Dünyalara damga vurmuş klanlar

myw**

Dük
Savaşmadan dünya kapatan tek klan VUSLAT buda bir tebrik alır ama sizde oda yok :) o video da her savaş var incele istersen resmini de atarım.
Dün twstats baktım da w7 de sende vardın kapanmada ah be kardeşim o günler böyle sesin çıksaydı emin ol tek harf ile düşman eklerdim.
Seni ne duydum ne gördüm gerçi 9 yıl geçti ama seni hatırlamıyorum ki VUSLAT klanının diplomasi dehası olarak konuşuyorum.He o zaman benim yerimi almak için VUSLAT klanı 3 kişilik BEYİN TAKIMI kurdular :D onlar bile OSEİDON nu yok edemedi :)

Çıkmış ANATOL klanı ile başlamış bukalemun gibi klan klan gezmiş VUSLAT bunlar içinde var sonra BARTU mu ne klan adıyla bitirmiş.
'' Senin böyle yazıların ile hep savaştın zanneder aldığın köylerin yarısından fazlası BARBAR...'' Dolu barbar köylerini alarak savaş puan nın fazla olur twstats da bu var mı :D

Sonra W7 VUSLAT klanı hakkında laf yapıyor...

Unutmadan benim için söylenen sözlerden biride o diplomasiden anlamaz kolay yolu seçer düşman ekler. NE KADAR DÜŞMAN O KADAR ONUR :)

Oyun biliyorsun ya hiçbir savaş köy alarak kazanılmaz :)

Diplomasi dehası olarak yeni yeni diplomatlık yapan arkadaşlara tavsiyeler vermek ister misin ? Beyin takımlarının yok edemeyeceği şekilde tavsiyeler olsun . Genç arkadaşlar için iyi olur diye düşünüyorum :rolleyes:;)

oseidon*

Yasaklı
Diplomasi dehası olarak yeni yeni diplomatlık yapan arkadaşlara tavsiyeler vermek ister misin ? Beyin takımlarının yok edemeyeceği şekilde tavsiyeler olsun . Genç arkadaşlar için iyi olur diye düşünüyorum :rolleyes:;)

Hiçbir savaş köy alarak kazanılmaz :) Yeterli mi?

GameMafia

Baltacı
@oseidon*
Savaşmadan dünya kapatan tek klan VUSLAT buda bir tebrik alır ama sizde oda yok :) o video da her savaş var incele istersen resmini de atarım.
Dün twstats baktım da w7 de sende vardın kapanmada ah be kardeşim o günler böyle sesin çıksaydı emin ol tek harf ile düşman eklerdim.
Seni ne duydum ne gördüm gerçi 9 yıl geçti ama seni hatırlamıyorum ki VUSLAT klanının diplomasi dehası olarak konuşuyorum.He o zaman benim yerimi almak için VUSLAT klanı 3 kişilik BEYİN TAKIMI kurdular :D onlar bile OSEİDON nu yok edemedi :)

Çıkmış ANATOL klanı ile başlamış bukalemun gibi klan klan gezmiş VUSLAT bunlar içinde var sonra BARTU mu ne klan adıyla bitirmiş.
'' Senin böyle yazıların ile hep savaştın zanneder aldığın köylerin yarısından fazlası BARBAR...'' Dolu barbar köylerini alarak savaş puan nın fazla olur twstats da bu var mı :D

Sonra W7 VUSLAT klanı hakkında laf yapıyor...

Unutmadan benim için söylenen sözlerden biride o diplomasiden anlamaz kolay yolu seçer düşman ekler. NE KADAR DÜŞMAN O KADAR ONUR :)

Oyun biliyorsun ya hiçbir savaş köy alarak kazanılmaz :)
sadasd.jpg

oseidon*

Yasaklı
Siz hepiniz ben tek :D Kime k.m.k attıysam o konuşsun sizin ile derdim yok...

Burası konuşma formu değil mi siz nerden çıktınız okumamak sizin elinizde görmemekte size iletide gelmiyor.

Hee k.m.k fazla isteyene atarız...

impo12

Mızrakçı
Siz hepiniz ben tek :D Kime k.m.k attıysam o konuşsun sizin ile derdim yok...

Burası konuşma formu değil mi siz nerden çıktınız okumamak sizin elinizde görmemekte size iletide gelmiyor.

Hee k.m.k fazla isteyene atarız...
Lan emre son kadehi içme demedim mi ben sana :D iyi ki bir W7 vuslat dedim konu nerelere geldi

oseidon*

Yasaklı
Lan emre son kadehi içme demedim mi ben sana :D iyi ki bir W7 vuslat dedim konu nerelere geldi

10 yıl geçmiş dünya kapatmış öyle yada böyle 3 yıl emek vermiş millet kapatmak için adam çıkmış laf atarsa dayanamam :D Birde sonuna çamur atmak değil diyor.

Hangi klanı yazacaksan yaz geç ANATOL mu yazarsın EFSANE OSEİDON mu yazarsın ne yazarsan yaz :)

theobeorn

Kılıç Ustası
10 yıl geçmiş dünya kapatmış öyle yada böyle 3 yıl emek vermiş millet kapatmak için adam çıkmış laf atarsa dayanamam :D Birde sonuna çamur atmak değil diyor.

Hangi klanı yazacaksan yaz geç ANATOL mu yazarsın EFSANE OSEİDON mu yazarsın ne yazarsan yaz :)

Çakmacığım gaza mı geldin sen ne oldu böyle :)

sersereM

Kılıç Ustası
Vuslat boş bir klandı. Savaşmadan dünya kapatmıştı. Şimdi bu tavırlarınla şüphe bırakmadın canım benim :) git paintte kesim puanını arttır da çık karşıma :) ağlamaya devam etçeksen de klavyenin başından kalk, odanın köşesine git bi 10 dk ağla öyle gel.

oseidon*

Yasaklı
Vuslat boş bir klandı. Savaşmadan dünya kapatmıştı. Şimdi bu tavırlarınla şüphe bırakmadın canım benim :) git paintte kesim puanını arttır da çık karşıma :) ağlamaya devam etçeksen de klavyenin başından kalk, odanın köşesine git bi 10 dk ağla öyle gel.

Kesim puan diyerek beni ayar etme görende BARBAR almadın sanacak gittin barbar topladın kesim puan artı sen git bunları yeni oyunculara anlat.Boş klanın altında kalmışsın seni listeye bile almadık zorun bu yüzden mi? Senin acın ve yaran var ki millet klan adı yazarken sen başka klanlara çamur atıyon.

Kısa ve öz : W7 VUSLAT klanı kapattı her yerde öyle yazıyor bunu sen değil VENİ VİDİ VİCİ de gelse değiştiremez. :)

sersereM

Kılıç Ustası
Geldi gene.
Arkdşım o hesabı ben bıraktım canım benim. Bırakmış hali bile seni eziyor farkındasın demi hatırlatayım hayatımın anlam çiçeği. Arkdşlar sınırdasın silme zorluk çekeriz dediler silmedim. Sonra yavaş yavaş toplayabildiğini topladı elemanlar. Topla topla bitirememişler düşün yani. Sonra belli ki çocukların da canları sıkılmış dur demişler şu hesabın kesim puanını arttıralım da 10 sene sonra vuslatın boş beleş adamı fln çıkar karşına forumda tartışırsanız kesim puanını yüzüne yüzüne vurursun :) hey Allahım kimlerle uğraşıyoruz.

sersereM

Kılıç Ustası
Bak forumda savaş raporları die bir kısım var elemanlar çatır çatır kesim paylaşıyor gir de öğren bişeyler. Hala çok geç değil :)