman önemli olmadı arkadaşlarımında olduğunu düşünmüyorum. ben sizlerin oyun becerisine laf etmiyorsam sizlerde lütfen bizlerin oyuna bakış açısına laf etmeyin ve karalamayın.

allah selamet versin iyi geceler herkese.

DeletedUser30626

Ziyaretçi
bahaneler bahaneler bitmez arkadaş. nedense bu hesap silmeler oyunu bırakmalar hep bizimle savaş esnasına denk gelir. yarın bi başkasına dalarız yine aynı mevzular konuşulur. neyse uzatmaya gerek yok. benim buraya yazdığım ilk yazıda baba oyuncularını hangi akla hizmet aldınız dedim. bunu sormamın amacı. biz o kadar savaştık yıktık profilimziden duyurduk kimse almasın diye. kimsede almadı. ama nedense siz sarıldınız. emeğe saygıysa nerde emeğe saygı. müttefik iki klanız. size yazıyoruz karşımızda muhattab alacağımız bi adam yok yönetici olarak. yani çıkıp şu yüzden aldık diyemiyosunuz atmıyoruz diyemiyosunuz. karşımıza çıkıp bir yöneticiniz adam akıllı mevzuyu anlatamıyo. normal olarak bu oyunda yaptığınız hamle savaşı kabullenmektir ama savaş açacak cesarette gösteremiyosnuz. sonra biz savaş ilan ettikten sonra bzkmz osmanlı ve kartal klanını savaşa davet ediyosunuz. hani tek diniz. tek başınıza savaşacak yürek bile yok. hep laf hep laf. rica ederim tartışmayı uzatmayalım zaten. herkes oyununu oynasın. karşımızda muhattab bulmuş olsak buraya yazmazdım zaten söyleyeceğimizi özelden size söyler kapatırdık konuyu. ama kıvrak tavırlarınız içinize işlemiş. ne sen ne cümle mühendisi ne de başka bi yöneticiniz çıkıpda bizim bi yöneticimizle irtibata geçip biz bunları aldık ama bi orta yol bulalım diyemedi. üstüne üstlük baba ile birleştinz. birde iki üç gün oyaladınız. nasıl klan yönetimi nasıl bir anlayış anlamadım gitti. her neyse askerler konuşsun

Lloyd

Casus
erol sen hayal dünyanda yaşıyorsun.. bordolu en azından sorulacakları sorulacak şekilde soruyor.. oyundanda yazdım sana davet istemişsin 3 gündür yoktum ne nedir öğreneyim dedim iş işten geçmişti. savaştan korkumuz falan olduğu yok böyle düşünüyor olman şaşırtıcı biz müttefiklikten öncede savaşıyorduk ve yanımızda kimse yoktu yeniçeri olarak savaştık onca zaman. savaştan hiçbir zaman korkmadığımız açık!

babanın bize gelişinin savaş nedeni olacağını bilmeyen bir oyuncu zaten yoktu. ama burda sizin dediğiniz gibi savaş bahanesi aramak adına bunlar klana alınmadı. diyorsunuz ya bizle savaşa hazırlandınız hazır oluncada bahane aradınız savaşı açmaya. farkındasın değilmi halen pasif üyelerin köylerini topluyorsunuz tuulu hariç neden hesap sildiğini ulaşabilirsek öğrenicez. gökhan abi (moradam) azerbeycanda çalışan bir abimiz 6 ocakta bırakma kararı aldı. saldırılar da bırakmasına vesile oldu. ve bizden hala size gelen op yok!savaşa vesile arayan kendini hazır hisseden bir klan düşman olunur olunmaz hazırlığını ortaya koyardı bireysel saldırılarda bırakmazdı olayı. sanal ortam işte ben sanallaşırım siz sanallaşırsınız burada böyle atışır gideriz nereye kadar ?

allah rahatlık versin iyi geceler

DeletedUser30626

Ziyaretçi
babanın geriye kalanınada vurup osmanlı bzkmz sınırına ağırlık verecektik artık. ama siz yemi yuttunuz ve bu savaşa müdahil oldunuz. size mi kaldı düşeni ayağa kaldırmak. düşene bi tekmede sen vuracaksınki başın ağrımasın. adamlar sizi savaşa soktular kendilerini rahatlattılar bi sürede olsa.bu oyunda öğreneceğiniz çok şey var daha. biz bu osmanlı ile baba ile yıllardır savaşıyoruz. onları sizden daha iyi tanırız. geçmiştede torino destur balyoz adalet bilmem ne bi sürü klanı savaşa çekmişlerdi. ne oldu gene biz kazandk.menfaat birliği de bi yere kadar yer. gönül birliği olmadan savaş kazanılmaz.