Maydanoz vs Esl

Musluk*

Yasaklı
Ağladığımı öne süren sizsiniz, sürü halinde saldırıp kendinizi tatmin etmeye devam edin.İmzamda klanım yazıyor, kimseye bir şey kanıtlamak için oynamıyorum bu oyunu, kazandığım worldlerin 2 3 katı kadar kaybettiğim dünya vardır.Yenilmez olmak, her dünyayı kazanmak size göre başarının ölçütü olabilir diyeceğim ama öyle olsa zaten kafadan siz başarısız olursunuz. Emek vermeden kazandığınız bir dünya için şöyle yendik böyle yendik diyecek kadar vasıfsız olduğunuzu anlatıyorum sadece ama duvara konuşmaktan farksız. Sınıra 70 birimde başlayıp sonradan gelen birisi için de çok sesin çıkıyor.
Savaşarak bir şeyler başarırsanız ciddiye alırım, ağlıyorsun diyen arkadaşların daha ulaşmaya çalıştığı başarılara ben ulaşalı yıllar oldu ilk defa dünya kapattınız tebrik ederim :)

50 de bir oyuncuydum yönetimde değildim diplomatik olarak bir muhabbet varsa hakim değilim.Yanlış hatırlamıyorsam Nirvana klanındaydınız ve oyun başından beri savaştaydık ne yapmış olabiliriz size tam olarak? Aylarca savaştık kaybettiniz arkadan vurma satış gibi bir durum söz konusu değildi truva vs olduysa da bu klanın zaafiyetidir toplama ekiple oynamanın sorunlarından birisi maalesef. Orda verilen bir emek var oradaki yenilginiz şuan salyaları akarak saldıran argocuların elde ettiğini düşündüğü başarıdan daha değerli benim gözümde.35 gün oyun oynayarak zafer kazandığını düşünüyorlar nasıl kandırdılarsa kendilerini inanmışlar :D

Zaten dünyayı kazandınız bunda inkar edilebilecek bir olay yok tebriği hak eden veya "tokatlanan" bir durum yok demek istediğim bu ama arkadaşlar ilk defa kazandığı için heyecan yaptı sanırım hemen atlıyolar :)

senin seviyende değilim olmakta istemem teşekkürler yine de büyük oyuncu, egonla oyunculuğun eşit seviyede olsa zaten kimse önüne geçemez. Karakter olarak sevmesem de emek veren birisin burda konuşan boş argocu tiplerin hepsinden çok oynuyorsundur hakkını yemiyim.Karşımda oynamadın da aslında, farklı sınırlardaydık.Neye göre karar verdin bilmiyorum egon konuştu sanırım dayanamayıp en büyük sensin aslansın sen

Küvet lavabo tuvalet ve türevleri hepiniz mutelisiniz arkadaşlar mümkünse cevap vermeyin merak edip bakıyorum sonra.Başlığı daha fazla meşgul etmeyeyim bir şey kanıtlamaya ihtiyacım yok bu saatten sonra :) Yarası olan arkadaşlar doluştu zaten seriden esl nin bize bir kami dahi atmadan tokatladığını öne sürdüğü bir mesaja cevap verdim babanın yaptığı olayı söyledim ama argocu winner arkadaşlar nedense doluştu bi anda, sinirlenmeyin bu kadar bir gün sizin de olur
Yarası olan belli üç lafından biri Argo olmuş artık nasıl acıttıysa :D

Çok basit bişey söylicem, pre basmayacaksam normal w de sınırda ne işim var. Boşuna savunma tutup zaman mı çalayım. Pre etkisi bitince sınıra geldim vurup alamadığın için mi konuşuyorsun yok arkadan yok önden.
Bu arada klanını al gel bi sonraki klasiğe sınırdamıyım içindemiyim görürsün ;)

beowulf21

Okçu
Ağladığımı öne süren sizsiniz, sürü halinde saldırıp kendinizi tatmin etmeye devam edin.İmzamda klanım yazıyor, kimseye bir şey kanıtlamak için oynamıyorum bu oyunu, kazandığım worldlerin 2 3 katı kadar kaybettiğim dünya vardır.Yenilmez olmak, her dünyayı kazanmak size göre başarının ölçütü olabilir diyeceğim ama öyle olsa zaten kafadan siz başarısız olursunuz. Emek vermeden kazandığınız bir dünya için şöyle yendik böyle yendik diyecek kadar vasıfsız olduğunuzu anlatıyorum sadece ama duvara konuşmaktan farksız. Sınıra 70 birimde başlayıp sonradan gelen birisi için de çok sesin çıkıyor.
Savaşarak bir şeyler başarırsanız ciddiye alırım, ağlıyorsun diyen arkadaşların daha ulaşmaya çalıştığı başarılara ben ulaşalı yıllar oldu ilk defa dünya kapattınız tebrik ederim :)

50 de bir oyuncuydum yönetimde değildim diplomatik olarak bir muhabbet varsa hakim değilim.Yanlış hatırlamıyorsam Nirvana klanındaydınız ve oyun başından beri savaştaydık ne yapmış olabiliriz size tam olarak? Aylarca savaştık kaybettiniz arkadan vurma satış gibi bir durum söz konusu değildi truva vs olduysa da bu klanın zaafiyetidir toplama ekiple oynamanın sorunlarından birisi maalesef. Orda verilen bir emek var oradaki yenilginiz şuan salyaları akarak saldıran argocuların elde ettiğini düşündüğü başarıdan daha değerli benim gözümde.35 gün oyun oynayarak zafer kazandığını düşünüyorlar nasıl kandırdılarsa kendilerini inanmışlar :D

Zaten dünyayı kazandınız bunda inkar edilebilecek bir olay yok tebriği hak eden veya "tokatlanan" bir durum yok demek istediğim bu ama arkadaşlar ilk defa kazandığı için heyecan yaptı sanırım hemen atlıyolar :)

senin seviyende değilim olmakta istemem teşekkürler yine de büyük oyuncu, egonla oyunculuğun eşit seviyede olsa zaten kimse önüne geçemez. Karakter olarak sevmesem de emek veren birisin burda konuşan boş argocu tiplerin hepsinden çok oynuyorsundur hakkını yemiyim.Karşımda oynamadın da aslında, farklı sınırlardaydık.Neye göre karar verdin bilmiyorum egon konuştu sanırım dayanamayıp en büyük sensin aslansın sen

Küvet lavabo tuvalet ve türevleri hepiniz mutelisiniz arkadaşlar mümkünse cevap vermeyin merak edip bakıyorum sonra.Başlığı daha fazla meşgul etmeyeyim bir şey kanıtlamaya ihtiyacım yok bu saatten sonra :) Yarası olan arkadaşlar doluştu zaten seriden esl nin bize bir kami dahi atmadan tokatladığını öne sürdüğü bir mesaja cevap verdim babanın yaptığı olayı söyledim ama argocu winner arkadaşlar nedense doluştu bi anda, sinirlenmeyin bu kadar bir gün sizin de olur
aylarca savaştık hatta sınırda seninlede cok kapıştık oyunculuğunu begenmiştim yalan yok ama şu var truva yok demen üzdü beni o dünyada truva olmasa idi güzel savaşımızın galibide biz olacaktık çok emek harcamıştık.haberim yok diyorsun ama ben hesap silerken sana ve 1 kaç kişiye mesaj atmıştım tebrik amaçlı ve şunuda eklemiştim iyi savaştın ama içerden adam çıkarp köylerinden birini alman sana hiç yakışmadı diye.sende dedinki yönetim mis at dedi attım.herşeyi yönetim olanlamış olabilir ama sonuç olarak atılan truvaya dahil oldun .o köyleri almayabilirdin durumun yanlış olduğunu söyleyip.seni eleştirmiyorum yanlış anlama ama oguzlara laf atarken kendi yaptıgın şeyler üzerinden gitmemelisin :)

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Forumda seninle uğraştığımı düşünüyor musun cidden sdlgnkdsg Dünya başında hem Selçuk hem Serdar abiyle forumda birbirimize yardırmayalım, tanıdık ekipleriz boşuna milletin ağzına laf vermeyelim, mevzular mizah içerisinde kalsın dedik. Ekibimle girdiğim 4 dünyanın 3'ünde silindiğini anımsamayıp 1 galibiyetinden dolayı bana beni kızdıracağını sanıyorsun ama 999 defa girip hepsinde kaybetsem de senin iq seviyene forum kaybetmem merak etme :D

Maydanozla 34.dünyadan beri savaş, mütlük ve muhabbet içindeyiz, senin gibi yancı-sığınmacılara sinirlenip verdiğim sözleri çiğnemem =) Dediğim gibi, kazanırsam da kaybedersem de tebrik eder çıkarım. Ha ille dersen ki gel bir dünyada daha oynayalım, numaramı bulursun bi dünyaya girelim seni mi kırıcam :)

Maydanozla ilk defa savaşmıyoruz, kaybedersek ilk defa kaybetmiş olacağız. (Esl olarak) Kazanınca nasıl tebrik ettiysek kaybedersek de aynı şekilde tebrik ederiz çok bi derdimiz yok =)

Yoksa ben de bilirim c12de oynadığın hesaplardan nasıl sessiz sedasız çekildiğinle dalga geçmeyi. Ya da performans 1de ESL ile iletişime geçip arazı vurur musunuz bak dünya gidiyor diye kafamı ağrıttığınızı. Esl Klan değil mesajını beğenen arkadaşının 67de hesabımı toplatmayın bayrak kasıcam diye ESLye 3 4 kişiyi aracı koyduğunu falan

Ama gerek yok, biz dünya başlamadan önce "Bizi vurmaya bir pakt girerse birlikte onlara karşı birleşelim" teklifine tamam diye konuşmuş bir ekibiz. Senin gibi pirelere kızıp yorgan yakamam =)

Başarılı bir optu Kendocum, eline sağlık :p

Öncelikle 60 da karakter gösterip bilerek banlatmayarak ve meteor savasında yanımızda kalan hatrı sayılır dostluklar edindigimiz ESL oyuncularına ayıp olmasın diye burada çoluk çocuga cevap vermek istemedim ama yapacak birşey yok..
60.dunya ile konusulacak bişi yok 15 kişiye fakeler ile savası kaybettiniz sonrasında yaptıgınız karaktersizlik de cabası

67.dunyaya gelince server başı savaşları ve sonrası ile ilgili bir fikrim yok sadece oynayan arkadaşlara köy buyutup saldım.. Daha sonra baktim ki esl de varmıs bu dunyada deyip sınırınızdan köy alıp buyuyunce whatsap mesajları yogunluğu ve aramaları yogunlastı neden orada oynuyonuz bu tarafa geçin ile başlayıp daha ilerleyen aşamalarında bu esl ye siz küfür etmişssiniz söyle yapmıssınız böyle yapmıssınız sizi sınırlarında istemiyolar diye 2 hafta surdu bu olay verdigim cevap bir küfür var ise bunu ispatlarsanız ben salıcam onlara direk köyleri oldu daha sonrasında baba klanı kurucusu imiş sanırm proa adlı arkadaş ile istanbulda göruşmelerinizde size söz vermiş bizle ilgili olarak ve o klanda bulunan arkadaşlarımıza köyleri saldık olmayacak bir savaş var ama olursa da sadece 500 pre ile dibinizde tetikci ulluh ve tevet13 olucak her yerde oldugu gibi orada da kafanıza vura vura toplarız yeterki isteyin ama bu kadar aglama senin bu kadar ağlaman üzüyor beni....

CaSiAn *

Okçu
Herseyi eskiye dayalı kim.ne ettiyse eskiden etmiş
Ama şimdi o yapmış bu yapmaz anlamana gelmez ki
Şimdi herkes karakterinden ödün vermez ve verenlere selam olsun :/

Welley

Acemi
tunahan bu w de bana saldırı attığımda gönderdiğim birimi söyledin truva yapıp komut baktın. Sonra müttefik klandan içeri adam soktun o adamın içimizdeki köylerini sur 20 aldın. Bide gelmiş buraya yazıyorsun. Karaktersizlikte çığır açmışsın kardeşim sen. Seni adam yerine koyup da cevap vermeye deymez.

tunahan5566

Casus
tunahan bu w de bana saldırı attığımda gönderdiğim birimi söyledin truva yapıp komut baktın. Sonra müttefik klandan içeri adam soktun o adamın içimizdeki köylerini sur 20 aldın. Bide gelmiş buraya yazıyorsun. Karaktersizlikte çığır açmışsın kardeşim sen. Seni adam yerine koyup da cevap vermeye deymez.

Haritadan toking klanına alımları yapan arkadaşa yazar mısın bunu :)