VUSLAT-SHELBY VS RememberMe VE 40 HARAMİLERİ

bugracisem

Baltacı
Bu arada Eminle anlaştık worldü Cin olarak kapatacağız abim baktık sizin yıllardır bir şey becerebileceğiniz yok eski dostları sevindirelim isimleri piyasa yapsın diye konuştuk. Sevgiler, saygılar, anasına küfür edenlerle beraber oynayanlara da selamlar

Semih bunu şimdi gördüm.
Dünyaya Cin olarak girmedik,ben ve 4-5 arkadaşım bir klanda olunca o Cin klanı olmuyor.
Sen bu dünya başlamdan evvel beni aradın seninle konuşmadık mı,giderken de hesabımı bakıcı attım sizlere toplayabildiğinizi toplayın diye.
W44 ten sonra seninle bir kaç kere telefonda konuştuk , ne sana ne de arkadaşlarına karşı hiç bir zaman kötü bir his beslemedim.
İsimleri piyasa yapsın demişsin de,benim ismimi sen dahi Emin ile beraber kendi isimleriniz ile yanyana koyamazsınız bu oyunda.
Bir daha oyun ile ilgili benimle bir temasın olmasın.

Bu musallat yakup değil,kim bilmiyorum,dikkate almayın.

burakaan

Baltacı

Bu gelip saçma sapan atıp tutuyor ve abeddon olduğundan neredeyse eminim kendisi gelip yok HÜCUM artığı yok bilmem ne gibi konuşup aynı laf kendi klanına söylenince kaldıramıyor söylenenleri yakıştıramadıysan önce iğneyi kendine batırmalısın bence abi kim olduğunu bilmiyorsan da öğrenmen 5 dakikadan fazla zamanını almaz bunu sen de biliyorsun...

bugracisem

Baltacı
Bu gelip saçma sapan atıp tutuyor ve abeddon olduğundan neredeyse eminim kendisi gelip yok HÜCUM artığı yok bilmem ne gibi konuşup aynı laf kendi klanına söylenince kaldıramıyor söylenenleri yakıştıramadıysan önce iğneyi kendine batırmalısın bence abi kim olduğunu bilmiyorsan da öğrenmen 5 dakikadan fazla zamanını almaz bunu sen de biliyorsun...
Bu tip şeyler ilk defa olmuyor,her dünyada başka oyuncular içine taklitler yapılıyor
Arkadaş forumu trollüyor ,Yakup olmadığını zaten anında anlamanız lazımdı
Ciddiye alıp cevap verenler de olmuş , musallat nedir Abeddon varken zaten..
Nasıl bulunur böyleleri inan ki bilmiyorum,bizim ile alakalı birisi de değil
Bulmak için de niye uğraşalım ki bunu zaten

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Semih bunu şimdi gördüm.
Dünyaya Cin olarak girmedik,ben ve 4-5 arkadaşım bir klanda olunca o Cin klanı olmuyor.
Sen bu dünya başlamdan evvel beni aradın seninle konuşmadık mı,giderken de hesabımı bakıcı attım sizlere toplayabildiğinizi toplayın diye.
W44 ten sonra seninle bir kaç kere telefonda konuştuk , ne sana ne de arkadaşlarına karşı hiç bir zaman kötü bir his beslemedim.
İsimleri piyasa yapsın demişsin de,benim ismimi sen dahi Emin ile beraber kendi isimleriniz ile yanyana koyamazsınız bu oyunda.
Bir daha oyun ile ilgili benimle bir temasın olmasın.

Seni son 3-4 yılda en az 5 kere aradım hiç beni ırgalayan bir şey olmadığı hâlde düşman da olsak klanın hakkında görüşlerimi dile getirdim. Kendi kararındır bana soracak değilsin ama beni hiç iplemedin dışarıdan nasıl gözüktüğünü önemsemedin. Neyse problem değil temasın olmasın demişsin temas kurmayız. Bu Musallat Abeddon değilse kim ki ortalığı karıştırıyor bu şekilde kimse de o bizden değil demiyor bu zamana kadar

burakaan

Baltacı
@Sakaryale54* @NOPasaran* @IronMan. @burakaan @Cpt. Price*
Başka unuttuğum şebek varsa siz etiketleyin abim... :)
Ne oldu ya vuslat mı çarptı...:) hoş siz çarpılmaya 44den alışkınsınız...:)
Bir daha abileriniz olmadan dünyaya girmemeyi öğrenin...:)
Hadi rastgele...buda son postumdur sizin gibilere vakit harcamaya değmez...:)
Tipsiz şebekler sizi...:)

@bugracisem kırıldım sana...

Önce git klanının diplomatına kendini tanıt tekmilini ver ondan sonra foruma gir hahahaha :D klanının yöneticisi bile kabullenmiyor seni

MUSALLAT..

Mızrakçı
Abim ne oldu ya...
Sizin zaten bir baltaya sap olamayacağınızı herkes biliyorduda belki bu şekilde bir yerlere gelebilirdiniz onuda yapamadınız...
Nerede şebek klanlarının başkanı sakaryale54...:)
Forumdan çıkayan adamlar mesaj atmıyor konuya...:) :)
Acıyorum size...
Diğer arkadaşlarınıda çağır hadi...:)

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Bugracisem gelip Abeddon olmadığını ifşaladı
Canım Abeddon abimin bir ederi var onunla her daim kavga ederim de senin kimin neyi olduğun belli değil daha kâle almam seni kb bb istediğin kadar ötebilirsin

MUSALLAT..

Mızrakçı
Olay kişiler değil...
Sen yediremiyorsun değil mi bu dünyada vuslatın seni ve ekibini erik gibi toplayacağını... :)
Hak edene hakkını vermek yakışır...
Siz bunu fazlasıyla hak ettiniz...
Beter olun...

Serserikasiyer

Kılıç Ustası
saçlarını hangi şampuanla yıkıyorsun demiş, %100 senden yakışıklıyımdır resmin bile yok korkak dalga geçiyorsun hesapta, hemen engelleyin çocuklar
Bugracisem gelip Abeddon olmadığını ifşaladı
Canım Abeddon abimin bir ederi var onunla her daim kavga ederim de senin kimin neyi olduğun belli değil daha kâle almam seni kb bb istediğin kadar ötebilirsin

akifS*

Hafif Atlı
Abim ne oldu ya...
Sizin zaten bir baltaya sap olamayacağınızı herkes biliyorduda belki bu şekilde bir yerlere gelebilirdiniz onuda yapamadınız...
Acıyorum size...
Son zamanlarda gördüğüm en iyi troll sensin. Bu konuda o kadar iyisin ki empati bile yapamıyorum.

burakaan

Baltacı
Abim ne oldu ya...
Acıyorum size...

H*ktan sana hiç yakıştıramadım abim!!1!1