VUSLAT-SHELBY VS RememberMe VE 40 HARAMİLERİ

evet ister en önden izlerim ister tek başıma sinemayı kapatır izlerim dram komedi filminizi. ama sen oyunculuğum konusunda nerden kanıya vardın low tier klan oyuncusu seni. bir dahaki gireceğiniz wde shelby sınırına gelecem gel karşıma bakalım sağlı sollu nasıl tokatlanıyorsun.
Yahu sen Halit tokatlican ben buna gülerim ahahahah adam seni varya telefona bakmadan gözleri kapalı tokatlar sen sinir oynayacak bir tip değilsin zora geldin mi kaçıp gidersin sende o tip var dayak arsızi

*Angel of Death*

Kılıç Ustası
Yahu sen Halit tokatlican ben buna gülerim ahahahah adam seni varya telefona bakmadan gözleri kapalı tokatlar sen sinir oynayacak bir tip değilsin zora geldin mi kaçıp gidersin sende o tip var dayak arsızi
ya benim sana oyunda verdiğim cevap yeter yerinde olsam fazla konuşmaz utanıp klanları bırakır yeni hobi edinir bir tatil beldesinde kokoreççi falan açardım.

burakaan

Baltacı
beyler bunlara cevap vermeyince kendilerini nimet sanıyorlar böyle yüzüne yüzüne şaplatacan
tw stats diye birşey var orada kaç liralık simit olduğun çıkıyor haberin olsun @*Angel of Death* :D
kralın profili klan vitrini gibi burada gören de birşey sanıyor bol keseden atıp tutuyor kendisini bile inandırmış birşeylere benzetmiş :D :D

*Angel of Death*

Kılıç Ustası
Kanka ne cevap verdin oyunda seni tanımıyorum da kimsin necisin tanıt :)
rapor1.PNGrapor2.PNG
Trajik olan eldeki son yarım kamimle canım sıkılınca köyünü yıkıp almam değilde, bunu yaylana yaylana git gel ağır ağır yapmam :D o sırada senin olaydan birhaber mışıl mışıl uyuman. demek ortalama shelby yöneticisinden 3 kat daha fazla onlıne süresi varmış gömdüğünüz adamın. yok o sırada onlıne isen durum dahada vahim.

Sakaryale54*

Ağır Atlı
34837 adlı eklentiyi görüntüle34838 adlı eklentiyi görüntüle
Trajik olan eldeki son yarım kamimle canım sıkılınca köyünü yıkıp almam değilde, bunu yaylana yaylana git gel ağır ağır yapmam :D o sırada senin olaydan birhaber mışıl mışıl uyuman. demek ortalama shelby yöneticisinden 3 kat daha fazla onlıne süresi varmış gömdüğünüz adamın. yok o sırada onlıne isen durum dahada vahim.
Yaptığın hareketi takdir ediyorum tebrikler. Bir sonra ki world Shelby yöneticisi olmak ister miydiniz?

Happani

Yasaklı
Oha benim de çok hoşuma gitti. Tanışabilir miyiz ? DM gel.

Oha ya nasıl olur böyle şey köyümü almış gerçekten atın beni klandan bide bastığı askere bak 11k mızrak yazıklar olsun böyle oyunculara birde raporun süresini de paylassan kanka niye yarım paylasiyon git gelini görek