some hamle tactics

Berserker KTG

Çaylak
klan olarak sınırlarına ışın attığımız bazı hamle stratejileri :dd
diyecek bir şey bulamıyorum..

pov-meme-pov(1).gif

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Berserker KTG

Çaylak
Kazanma koşulları : 180 gün sonra, bir klan oyuncu köylerinin 60% oranını 14 gün boyunca elinde tutmalıdır.

hamle yönetim wp grubu;
Stratejist: Eğer şimdiden klan oyuncu köylerimiz %60 olursa, 180 gün geçtikten sonra iki hafta içinde dünyayı kapatırız, dünyadaki herkesi davetleyelim!
Zero54: Nickinin hakkını veriyorsun be adam!

ZeRo54

Yasaklı
Hamley le mücadel edebilmek için 4 5 klan pak kurunca sorun olmuyor sanırım :D

ZeRo54

Yasaklı
Kazanma koşulları : 180 gün sonra, bir klan oyuncu köylerinin 60% oranını 14 gün boyunca elinde tutmalıdır.

hamle yönetim wp grubu;
Stratejist: Eğer şimdiden klan oyuncu köylerimiz %60 olursa, 180 gün geçtikten sonra iki hafta içinde dünyayı kapatırız, dünyadaki herkesi davetleyelim!
Zero54: Nickinin hakkını veriyorsun be adam!
Hepinizi seviyorum imzalı fotolarımı gönderecegim hayranlarım benim :D

ZeRo54

Yasaklı
47418 adlı eklentiyi görüntüle

klan olarak sınırlarına ışın attığımız bazı hamle stratejileri :dd
diyecek bir şey bulamıyorum..

47419 adlı eklentiyi görüntüle
onu 'Klan Arayışındamısın ?'

Aglıcaksanız oynamalım :D

Levi

Çaylak
olum yeter la geçen baktığımda 1000 kişiydi klan zaten daha nereye adam topluyonuz , ülkeye darbe mi yapıcaksınız bu kadar adamla

ZeRo54

Yasaklı
olum yeter la geçen baktığımda 1000 kişiydi klan zaten daha nereye adam topluyonuz , ülkeye darbe mi yapıcaksınız bu kadar adamla
Ne yapalım la 5 klan bir olmuş hamle güçlüde güçlü dior sanırım biraz ateşlendiler :D sen hala gelmesinmi atimmi davet

ZeRo54

Yasaklı
kimse hamle güçlü demedi bu arada :d
Yav tabi tabi uslu bir çocuk olursanız ses kayıtlarınız dinletirim :D gidiniz dcler wp guruplarınızı tüm klanlar bir göz geçirsin :D

Herkez müt olup tüm klanların arkasından konuşuyor bıraya gelip dostuz dior zaaaaaaaa

Emp. V

Acemi
sadece oyundan değil forumdan da insanları davet ettik. Bunu atlamışssınız.

Açıkcası açılan konuyu komik buldum.

Bence asıl komik olan, dünya açılışına kalabalık bir oyuncu topluluğu ile girmenize rağmen hala sizden sayıca az oyuncusu bulunan klanları bile bünyenize katma çalışması.

Herkesi bünyenize katar iseniz kiminle savaşmayı planlıyorsunuz?

81. dünya da yaptıklarınız takdire şayan bir olay, bu konuda tebrik ederim sizleri. Lakin cidden o kadar avantaja rağmen bu yapılmaya çalışılanlar bence pek doğru değil.

Nasıl bir strateji güdeceğiniz bilmiyorum bu dünya da ama uzaktan bakan bir göz olarak komik ve ucuz numaralar olarak görüyorum yaptıklarınızı.

Diğer arkadaşlar gibi bende düşüncemi paylaşmak istedim. Yağmanız bol olsun arkadaşlar.