VUSLAT-SHELBY VS RememberMe VE 40 HARAMİLERİ

IronMan.

Yasaklı
Lollik Nuri nereye kaçıyorsun?

@tunahan5566 sen de konuşacak yüz var mı Allah'ın ergeni? Önce planlar yaptığınız Maydanoz haritada düşerken izlediniz. Daha sonra beraber girdiğiniz Nop klanlarini arkadan vurdunuz. Daha sonra shelbyden azıcık yüz bulup Vuslata kaldırmaya çalıştınız. Sürüngenler bile sizden daha onurludur. Şimdide ağlıyorsunuz yok bilmem şöyle oldu yok böyle oldu.

Kim ne hakettiyse onu verdik ne bir eksik ne bir fazla.
+ Olarak mirmiyodn dan hesaplara geçtiniz, geldiniz nopun (mirmidonun) haritasından koyler aldınız k55e yerleşmeye cabaladiniz kendinizce bı sağa sola oynadınız destek attınız az çok ne yaptığınızı siz de bilmiyosunuz :) baya iyi sacmaladiniz bide bız bunları niye acikliyosak şunu yaptınız bunu yaptınız diye fjdjsjsj biz nasıl yaptık ama ? Bizim yaptigimiz efsoydu ya bı an inandiniz ama dünya kapatacağıniza hfdjsjssjs

NOPasaran*

Mızrakçı
+ Olarak mirmiyodn dan hesaplara geçtiniz, geldiniz nopun (mirmidonun) haritasından koyler aldınız k55e yerleşmeye cabaladiniz kendinizce bı sağa sola oynadınız destek attınız az çok ne yaptığınızı siz de bilmiyosunuz :) baya iyi sacmaladiniz bide bız bunları niye acikliyosak şunu yaptınız bunu yaptınız diye fjdjsjsj biz nasıl yaptık ama ? Bizim yaptigimiz efsoydu ya bı an inandiniz ama dünya kapatacağıniza hfdjsjssjs
Hehehehe ellerine verdik kankam erken patlamasak bunlarla iyi eğlenecektik ama benim hatam o da

Nuri66

Yasaklı
@Nuri66 , gözlerini açacaktım bugün senin ama hakkını kaybettin. Gerçi sesini çıkarabileceğini de zannetmiyordum . Zira 65 i hiç edecek yürek yok sen de. Ama umudunu kaybetme Nuri. El pençe divan bekle.
65 kımseyı baglamaz hakkımı kaybetmişim yuregun varsa arardın aradınız cıkarabılıomuymusum gorurduk aslanım

spymax*

Yasaklı
Dünyayı kendi elimizle verdik bazı kararlar yanlış verilmiş olabilir ama klanca kaybettik . O öyle yaptı bu bunu yapmadı ya girmeye gerek yok dünya kapatan 2 klanada tebrikler sonucta kazanan taraf herzaman haklıdır cünkü kazanmıştır (kendi düşüncem) iyi oyunlar .
Eyvallah verdiğiniz emekler için teşekkür ederim böyle konusun canımı yiyin