sedatdiyebiri

battosai

Mızrakçı
hala bu hesapta saim oldugunu zanneden zavallilar toplulugu sedat hesabi ban yemis hiz banli oldugunu bilerek saldirmisiz gibi sacma sapan bir dusunceye sahipsiniz eyesblack le paradoks hakani wp grubuna alip neyi amacliyolardi sonra niye cikmis gruptan bazilari

sedata biz optayken hesap banlanmis ve biz bunu siz koy almaya basladiginizda anladik ama sorarsan hakana gelme sebepleri farkli isiniz gucunuz cirkeflik olmus hala masal anlatiyosunuz sizede inanan bir grup var devam edin masallara

tepe1923

Yasaklı
hala bu hesapta saim oldugunu zanneden zavallilar toplulugu sedat hesabi ban yemis hiz banli oldugunu bilerek saldirmisiz gibi sacma sapan bir dusunceye sahipsiniz eyesblack le paradoks hakani wp grubuna alip neyi amacliyolardi sonra niye cikmis gruptan bazilari

sedata biz optayken hesap banlanmis ve biz bunu siz koy almaya basladiginizda anladik ama sorarsan hakana gelme sebepleri farkli isiniz gucunuz cirkeflik olmus hala masal anlatiyosunuz sizede inanan bir grup var devam edin masallara
Benim haberim yok kim kiminle görüşmüş ama ortada bir görüşme varsa ve gizli tutulması gerekiyorsa bunu burada açıklaman senin ne kadar güvenilir(!) Biri olduğunu açıkça ortaya koyuyor.
Benden gizli görüşme yapan arkadaşlar da karakterini çözmüşlerdir umarım

battosai

Mızrakçı
senden habersiz kankan paradoks la eyesblack nasil gorusmeye gelir cok ilginc hemde bunu sedat hesabi banlandigi doneme denk getirmeleride manidar

tepe1923

Yasaklı
benim ruh halimde bir sorun yok allaha sukur kimseye karsida boynumuz egilmedi oyunu oyun oldugu bilinciyle oynamaya calistik cirkeflik yapmadik
La tanımadığın adama ana avrat küfürler ettiniz iftiralar attınız hala da oyundan mesaj atıp engelliyor oyuncularınız bu mu düzgün insan davranışı?
Sizin herşeye bir bahaneniz var ama oyuncularınıza doğruları anlatacak cesaretiniz ve karakteriniz yok...!

battosai

Mızrakçı
La tanımadığın adama ana avrat küfürler ettiniz iftiralar attınız hala da oyundan mesaj atıp engelliyor oyuncularınız bu mu düzgün insan davranışı?
Sizin herşeye bir bahaneniz var ama oyuncularınıza doğruları anlatacak cesaretiniz ve karakteriniz yok...!
biz kimseye ana avrat kufur etmedik bizim wp gruplarindada seviye bozukluğu yok sizin dc ler yada wp gruplarina benzemez bizim ortamımız
kisi karsisindakini kengi gibi bellermis siz demekki agzi bozuklarla fazla takilmaktan herkesi kufurbaz saniyosunuz

tepe1923

Yasaklı
biz kimseye ana avrat kufur etmedik bizim wp gruplarindada seviye bozukluğu yok sizin dc ler yada wp gruplarina benzemez bizim ortamımız
kisi karsisindakini kengi gibi bellermis siz demekki agzi bozuklarla fazla takilmaktan herkesi kufurbaz saniyosunuz
Canım yaa :( ben zaten kimseyi tanımıyorum bana hiç bilgi gelmiyor dc de toplanıp 15-20 kişi koro halinde edilen küfürleri de sanat için yaptınız değil mi?

tolqahan*

Mızrakçı
aglıyordu cok uzgundu kımse onun derdıne dermen olamazdı :D onunkı yırtılmısdı ama diken yokdu :D

canım sıkılıyo yaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D

asdasdasdasdasdsa

ORHAN ABİİİİİİİİİİİİİİİ ELLERİM UÇUYO YAAAAAAAAAAAA :D

eyesblack

Kılıç Ustası

Dik dur yiğidim başaracaksın...

Murat abi Hakanla konuştuğunda Sedat banlı değildi sonradan ban yedi
O grubun kurulma amacının ne olduğunu Hakana bi sorsaydın da doğruyu öğrenseydin
Ayrıca 40 küsür yaşındaki adam neyden etkilenecek
Velevki hakanı etkilemek için kurduk sizi neden çağırdık konuşmaya dahil ettirttik hiç mi aklına danışmıyorsun söz etmiş olmak için mi yazıyorsun ...

Bu grupdan böyle bir görüşme olduğundan klanımızın en yetkilisinin bile haberi yok olmasıda gerekmiyorda herşey her yerde konuşulmaz dillendirilmez...

Kişi sevdiğiyle beraberdir kim kimle oynamak istiyorsa kimin yanında olmak istiyorsa olsun dursun ki dururda kim kimi kandırabilir...