Hoops vs Av

MİTRALYÖZZ

Çaylak
Dağılma filan yok kendi içerisinde gaza gelen bir kesim var çözüp yolumuza devam ediyoruz bir sorun yok :) Av klanları ile kendi kendilerine barış ilan etmişler savaştan kaçılmış gibi olmasını sevmem kendi içimizde bir sorun dışa yansımış o kadar kaybedecek bile olsak sözümüzden dönmeyiz savaşta devam ediyoruz bizlerde henüz buralardayız sadece iki günlük aksama ile :)

Lord ultimate

Çaylak
Dağılma filan yok kendi içerisinde gaza gelen bir kesim var çözüp yolumuza devam ediyoruz bir sorun yok :) Av klanları ile kendi kendilerine barış ilan etmişler savaştan kaçılmış gibi olmasını sevmem kendi içimizde bir sorun dışa yansımış o kadar kaybedecek bile olsak sözümüzden dönmeyiz savaşta devam ediyoruz bizlerde henüz buralardayız sadece iki günlük aksama ile :)
bizim icin farkeden birsey yok oylede vuruyorduk boylede vurmaya devam.

yalniz bir kisim dedigin adamlar klanin yuzde 80 burda bir kisim sen misin onlarmi anlamadim. Azinlikta olan kim.

Birde bize gelen bilgilere gore bu klana artik liderlik yapmayacagim lord ultimate ile bas edemem filan oyle soylentiler var bak soylenti diyom

Hakkınızda hayırlısı neyse o olsun. Tekrar bir savaş ilan etmeyi düşünüyorsanız kapımız sonuna kadar açık. Bizim için fark eden bir şey yok. Bizden kastım da bütün Av klanları değil yanlış anlama. Orada sizinle savaşan ve şahsım adına savaşı önde götüren Av-2 klanında bulunan 5 kişi. Fakat anlayamadığım bir nokta gaza gelen bir kesim diye bahsettiğin neredeyse klanın tamamı. En azından gözüken o şekilde. Siz hala Hops veya Saint klanlarının yöneticisi konumunda mısınız? Yoksa arkadaşlar ile bağlarınız tamamen kopmuş durumda mı? Yani muhattabımız kim? Aranızdaki sorunları en kısa zamanda çözmeniz dileğiyle. Savaşta ve barışta başarılar.

Sanırım bana da söz hakkı doğdu bu şekilde.
Mitralyözz arkadaşımla beraber kurmuştuk klanı beraber götürüyorduk ama klan için sıkıntılar yüzünden klandan ayrılmayı ayrı bir yol çizmek istediğini söyledi aniden, kararına saygı duyarım. Biz de kalan arkadaşlar olarak ismimizi değişip düzenlemelerimizi yapıp oyunumuza devam edeceğiz maksat eğlenmek. Hiç kimseyle aramızda kötü kan yok olan oldu artık, birlikte hareket ederiz etmeyiz değişir duruma göre ama dediğim gibi yapılan yanlışlar var ayıplar var sineye çektim kendim devam ediyorum. Av klanları ile de klan içi sıkıntıları hallettiğimde güzel bir tarih belirlenip savaşa başlanabilir, apar topar olmayan bir şekilde. Diplomasilerimiz kaldığı gibi devam ediyor artık sadece iki başlı bir tazı yerine tek başlı iki tazıyız benim gözümde :D .Herkese sevgiler saygılar.

Av klanı ile olan savaş ile ilgili de savaştan kaçmıyoruz yönetici arkadaş ayrıldığı ve klan içi düzen bozulduğu için müsade istedim, iki taraf da saçma ve acele karar verilmiş bir savaş olduğuna karar kıldı barış yaptık. Klan içi sıkıntıların patlak verdiği nokta da bu savaş oldu çünkü üyelerin değil benim bile tam anlamıyla detaylarını bilmediğim bi savaş açıldı 2 gün içinde. Durumlar düzeldiği zaman seve seve tarihi belirli bir savaş yapılabilir neden olmasın.

Av klanı ile olan savaş ile ilgili de savaştan kaçmıyoruz yönetici arkadaş ayrıldığı ve klan içi düzen bozulduğu için müsade istedim, iki taraf da saçma ve acele karar verilmiş bir savaş olduğuna karar kıldı barış yaptık. Klan içi sıkıntıların patlak verdiği nokta da bu savaş oldu çünkü üyelerin değil benim bile tam anlamıyla detaylarını bilmediğim bi savaş açıldı 2 gün içinde. Durumlar düzeldiği zaman seve seve tarihi belirli bir savaş yapılabilir neden olmasın.
Yönetim konusunda iletişim bazında bazı kopukluklar yaşamışsınız anladığım kadarıyla. Hayırlısı olsun, umarım düzeltirsiniz. Savaş konusuna gelecek olursak karar yöneticilerimizin. Serdal ile görüşüp savaş mı devam edecek yoksa barış mı devam edecek karar verirsiniz. Her iki durumda da şimdiden başarılar dilerim. İyi oyunlar

Lord ultimate

Çaylak
Söyle soyleyeyim yaklasik olarak 4 gün öce savaşin 1 eylulde olacagini bildirilmisti.
siz de bir yönetici olarak bunu biliyor olmaniz gerekirdi.
S.a varken planlanmis organize edilmis bir operasyon yaptiniz ve klanin yuzde 80 ful kamilerle geldi.

sen sadece tek basina bana yaklaşik 15 yakin kami gonderdin.
burda soylediklerin basarilarimizi savastaki drusumuzu kucumsemek olmus biz hazir degildik filan.

evet 1 eylul yerine 31 agustosta arkadaslar saldirip plani deşifre edince hatta s.a varken köyumu alsiniz koyu geri istedim vermediniz.

gece yapilan saldiri icin benden ozur dileyip adami klandan atin ama diger adam gelince ben bilmem mitryalöz soyle.

köyü verirsek birdaha alamayiz koyu vermiyoruz dedigi an savas ilanini vermelerini istsdim yoneticilerimden.

iste bu konuda planiniz aksadi belki onu bilemem ama

biz daha haritadan golgeden adam temizliyorduk. kamilerimiz yolda idi hep size op bile yapmadik hic bireysel saldirilar vurduk

Her neyse ne yasandiysa sizin kendi aranizdaki problem.

ama rica ediyorum bolgede verilen mucadelenin hakini yemeyin.

Lord ultimate

Çaylak
Butun oyuncular bilir mutefiklik varsa neyse ama

s.a olan bir ekip lideri dahil kafa adamlarini 100 birimden getirip alana yerlestirirse kimse kusura bakmasin orda ne oluyor der insan.

biz rbw ile savas ta iken rbw savasmaya hazirlanip asaga inmeye calisirken bu hamleleleri gorup savas karari aldik.

leblebi

Yasaklı
Hahaha Mitralyöz şaşırtmadı. Adam çiftlik oyunu oynamaya gelmiş köyleriyle aşk yaşıyor resmen. Zamanında konuşuldu bunlar demek ki organize olmaktan korktuğun için adım atamamışsın. :D

Son bi tekrar edeyim madem.
Kimsenin ne savaştan kaçtığı ne de birini attığı var ortada. Mevzunun kopukluğu okanın benimle iletişime geçmemesindeydi ama şimdi geçti. Ben bu oyunu herhangi bir hırs için oynamıyorum amacım eğlenmek. Herkesin kendince dertleri var ama şimdi duyduğum ve gördüğüm muamele bu forumda yazdıklarıma oyun içinde söylediklerime rağmen beni iyice soğuttu. Herkese hayırlı worldler ben hesap siliyorum. Kalan arkadaşlara başarılar.

Son bi tekrar edeyim madem.
Kimsenin ne savaştan kaçtığı ne de birini attığı var ortada. Mevzunun kopukluğu okanın benimle iletişime geçmemesindeydi ama şimdi geçti. Ben bu oyunu herhangi bir hırs için oynamıyorum amacım eğlenmek. Herkesin kendince dertleri var ama şimdi duyduğum ve gördüğüm muamele bu forumda yazdıklarıma oyun içinde söylediklerime rağmen beni iyice soğuttu. Herkese hayırlı worldler ben hesap siliyorum. Kalan arkadaşlara başarılar.
Hakkında hayırlısı olsun.

MİTRALYÖZZ

Çaylak
Ulan ne dert etmişssiniz hepiniz bizim ne yapacağımızı av yazmış öndeyiz, leblebi yazmış köy derdi öteki yazmış mitralyözümü atmışlar :) bu kadar dert etmeyin hiç bir şey yapamasam tüm köyleri halka arz eder w yi karakteri onuru olan tek klan olan çatpata bırakır sizi yine güldürmem :) ağlamaya devam edin buradayız hâla :)

MİTRALYÖZZ

Çaylak
Av klanlarının tümü argo klanlarının tümü diye de boşuna forumda ekelik yapmayın sizi asker olarak destekleyip aşağıda kendi savaşındaydı klanınınız çoğu ne siz nede biz karşılıklı varlık gösteremedik biraz delikanlı olunda laf cambazlığı yapmayın :)

MİTRALYÖZZ

Çaylak
bizim icin farkeden birsey yok oylede vuruyorduk boylede vurmaya devam.

yalniz bir kisim dedigin adamlar klanin yuzde 80 burda bir kisim sen misin onlarmi anlamadim. Azinlikta olan kim.

Birde bize gelen bilgilere gore bu klana artik liderlik yapmayacagim lord ultimate ile bas edemem filan oyle soylentiler var bak soylenti diyom
Savaşlar bitmedi istatistikleri paylaşın delikanlı gibi sonra da deyin ki biz bu savaşı kazandık :) Tüm foruma kazandığın önde olduğun savaşın istatistiğini at bekliyoruz :)