Güncel Harita

• Konuyu başlatan By-SiNSeR
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Harita günceldir...yarın itibari ile ilk 20 aile klanları,harita renkleri,puan sınırlaması güzelce ayarlanmış olucaktır...keyifli oyunlar

aliklo

Okçu
Usta Ayyıldız Klanlarını Beğenmedin mi Çıkartmışsın Bizi İlk Haritadan:)):

DeletedUser638

Ziyaretçi
JOKER! klanı ANATOL ailesıne dahıl olmustur harıtada eklenırse sevınırım sımdıden tesekkur eder ıyı calısmalar dılerım...

aliklo

Okçu
belli bir kıtada 10 milyonu geçmediğiniz için görünmüyor,mesela 15.kıtada 8,5 milyonsunuz..

sen 10 milyonu geçtiğini mi sanıyorsun veya titan klanı 10 milyonu geçtiği için bu mapde!!!biz zaten bu mapde yer alıyorduk ama son zamanlarda yokuz önemli değil sadece merakımdan sordum

DeletedUser

Ziyaretçi
sen 10 milyonu geçtiğini mi sanıyorsun veya titan klanı 10 milyonu geçtiği için bu mapde!!!biz zaten bu mapde yer alıyorduk ama son zamanlarda yokuz önemli değil sadece merakımdan sordum

evet dikkat edersen titan bir aile klanı ve 13.kıtadaki 1.klanları 8,3 milyon 2.klanları 4,1 milyon 3.klanlarıda 1 milyon..yani toplam 13,5 milyon yapıyor..AYYILDIZ da aile klanı fakat mesela 15.kıtadaki 1.klanı 7.1 milyon, 2.klanı 2.7 milyon..yani toplamda 9.8 milyon..biraz gayret gösterip sizde girebilirsiniz haritaya az kalmış,umarım anlatabilmişimdir..

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
arkadaşlar tartışmayalım alt puan limitinden dolayı gözükmemektedir...

AYYLDZ F. - AYYLDZ, AYLDIZ

aile klanı olarak eklenmiştir...bir süre sonra haritada görebilirsiniz kendinizi saygılar

DeletedUser638

Ziyaretçi
JoKeR! alt klanımız olmustur ANATOL ailesine eklenırse cok memnun olurum...

daha oncedende yazdım fakat gozunuzden kactı sanırsam cevap vermedıgınız ıcın tekrarlıyorum...

DeletedUser

Ziyaretçi
arkadaşlar bende insan oldugum için bir süre bakamama durumum oldu bu yüzden özür dilerim ilgileniyorum hemen...harita günceldir...