MS İLE İLGİLİ MUHABBET

cevizadam

Acemi
MS mizi geri verin. Ben açılmadan önce geri bildirim yaptım @Mr.Storm da bakacagını söyledi benim yazımdan sonra ms konusunu ele alan kişi sayısı 2 kişi olunca dikkate almadı ama bence önemli bir konu Ms ile oynanan bir oyunu Ms kaldırarak kötü hale getiriyorsunuz bir anket açıp degerlendirilebilecek bir konu dünya açıldı artık degiştiremeyiz diyip kapatılacak bir konu degil

Tibelda

Emekli Görevli
Forum ile oyun arasındaki aktiflik arasında uçurum olduğunu hepimiz biliyoruz. Modum yanlış anlama beni ama insanlar emek ve para harcıyor yani müşteriyiz burada bizim isteklerimiz önemlidir herhalde:) Ayrıca öyle yoğun katılımlı görüş isterseniz oyun içi anket yapar katılımı arttırırsınız. Şu an forumda ms olmayışını savunun var mı

Yine emek-para klişesi. Emek ve para harcadığınızda kendi oyununuza, kendi eğlencenize para harcıyorsunuz. Aldığınız ürünün açıklamasında "Klanlar destek ekibi bütün nazımızı, tepkimizi koşulsuz şartsız çeker. Her dediğimizi kabul eder." diye bir madde varda haberimiz mi yok? :) Müşteri önemlidir zaten önemsiyoruz. Siz aynı fikirde olmasanız bile. ;)

İnsanlar toplu şekilde tepki vermemiş buna diyecek birşey yok. Peki olumlu geri bildirim patlaması yaşadınız mı? Bu özellik çok zevkliymiş diyen veya dünyaya bu özellikler için giren oldu mu?

Olumlu-olumsuz yeterli ve geçerli bildirim olduğunda dikkate alınıyor. Demek ki bu dünya ne olumlu ne olumsuz yeterli ve geçerli bildirim gelmemiş. :)

Mayonezi sarımsaklı mı yapıyorsunuz?

Sen nasıl istersen. :)

DieHard

Yasaklı
Yine emek-para klişesi. Emek ve para harcadığınızda kendi oyununuza, kendi eğlencenize para harcıyorsunuz. Aldığınız ürünün açıklamasında "Klanlar destek ekibi bütün nazımızı, tepkimizi koşulsuz şartsız çeker. Her dediğimizi kabul eder." diye bir madde varda haberimiz mi yok? :) Müşteri önemlidir zaten önemsiyoruz. Siz aynı fikirde olmasanız bile. ;)

Olumlu-olumsuz yeterli ve geçerli bildirim olduğunda dikkate alınıyor. Demek ki bu dünya ne olumlu ne olumsuz yeterli ve geçerli bildirim gelmemiş. :)

Sen nasıl istersen. :)
Fırından ekmek alınca fırıncı diyor mu boğazın için alıyorsun diye. Ha aynı şey mi diye soracak olursan Maslow'un ihtiyaçlar hiyerarşisini açar bakarsın.
İnsanların emek ve parasına olan bakışını klişe olarak nitelendiriyorsan gerisini yazmana gerek yok. Modların yaptığı iş her açıdan saygıyı hak ediyor öyle bir imada bulunmadım binlerce kişi ile muhatap olmak kolay değil. Sonuç olarak ms ile ilgili forumda olumlu yorum görmedim. Dünya açılmadan belki de durumun vehameti yeterince anlaşılamadı bu demek değil bu özelliği oyuncuların kabul ettiği şu an yoğun bir geri bildirim var sizden ricamız bu değişikliği geröekleştirmenizdir. Klasik 15 devam ederken altın para fiyatlarını düşürdünüz demek ki oyun içi özellik değişimi mümkün.

Tibelda

Emekli Görevli
Fırından ekmek alınca fırıncı diyor mu boğazın için alıyorsun diye. Ha aynı şey mi diye soracak olursan Maslow'un ihtiyaçlar hiyerarşisini açar bakarsın.
İnsanların emek ve parasına olan bakışını klişe olarak nitelendiriyorsan gerisini yazmana gerek yok. Modların yaptığı iş her açıdan saygıyı hak ediyor öyle bir imada bulunmadım binlerce kişi ile muhatap olmak kolay değil. Sonuç olarak ms ile ilgili forumda olumlu yorum görmedim. Dünya açılmadan belki de durumun vehameti yeterince anlaşılamadı bu demek değil bu özelliği oyuncuların kabul ettiği şu an yoğun bir geri bildirim var sizden ricamız bu değişikliği geröekleştirmenizdir. Klasik 15 devam ederken altın para fiyatlarını düşürdünüz demek ki oyun içi özellik değişimi mümkün.

Israrla aynı şeyleri yazmanız durumu değiştirmeyecektir. Yeterince cevap verdiğimi sanıyorum. İyi oyunlar dilerim. :)

Lord ultimate

Kılıç Ustası
ben sevdim özeliği oplar daha guzel olur.
zaten programlarla mis arasi atmayan kalmamisti. bir anlami da kalmadi gibi birsey.

birde 10 hesap bakicisi alip teamdan hesaplarla.vs vs bunun neresinde oyunculuk basari ve zevk vardi.En azindan bir nebze bos hesaplar dolasmiyacak dunyada savunma atmak ara atmak icin.

kisitli bir klan girisi var bakalim.

saldirgan olan ekipler kazanacagi bir dunya zaten dunya hizli 3 gunde basilan bir kami haftada 2 op ms olmayisi saldir ve kazan :) saldiran sen ise ara dusunme.
ama simdiden kaybetmeyi goze aliyorum diyenler ms dusunmeli 3 4 hafta fazladan kalabilerler dunyada:)

Lord ultimate

Kılıç Ustası
peki diğer köyleri peşleyeceksen o köyün savunmasını hangi köyden koyacaksın :p
klan diye birsey var. mis atilmayacak koylerin muhakak olacaktir guvenli bir alaninda olacaktir.

köy dagilimlarinizi ona göre yapin onuda ben soyleyem haha :))

tr bir çok oyuncu alişmis 500.adami arkasina alip sinirda 10 adam vuruyor aliyor arkadan adam köyü dolduruyor.
klan limiti klan disi destek olmayan dunyalarda hepsinin nekadar zorlandigini hatta bazilari oynayamadigini pes etiginede sahit olmusunuz.

biraz stratejinizi degistirin koy dagilimlarinizi zaman aktiflik ve becerinize ek olarak oynun özeligine gore yaparsaniz bir sorun yasayamaz cok fazla diye dusunuyorum

**tapates**

Yasaklı
klan diye birsey var. mis atilmayacak koylerin muhakak olacaktir guvenli bir alaninda olacaktir.

köy dagilimlarinizi ona göre yapin onuda ben soyleyem haha :))

tr bir çok oyuncu alişmis 500.adami arkasina alip sinirda 10 adam vuruyor aliyor arkadan adam köyü dolduruyor.
klan limiti klan disi destek olmayan dunyalarda hepsinin nekadar zorlandigini hatta bazilari oynayamadigini pes etiginede sahit olmusunuz.

biraz stratejinizi degistirin koy dagilimlarinizi zaman aktiflik ve becerinize ek olarak oynun özeligine gore yaparsaniz bir sorun yasayamaz cok fazla diye dusunuyorum
Buna gerek yok iki pre basar gene aynı köyü dikerim