W71 e Bir Kehanet Bırak...

.AMO.

Casus
Oynamıyorum az heyecan olsun diye geldim. Normalde barbar topluyorum ama artık sizi topluycam

IBlue ShadowI

Kılıç Ustası
Siz olmayacaksınız o kesin.. dürüst adil oyundan bahsedenler oynadıkları her world baskalarının arkasında saklanıp konusanlar siz tek basınıza hiçbişey yapamazsınız anca alt klanlarınızla falan beraber bizle savasabilirsiniz ondada sonuç yine değişmez..

Dışarıdaki destekler aile klanı köylerindedir..
Tamam sensin.

IBlue ShadowI

Kılıç Ustası
Siz olmayacaksınız o kesin.. dürüst adil oyundan bahsedenler oynadıkları her world baskalarının arkasında saklanıp konusanlar siz tek basınıza hiçbişey yapamazsınız anca alt klanlarınızla falan beraber bizle savasabilirsiniz ondada sonuç yine değişmez..

Dışarıdaki destekler aile klanı köylerindedir..
Bu raporla bizi değil kendinizi ispatlıyorsunuz teşekkürler rapor için. Savunmacı oyuncunun yolda ki birlikleri her şeyi anlatıyor. Bir de burda ahkam kesmeye çalışıyor. Ve son olarak seni dikkate alıp bir şey diyeceğim Dünya sonunda ki klan sen olmayacaksın. Rapor için tekrardan teşekkürler. Nasıl topladığını raporla görüyoruz anca barbar veya multi toplarsın sen :)

.AMO.

Casus
Belki aileden geri çekti nereden biliyorsun :) çokta önemli değşl benim olup olmamam ama sizin w sonunda olmayacağınız garanti :) belki akşama olmayacaksınız bu worldde :)

Gomtan35

Yasaklı
Bu raporla bizi değil kendinizi ispatlıyorsunuz teşekkürler rapor için. Savunmacı oyuncunun yolda ki birlikleri her şeyi anlatıyor. Bir de burda ahkam kesmeye çalışıyor. Ve son olarak seni dikkate alıp bir şey diyeceğim Dünya sonunda ki klan sen olmayacaksın. Rapor için tekrardan teşekkürler. Nasıl topladığını raporla görüyoruz anca barbar veya multi toplarsın sen :)
Gerilmeye gerek yok Sakin, buraya ne atılırsa atılsın sonuç olarak ss de atılsa değişmez sizin görüşünüz belirttiğiniz gibi eyer var ise böyle bi durum zaten gerekli şikayet üzerine yapılır savaş içinde şahsım olarak başarılar dilerim sona kalan önemli değil önemli olan birlikte kalmak :D

.AMO.

Casus
Baba-Fena klanına yapılan bu klana yapılmazsa zaten ortadaki adaletsizliği herkes görmüş olucak. Bir klanı dağıtıyorsan aynı ihlali yapanlarıda dağıtacaksın. Alt klanların yasak olduğu dünyaya alt klan sokup birde klanlar kilitlenmeden önce kendilerini desteklettirip bariz bir şekilde oyun kurallarını ihlal edip cezasız mı kalınacak ?? Ozaman herkes 20-30 klan soksun kendini destekletsin varmı böyle bir muhabbet ??

.Sfenx.

Mızrakçı
Klandan çıkınca destekler geri dönsün denilirken buralarda göremedim seni şeker çocuk , nerelerdeydin yiğidim ?

Gomtan35

Yasaklı
Klandan çıkınca destekler geri dönsün denilirken buralarda göremedim seni şeker çocuk , nerelerdeydin yiğidim ?
o öyle demedi diyemi destekler geri dönmedi neyin mantığı bu her yazıyı her şeyi herkes her an takip edemez bir şey vardıda biz mi oy vermedik onu anlamadım

Mooncake

Yasaklı
Baba-Fena klanına yapılan bu klana yapılmazsa zaten ortadaki adaletsizliği herkes görmüş olucak. Bir klanı dağıtıyorsan aynı ihlali yapanlarıda dağıtacaksın. Alt klanların yasak olduğu dünyaya alt klan sokup birde klanlar kilitlenmeden önce kendilerini desteklettirip bariz bir şekilde oyun kurallarını ihlal edip cezasız mı kalınacak ?? Ozaman herkes 20-30 klan soksun kendini destekletsin varmı böyle bir muhabbet ??

Hüküm de ucl de yaptı aynısını. Dağıtmaları lazımdı.

Ama geç kaldılar biz dağıttık :cool::cool:

.AMO.

Casus
Geç kalırlarsa bizde family dağıtcaz napalım ama ozaman deriz babayı aynı ihlalden dağıtıpta bu klanları neden dağıtmıyorlar acaba taraflı bir oyun mu oynuyoruz diye?

JohnWick.

Casus
boş yapma uzA

Uyry*

Baltacı
Geç kalırlarsa bizde family dağıtcaz napalım ama ozaman deriz babayı aynı ihlalden dağıtıpta bu klanları neden dağıtmıyorlar acaba taraflı bir oyun mu oynuyoruz diye?
Baba-fena göstere göstere yaptı, diğer klanlar ise bir şekilde kılıfına uydurdu. Burada bir şüphe var. Yani netlik yok. Baba’da sirkü mesajlar ve oyuncu geçişleri bir nevi kanıt sayıldı ama bu raporda tüm klanı bağlayan bir netlik ya da kanıt yok. O yüzden, family’nin dağıtılması gibi bir durum olmaz, olmamalı da zaten.

Bazen bir şeyleri hissedersin ama kanıtlayamazsın ya, seninki de o hesap.

*SRM*

Okçu
Simdi alt klan muhabbeti başka. Baba fena açık açık sirküleri vs herseyi yapti.
Simdi sen diyelim ki x klanisin ben de y. Ayrı ayrı dünyaya girdik ve dünyada mutluk anlaşması yaptik. Klanlar kilitlenmeden önce senin stratejik koylerini ben gelip destekledim. Klanlar kilitlendikten sonra da sende kaldı. Ben senin alt klanin mi oldum?

Zaten dünya özellikleri hakkında görüş belirtilirken birçok kişi klan değişiminde destekler dönsün özelliği istedi. Bunu kim ister alt klan multi vs işleri yapmayan, yapılmasını da istemeyen. Simdi git o başlığa bak bu özelliği kimler istemis görürsün

ByRevolution

Yasaklı
Artiz - Adalet - Orman Kanunları bunlar neydi ben bir şey kaçırmıyorum dimi?
O klanlar birbirinden başka klanlar ve kilitlemeden önce bazı anlaşmazlıklardan dolayı Adalet ve Ok klanları dağıtıldı veya hesap sildiler. Daha önceden de burada yazmıştım. Lütfen Adalet ve Ok klanı mevzusu artık geçmesin. Özel bazı sebepler .