Dünyalara damga vurmuş klanlar

sersereM

Çaylak
Arkdşım sen ezik misin? Lise ön sıra bebesisin sanırım? IQ mu düşük? Ne alaka ? İnsan gibi tatlıya bağlamaya çalışıyoruz harbi boş adammışsın.

Vezir001.

Kılıç Ustası
Bir kerede beraber oynadığınız değilde, beraber oynamadığınız ama içten içe saygı duyduğunuz klanı yazın, saygınızı dışa vurun.
Benim için TOW, 64 te aylarca çok seviyeli savaştık kimse birbirine ne bir hakaret ne saygısız bir söz oyun oynarken hastalığa bayrama seyrana karşılıklı barışlar dahi yaptık, rakibimizin diplomatının çocuğu dahi olmuştu Allah analı babalı büyütsün 1-2 hafta fake dahi atmamıştık :) Onlarda bize aynı saygıyı göstermişlerdi bir arkadaşımızın babasının vefatı sebebiyle.

Arkamdan konuşmuşlar mıdır, bazı üyeleri belki evet ama yönetim bazında çizgi savaş boyunca hiç şaşmadı.

oseidon*

Yasaklı
W7 dünya ilk açıldığında 4-5 ay Vuslat die bir klan yoktu.
ANATOL, BARZO, ON-GA, CROM gibi kafaya oynayan klanlar oyunu bıraktıktan sonra en sona kalan sabırlı elemanlar dünyayı kapattı.
Öyle efsane bir durum yok yani ortada.
Amacım çamur atmak değil yanlış anlaşılmasın.

Bunu yaz senin kimse tutup o klan kötü falan filan yazmadı çıkarsın düşüncen nedir onu yazarsın öyle w7 açıldı o klan yoktu dersen olay buralara gelir.

Dünyalara damga vurmuş klanlar diyor sen neyden bahsediyorsun cık w7 en ii klan ANATOL yaz CROM yaz bilip bilmeden konuya atlarsan bize cvp hakkı düşer sonra kapatalım konuyu dersin...​

öyle efsane bir durum yok diyorsun bide :)

*Alpagu

Yasaklı
@oseidon* tartıştığın sersereM nin tek oyunu senin aynı dünyada ki iki oyununla hemen hemen aynı halen daha bir şeyler anlatmaya çalışıyorsun :D Hem ihlal yapmış ceza yemişsin ardından takribi olarak 8-9 Mio luk hesaba geçmişsin üstüne sadece 200-300 köy toplamışsın ve dünya bitmiş. Trigger olmasan daha iyi olur :)

oseidon*

Yasaklı
@oseidon* tartıştığın sersereM nin tek oyunu senin aynı dünyada ki iki oyununla hemen hemen aynı halen daha bir şeyler anlatmaya çalışıyorsun :D Hem ihlal yapmış ceza yemişsin ardından takribi olarak 8-9 Mio luk hesaba geçmişsin üstüne sadece 200-300 köy toplamışsın ve dünya bitmiş. Trigger olmasan daha iyi olur :)

w7 de oynamadığın belli zaten.10 yıl önceki olayı bana anlattırma. Orda bir emek var 3 yıl oynanmış ve ilk tebrik klanlar ekibi tarafından bize yapılmış...

Alt kısımda yazanı oku büyük punto kullandım ii okursun....

İlk kez bir klan dünya üzerinde yeterli hakimiyeti sağladı ve dünyanın sonlanmasını sağladı.
w7 üzerinde savaşan tüm cesur oyuncularımıza katkılarından dolayı teşekkür ederken "Dünya Hakimleri"ni en içten duygularımızla tebrik ediyoruz.

Tebrikler w7 Kazananı Vuslat - Tugra!

*Alpagu

Yasaklı
w7 de oynamadığın belli zaten.10 yıl önceki olayı bana anlattırma. Orda bir emek var 3 yıl oynanmış ve ilk tebrik klanlar ekibi tarafından bize yapılmış...

Alt kısımda yazanı oku büyük punto kullandım ii okursun....

İlk kez bir klan dünya üzerinde yeterli hakimiyeti sağladı ve dünyanın sonlanmasını sağladı.
w7 üzerinde savaşan tüm cesur oyuncularımıza katkılarından dolayı teşekkür ederken "Dünya Hakimleri"ni en içten duygularımızla tebrik ediyoruz.

Tebrikler w7 Kazananı Vuslat - Tugra!

Sende oyuncu oldun ya sözün bittiği yerdeyiz.Biz bu oyunu oynarken sizin elinizde biberon vardı :D
Delimisin divane misin birader ? Sana bir şeyler anlatmak ile uğraşamayacam belli ki anlamıyorsun lütfen beni yorma :D

sersereM

Çaylak
@oseidon* hala mı ağlıyorsun yeter sal şu forumu artık boş yere meşgul etme herkes biliyor savaşmadan dünya kapattığnızı. Sana twstats bile paylaştık yeter ağlama.

oseidon*

Yasaklı
@oseidon* hala mı ağlıyorsun yeter sal şu forumu artık boş yere meşgul etme herkes biliyor savaşmadan dünya kapattığnızı. Sana twstats bile paylaştık yeter ağlama.

Savaşmadan dünya kapatan tek klan VUSLAT buda bir tebrik alır ama sizde oda yok :) o video da her savaş var incele istersen resmini de atarım.
Dün twstats baktım da w7 de sende vardın kapanmada ah be kardeşim o günler böyle sesin çıksaydı emin ol tek harf ile düşman eklerdim.
Seni ne duydum ne gördüm gerçi 9 yıl geçti ama seni hatırlamıyorum ki VUSLAT klanının diplomasi dehası olarak konuşuyorum.He o zaman benim yerimi almak için VUSLAT klanı 3 kişilik BEYİN TAKIMI kurdular :D onlar bile OSEİDON nu yok edemedi :)

Çıkmış ANATOL klanı ile başlamış bukalemun gibi klan klan gezmiş VUSLAT bunlar içinde var sonra BARTU mu ne klan adıyla bitirmiş.
'' Senin böyle yazıların ile hep savaştın zanneder aldığın köylerin yarısından fazlası BARBAR...'' Dolu barbar köylerini alarak savaş puan nın fazla olur twstats da bu var mı :D

Sonra W7 VUSLAT klanı hakkında laf yapıyor...

Unutmadan benim için söylenen sözlerden biride o diplomasiden anlamaz kolay yolu seçer düşman ekler. NE KADAR DÜŞMAN O KADAR ONUR :)

Oyun biliyorsun ya hiçbir savaş köy alarak kazanılmaz :)