MS İLE İLGİLİ MUHABBET

NEFRETDOLU

Casus
Arkadaşlar daha önce milisaniye olmayan bir dünya varsada görmedim ve oynamadım o yüzden bir kaç sorum olacak bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim

1)MİSYONERLERİN AYNI SANİYEYE ATILDIĞINI GÖRDÜM BİRAZ KURCALAYARAK, AYNI SANİYEYE KOYDUĞUMUZ SAVUNMA MİSYONERLERİN ÖNÜNE YADA ARKASINA NEYE GÖRE DÜŞÜYOR ?
2)CEVABINI BİLİYORUM SANIRIM AMA MİS ARASI YAPAMIYORUZ GÖRDÜĞÜM KADARI İLE DOĞRUMUDUR ?
3)KÖY FAZLALIĞI SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA 5 KAMI 4 MİSİN 1 SANİYE ÖNCESİNE ATILDI VARSAYALIM 5 KAMİNİN ARKASINA 4 MİSİN ÖNÜNE SAVUNMA KOYMANIN BİR FORMÜLÜ VAR MI ?

Eğer bu soruların cevaplarının hepsi şanstan geçiyorsa Gölge kalanlarının yada başka hangi klan kalabalık ise onun oyun bilmesine gerek yok hayırlı olsun diyelim hiç birşey bilmeyen adama kışladan balta atölyeden şah ahırdan hafif bastır dünyayı zaten kapatırsın karşıdaki ejderha olsa şansı kalmıyor :)

bolubjk*

Ağır Atlı
Tam Gölge biz ne alaka diye cevap verecektim ki dünyaya girdim yine her yer Gölge klanı dolmuş :/
1 dünya girmedik yıllardır olan ismimizi kaybettik resmen yav.
Konuya gelince soruların cevaplarını bende merak ettim pusuda izleyeyim

NEFRETDOLU

Casus
Tam Gölge biz ne alaka diye cevap verecektim ki dünyaya girdim yine her yer Gölge klanı dolmuş :/
1 dünya girmedik yıllardır olan ismimizi kaybettik resmen yav.
Konuya gelince soruların cevaplarını bende merak ettim pusuda izleyeyim
Bunlar sizden bağımsız başkanım sizi tek klan girip kasıp kavuran klan olarak beynimde kodladığım için ilk saniye orjinal gölge olmadıklarını anladım diyebilirim :D

honey badger

Okçu
Ben sonradan atılan komut arkaya düşüyor diye hatırlıyorum o yüzden sen de kamilerin olduğu saniye destek atarsan ve adam kamiyi senden sonra çıkmazsa mislerin önüne girer sanırım

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
atılan saldırının sırasına göre sıraya düşüyor

Kısaca

İlk gelen saldırı arkasına kesin olmamak ile birlikte en uzak köyünden aynı saniyeye düşecek şekilde savunma atarsan ara atmış olursun şöyleki savunma askerlerini kişinin mis saldırısından önce atman gerekiyor

Tibelda

Emekli Görevli
Saldırı ve savunma komutlarınız ile denemeler yapın. Ara yapmanın hala mümkün olduğunu düşünüyorum. :)

NEFRETDOLU

Casus
atılan saldırının sırasına göre sıraya düşüyor

Kısaca

İlk gelen saldırı arkasına kesin olmamak ile birlikte en uzak köyünden aynı saniyeye düşecek şekilde savunma atarsan ara atmış olursun şöyleki savunma askerlerini kişinin mis saldırısından önce atman gerekiyor
Kişinin mis saldırısını atmadan önce savunmayı araya atmam gerekiyorsa ben bu oyunu oynamayı bilmiyorum kanka çünkü daha öyle bir babayiğit görmedim :D

DieHard

Yasaklı
Gerçekten şu dünyaya şu özellik yakışmıyor. Ms demek oyunculuk demektir ben şans faktörü için mi premi harcayacam. Hadi diyelim her şey tamam at çekle ara girilmez burada arkadaşın dediği gibi su içmeye gitsek köyleri patates ederler o kadar hızlı bir dünya. Daha önce classicte dünya devam ederken altın para ücretini düşürdünüz burada da devam ederken ms olayını tekrar kazandırın lütfen.

Tibelda

Emekli Görevli
Bu dünyada denemeler yapacak ve üstüne düşünecek zamanımız olduğunu sanmıyorum. Mutfağa su içmeye gitsem köyleri dümdüz ederler :D

Asla AFK kalma! :) Ne güzel işte denemeleri rakiplerin üstünde yaparsın. Böylece senin aktif olduğunu bilir ve saldırmazlar. Bir stratejist değilim ama sanırım bunlar hep strateji. :D