Dünyalara damga vurmuş klanlar

oseidon*

Yasaklı
Haydi arkadaşlar konu uzadı siz bana laf atıyorsunuz bilip bilmeden burası yeri değil normal bir dünyada oynar ve karşılaşırsak o zaman konuşuruz...

SiTe

Acemi
Bir çok arkadaştan ReST Klanının adını duymak çok hoş oldu..
No diplomasi oynadığımız eski speed i, Anatol savaşlarımızı unutmak mümkün mü? Ya da bence klanlar tarihinin en büyük savaşlarının olduğu, en geniş haritasına sahip w1 i ve Gyotin klanından dostları... C2 ya da w11 Pusula savaşlarını.. REST-BEST-JEST Klanlarımızda oynamış ve bizimle savaşarak bizlere keyif vermiş olan diğer klanlarda ki binlerce arkadaşımıza selam olsun.. 16-17 sene sonunda hala arada girip forum a bakıyorsak bu oyun bizlerde çok iz bırakmış... Selam ve sevgiler olsun...

CaSiAn *

Okçu
Hosgeldin serhat abi
O harita anlatılmaz abi 368 saate mis attığım hatırlıyorum 16 gün falan bekledim köyü almak için :***
Şuan ki durum ile eski arasında bayaya uçurum oluştu.
Dostluk farklı şeyler güzel abim..

Oyun için kalp kırmak güzel değil.
Mizah ederken amacı dışına taşıranlar oluyor.
Sevgi ve saygı olsa güzel olur.

xxdevranxx

Mızrakçı
Bir çok arkadaştan ReST Klanının adını duymak çok hoş oldu..
No diplomasi oynadığımız eski speed i, Anatol savaşlarımızı unutmak mümkün mü? Ya da bence klanlar tarihinin en büyük savaşlarının olduğu, en geniş haritasına sahip w1 i ve Gyotin klanından dostları... C2 ya da w11 Pusula savaşlarını.. REST-BEST-JEST Klanlarımızda oynamış ve bizimle savaşarak bizlere keyif vermiş olan diğer klanlarda ki binlerce arkadaşımıza selam olsun.. 16-17 sene sonunda hala arada girip forum a bakıyorsak bu oyun bizlerde çok iz bırakmış... Selam ve sevgiler olsun...

Abi sen buralara uğrarmıydın :)
Oyuna mı dönüyorsun yoksa :)))

SiTe

Acemi
Hosgeldin serhat abi
O harita anlatılmaz abi 368 saate mis attığım hatırlıyorum 16 gün falan bekledim köyü almak için :***
Şuan ki durum ile eski arasında bayaya uçurum oluştu.
Dostluk farklı şeyler güzel abim..

Oyun için kalp kırmak güzel değil.
Mizah ederken amacı dışına taşıranlar oluyor.
Sevgi ve saygı olsa güzel olur.
hoş gördüm ali.. evet 1 hafta mis ayıklıyorduk.. seviliyorsun kardeşim ;)