VUSLAT-SHELBY VS RememberMe VE 40 HARAMİLERİ

spymax*

Yasaklı
Evet Beklenen o gun geldı ve savaşımız başladı.. pazartesi gunu basladı aslında savaş ..Bu aksam ılk operasyonumuz gırıyor.. Rm klanının dunyadan kaçmayacağını ılk optan ağlamayacağını dusunuyorum ve Her iki Taraf ıcın hayırlı olsun dıyorum..

Bu zamana kadar muttefık vura vura adam sata sata buralara gelmıs bır klan olarak bundan sonrasını köylerı 26 puana dusene kadar vuracğımız bır klan olarak tarıhe geçıcekler :))

FAZLA UZATMAYA DA GEREK YOK RM KLANINA 75 CI DUNYA DA BAŞARILAR DILIYORUZ :)))

VE MIKROFONU @Sakaryale54* KARDESIME VERIYORUM..

-feryat

artık bu hesapla forum dayım :)))

sinya

Acemi
Rm klanı tahminim %75 oranla (az değil ama fazla olabilir) saldırı ağırlıklı oynuyorlar. Hergün 30-40 kamilerini yiyen biri olarak tecrübeyle sabit.
Şimdiye kadar hiç savunmaya ihtiyacı olmamış saldırı ordusu fazlalığı ve rakibe yakınlık avantajı ile sürekli ofansif bir oyun tarzı ile gayriciddi ordu atan saygıdeğer rm oyuncularının savunma performanslarını bu gece itibari ile tutabildikleri köy sayısı ile görebilme şansımız olacak

Rm savunmuyor salmış bile bugün gelen raporlara bakınca çok acemice savlar gitmiş hayırlısı arkadan vurup banlı hesap toplamakla gaza gelinmiyor görelim aktif savaşı :)

Cpt. Price*

Yasaklı
Rm nin bulunduğu durumda oyuna devam edebilecek klan yok en azından deniyorlar vuslat bu duruma düşmeden hesabı sile alırdı büyük boş yapıyosunuz

O kadar diplomasi avantajı varken silip giden Champions klanı oyuncusu mu söylüyor bunu :D Gerçi bir ara nickini Enes'in karısı mı ne yapmıştın şaşırmadım böyle bir yoruma :D Bundan da kötü haritada oynadık biz Vuslatla sırt sırta bu NOP-RM vs klanların topuna karşı :D

Rm nin bulunduğu durumda oyuna devam edebilecek klan yok en azından deniyorlar vuslat bu duruma düşmeden hesabı sile alırdı büyük boş yapıyosunuz
İstersen oyun başı haritamı atayım sana aynı zamanda klanın haritasınıda atayım nereden nereye taşıdık haritayı gör öyle konuş bıdı bıdı yapma :)

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Kardeşim bunların gücü bize mi yetiyor bizi savunuyorlar Vuslata kaptırıyorlar bu kadar köy verilir mi ya

DieHard

Yasaklı
Klanımda bayram namazına kalkmayan gayr-ı müslimler var. Bu arkadaşları klandan atacağım ama Vuslat ve Rm klanlarından ricam bu arkadaşları siz de klana almayın hep beraber vurup 26 puana indirelim ibreti alem olsun. Bayramınız mübarek olsun
Başkanım bizim mahalle camisini yıktılar bende cami yıkılır mı lan deyip putperestliğe geçtim.