Dünyalara damga vurmuş klanlar

..Shadowlord..

Mızrakçı
W7 dünya ilk açıldığında 4-5 ay Vuslat die bir klan yoktu.
ANATOL, BARZO, ON-GA, CROM gibi kafaya oynayan klanlar oyunu bıraktıktan sonra en sona kalan sabırlı elemanlar dünyayı kapattı.
Öyle efsane bir durum yok yani ortada.
Amacım çamur atmak değil yanlış anlaşılmasın.

Nasıl yokmuşuz ya:)
Dünya açıldıktan 1 hafta sonra kurdum VUSLAT'ı.
Kafaya oynayan klanlar oyunu bıraktıktan sonra demişsin de bu klanlarla biz savaştık.
Hatta barzo tuğra bir oldunuz da 5 kıta ittik sizi. Nasıl yokmuşuz yahu :D
Eyvallah sevmiyorsunuz bizi ama bu kadar da olmaz yani.

..Shadowlord..

Mızrakçı
Körler sağırlar birbirini ağırlar :)

Sen şu 61 de bana diplomasi için ağlayan eleman değil misin ?
Seni toplatmıştım diye hatırlıyorum ben. Oradan kalmış içinde daha çıkaramamışsın sanırım.
Anatol anatol diyorsunuz herhangi bir başarınız da yok. Kendinizi VUSLAT la bir tutmanız komedi :D
Durduk yere ekibime laf atıyorsunuz. Üstelik 7.dünyayı kapatan ekibe. İlginç..

*Alpagu

Yasaklı
Seni toplatmıştım diye hatırlıyorum ben. Oradan kalmış içinde daha çıkaramamışsın sanırım.
Anatol anatol diyorsunuz herhangi bir başarınız da yok. Kendinizi VUSLAT la bir tutmanız komedi :D
Djsksksksk 61 de biz gölgeyi kovalarken siz bize yazıyordunuz arkamıza neden yay atıyorsunuz diye. Biz de size aynen gölge için geldiğimizi sizlik bir şey olmadığını söylüyorduk. Hatta ısınma amaçlı girdiğimiz de her yerde yazar herkes de bilir. Ben ısınmaya girip sana neden dip için yalvarayım ? Diplomasi seven bir insan da değilim ayrıca çok saçma. Emin gelin beraber oynayalım dediğinde kabul etmeyen de benim :)

*Alpagu

Yasaklı
Daha önce de söyledim zaten bir tutmuyoruz :D vuslat ilk dünyasını kapattığında Anatol klanının kupa müzesi zaten doluydu :)

sersereM

Kılıç Ustası
Nasıl yokmuşuz ya:)
Dünya açıldıktan 1 hafta sonra kurdum VUSLAT'ı.
Kafaya oynayan klanlar oyunu bıraktıktan sonra demişsin de bu klanlarla biz savaştık.
Hatta barzo tuğra bir oldunuz da 5 kıta ittik sizi. Nasıl yokmuşuz yahu :D
Eyvallah sevmiyorsunuz bizi ama bu kadar da olmaz yani.
Varlığınızdan kimsenin haberi yoktu onu dedim. Ben Anatol’düm arkdşım tuğra değil.

oseidon*

Yasaklı
Gene mi
Daha önce de söyledim zaten bir tutmuyoruz :D vuslat ilk dünyasını kapattığında Anatol klanının kupa müzesi zaten doluydu :)

Yazma gibi bir düşüncem yoktu ama ne yazık ki :) Güzel kardeşim hangi müze o daha dünya kapanmamış w7 den öncesi yok ilk dünya w7 sen ne içiyorsun.
Biri çıkar laf atar çamur atmak istemem der biri çıkar müze den bahseder. Sığıntı olarak klan klan gezdiniz hiç yüzünüz kızarmadan utanmadan ANATOL klanı yazarsınız sadece sizde mi okul var iş var. Keşke bu film mi tekrar oynansa burda yazanlar burda olmazlardı.Biz adamı askere yolladık adam gitti geldi askerden oyuna devam etti VUSLAT klanına. Sunways07 Bekir kardeşim 10 yıl oldu görüşmedik :)Bir çok yazılacak yazı var boru değil 3 yıl.

..Shadowlord..

Bunu en ii benden sonra bilen kişi dir. :cool: Reklam

Bir kaç kişi çıkar laf atar dua edin ben yokum artık.Tabi her şey eşkisi gibi değil. Artık oyunu bilende oynuyor bilmeyende :D

ANATOL klanı hangi dünyayı kapattı yazda bende bileyim....veya hangi dünyada bulunduğun klan dünyayı kapattı onuda yaz onuda bileyim.

SEVGİ ve SAYGI = VUSLAT

Ne kadar düşman o kadar onur. VUSLAT onursuz yapamaz :)

Allaha emanet görüsürüz... :cool: BURDAYIM

*Alpagu

Yasaklı
Gene mi

Yazma gibi bir düşüncem yoktu ama ne yazık ki :) Güzel kardeşim hangi müze o daha dünya kapanmamış w7 den öncesi yok ilk dünya w7 sen ne içiyorsun.
Biri çıkar laf atar çamur atmak istemem der biri çıkar müze den bahseder. Sığıntı olarak klan klan gezdiniz hiç yüzünüz kızarmadan utanmadan ANATOL klanı yazarsınız sadece sizde mi okul var iş var. Keşke bu film mi tekrar oynansa burda yazanlar burda olmazlardı.Biz adamı askere yolladık adam gitti geldi askerden oyuna devam etti VUSLAT klanına. Sunways07 Bekir kardeşim 10 yıl oldu görüşmedik :)Bir çok yazılacak yazı var boru değil 3 yıl.

..Shadowlord..

Bir kaç kişi çıkar laf atar dua edin ben yokum artık.Tabi her şey eşkisi gibi değil. Artık oyunu bilende oynuyor bilmeyende :D

ANATOL klanı hangi dünyayı kapattı yazda bende bileyim....veya hangi dünyada bulunduğun klan dünyayı kapattı onuda yaz onuda bileyim.

SEVGİ ve SAYGI = VUSLAT

senin okuduğunu anlama becerin gelişmemiş olduğundan sana bir şeyler anlatmak ile uğraşamayacağım çünkü anlamazsın cidden tiksinti geldi sen gibilerden.Yine de yardımcı olayım. İnsanların yazdıklarına bir bak hangi klanlardan bahsediyorlar beni de rica ediyorum alıntılama dostum

sersereM

Kılıç Ustası
Gene mi

..Shadowlord..

SEVGİ ve SAYGI = VUSLAT

Oğlum sen önce bi ağlamayı bırak :)
Senin w7 öncesinden haberin yok gelmiş burda konusuyosun bebe gibi.
Barbar toplaya toplaya dünya kapattınız herkes biliyor bunu.
Ağlamakla insanları ikna edemezsin :)
Twstats anlatıyor herşeyi.
Git speed takıl burda boş yapma.