Soa vs Sas

PANDA*

Kılıç Ustası
Bu lafını günü gelince alıntıladığım da cevabını ver ama kesinlikle

Allahın fenerlisi zaten sen reel hayatında cezanı çekiyorsun :D

Bana kalsa ben zaten çoktaaan silip gitmiştim oyun umurumda değil. Zaten iş güç var. Ek olarak başka konu altında bu dünyayı hakeden ekibin sizin olduğunuda söylemiştim gerek yatırdığınız para gerek organize oluşunuz gerekse birçok kişinin emeği.

Prob konusuna gelirsek senın eleman söylemiş bende tarifeyi gösterdim. probtada koylerı komple yıkacağınızı düşünerek 10-15 kami sonrasına az askerlerle 300 mancınıklı saldırılarınızda vardı onlarda patladı gitti. Neyse velhasılkelam çabuk bitirin bari de bahane bulup gidemiyorum

sessizask

Okçu
Allahın fenerlisi zaten sen reel hayatında cezanı çekiyorsun :D

Bana kalsa ben zaten çoktaaan silip gitmiştim oyun umurumda değil. Zaten iş güç var. Ek olarak başka konu altında bu dünyayı hakeden ekibin sizin olduğunuda söylemiştim gerek yatırdığınız para gerek organize oluşunuz gerekse birçok kişinin emeği.

Prob konusuna gelirsek senın eleman söylemiş bende tarifeyi gösterdim. probtada koylerı komple yıkacağınızı düşünerek 10-15 kami sonrasına az askerlerle 300 mancınıklı saldırılarınızda vardı onlarda patladı gitti. Neyse velhasılkelam çabuk bitirin bari de bahane bulup gidemiyorum

Bırak tatavayı z-t zamanı bayrak açıp açıp ağlıyordun buralarda umurunda değilmiş :D

Anlat biraz daha dinliyorum.

*RedKit*

Yasaklı
Hacı anlamada kıtlığınız mı var kdosksod adamlar kamileri bize vurup köyleri size salıyor bunun siz farkındasınız da biz değil miyiz kfmdld köyleri size bırakmalarına şeyirci kalmadığımız için özür dileriz ldmdpdldp
sas ile olan savaş istatisliğinizi paylaşır mısınız

Ne ağladınız be kardeşim. Üst kıtanızda 2000 kişilik müttefiğiniz, solunuzda Alayla araya aldığınız Aile varken nerelerdeydiniz la ? Tabi güzeldi o zamanlar tüm dünya soa ile uğraşıyor diye sesiniz çıkmıyordu. Şimdi burada herkes bize vuruyor yeaaa triplerini bırakın bakalım. Bizde istemezdik sizin gibi vasat bir klanla finale kalmak ama napalım. Sizi şöyle yavaş yavaş tadını çıkararak döveceğiz arkadaşlar. Lütfen erkenden çıkmayın dünyadan.
1662640533188.png