MS İLE İLGİLİ MUHABBET

Tibelda

Emekli Görevli
yok itham yok sadece arkadas ben niye yemedim diyince onu modlara sor dedim onun cevabini onlar bilir anlaminda makara yapiyor arkadasta iste

Üstüne alınma genel yazdım. :) Yine de destek sistemini ilgilendiren konuları lütfen destek sisteminden yazalım/soralım. Teşekkürler.

RusskyStandart

Mızrakçı
Bot ile mis arası atmayı marifet zanneden arkadaşlar, girmeyin dünyaya olsun bitsin msli dünyalarda oynarsınız.

DeletedUser63522

Ziyaretçi
Yapılan tüm saldırılar ve destekler sunucuda bir Komut ID’si (command id) ile takip edilir. Bu id o sunucuda yapılan tüm saldırı-savunmalara göre veri tabanlarındaki otomatikleştirilmiş sayı formatında verilir. Yani basit mantıkla anlatmak gerekirse x oyuncusunun sunucudaki saldırı id’si 1, sonrasında y oyuncusunun destek işleminin id’si 2 vb. bu şekilde artarak giden commands idler oluşturulur sistem tarafından. Tarayıcıda o komutun detayına girdiğinizde link yazılan alanda commandsid olarak görülür. Tahminim sunucu commandsid’si küçük olan sunucu tarafından önce işleme alınacaktır. Lojistik sektöründeki FIFO mantığı gibi de düşünebilirsiniz.

Not: Tamamen kendi düşüncelerimdir, kesin bilgi için destek sistemine başvurabilirsiniz.

Genelde veriler kaydedilirken belirli bir zaman damgasına göre kaydedilir ve bu zaman damgası mikrosaniyeler içerebilir, bunu siz arayüzde görmeyebilirsiniz ancak arka planda bu değerlere göre komutların sırası belirlenmiş olur, bunu istediğiniz kadar zorlayın teknik limitleri zorlayıp ihtimali arttırsanız bile kesin olarak sırasını belirleme şansınız olmaz, sadece komut atarken şansınız yaver gitmiş olur, kısacası harcadığınız zamana değmez.

JOG 1LLEGAL

Baltacı
Mis arasının önemini ben anlatabilirim de sen görüşünde çok kararlısın onu hissediyorum diye boşyere kendimi yorup anlatmayacağım :) 4 tane sağlam oyuncusu olan klanın olsun yani 40 kişi ve 10 tane ultra Pro oyuncusu olan klanla savaşsın kazanabilirse dile benden ne dilersen (pre faktörünü göze almadan konuşuyorum) O 10 kişi ne yaparsa yapsın bu özelliklerde anlamsız belki bende senin gibi şuan at gözlüğü ile baktığım İçin seni anlamıyorum ama çoğunluğuna bakılırsa ben haklı olduğumu düşünüyorum :)
Ben tek hepsi :)

cordoba

Milis
Ms olmasin i savunan adamlari anlamiyorum(hoş savunanda yokda) 10 koyun var 3 5 dk ara ile her koyune mis geliyo klaninada feyk atildi nasil savunacaksin hadi ne kadar pro olursan ol özel dünya diyorsunuz bide simdi iyi hadi ama ilerde 50 100 koyun olacak ozaman nasil savunacaksin ara ile tutuyodun bazi koyleri.savunmayi mis gelen e koydun diger koylerin?? Saçma bir özellik dünyada oynayanlara allah ecir sabir versin