Maydanoz vs Esl

rize53

Yasaklı
Maydanozla ilk defa savaşmıyoruz, kaybedersek ilk defa kaybetmiş olacağız. (Esl olarak) Kazanınca nasıl tebrik ettiysek kaybedersek de aynı şekilde tebrik ederiz çok bi derdimiz yok =)

Yoksa ben de bilirim c12de oynadığın hesaplardan nasıl sessiz sedasız çekildiğinle dalga geçmeyi. Ya da performans 1de ESL ile iletişime geçip arazı vurur musunuz bak dünya gidiyor diye kafamı ağrıttığınızı. Esl Klan değil mesajını beğenen arkadaşının 67de hesabımı toplatmayın bayrak kasıcam diye ESLye 3 4 kişiyi aracı koyduğunu falan

Ama gerek yok, biz dünya başlamadan önce "Bizi vurmaya bir pakt girerse birlikte onlara karşı birleşelim" teklifine tamam diye konuşmuş bir ekibiz. Senin gibi pirelere kızıp yorgan yakamam =)

Başarılı bir optu Kendocum, eline sağlık :p

ne anlatıyon sen ya :D tutturmussun bı 67 diye bazen beynin olduğuna şüphe ediyorum :D şunu kafana sok sen hiç bi yerde beni toplatmadın sadece benim tarafımdan tokatlandın anla artık bunu ;)

Osmanbey06*

Hafif Atlı
ne anlatıyon sen ya :D tutturmussun bı 67 diye bazen beynin olduğuna şüphe ediyorum :D şunu kafana sok sen hiç bi yerde beni toplatmadın sadece benim tarafımdan tokatlandın anla artık bunu ;)

Aynen kardeşim tokatlıyosun =) Girdiğimiz dünyalarda birine yamanıp klanın kazanmasını bekliyorsun. Bahsettiğim dünyalarda oynamadın, sessiz sedasız çekip gittiğin 3 dünya bizim sanrılarımız. Standart dünyada daha 2 ay önce tokatladığımız adamlar klasikte kırk takla atıyor ya ben de buna tavım :D

rize53

Yasaklı
Aynen kardeşim tokatlıyosun =) Girdiğimiz dünyalarda birine yamanıp klanın kazanmasını bekliyorsun. Bahsettiğim dünyalarda oynamadın, sessiz sedasız çekip gittiğin 3 dünya bizim sanrılarımız. Standart dünyada daha 2 ay önce tokatladığımız adamlar klasikte kırk takla atıyor ya ben de buna tavım :D

60 ta geldim klan bizimdi zaten 3 katı büyüktünuz tokatlandın. Fake mise köy veren adamsin sen gelmiş hala neyi konuşuyorsun :D

2-3 dünya felan zırvalıyon bi şeyler bi 60 ta savastik bide burda savaşıyoruz ki bu savaşta kısa sürecek hesap silmeniz yakındır 1-2 opa silersiniz hala neyin kafasini yaşıyon sen yaşadığın kafayı anlatta bizde bilelim :D

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Kenanla aynı klandaydık merakımdan soruyorum nasıl tokatladınız standart dünyada tam olarak neredeydi esl? Babanın 35 gün bekleyip hücumu sattığı dünyada mı tokat attınız tebrikler.Sağda solda da babacılar kendilerini haklı çıkartmaya çalışıp müt değildiler müt gibi gözüküyolardı falan diye kendilerine bi yalan uydurmuşlar. Bu kadar kolay mı kendinizi avutmak yazık üzülüyorum halinize

Osmanbey06*

Hafif Atlı
67 muhabbeti çok döndü milleti sıkmak istemem ama sorun ilgimi çekti.

Baba diyelim ki klanınıza yamuk yaptı, sizi sattı. Niye kalan bazı arkadaşlarınız baba klanına geçmek için 3 4 kişiden davet isteyip orada hesap kasmaya çalıştı?

Normalde biri sana hainlik yapınca kazanırsın kaybedersin o ayrı ama ortak bi tavır koyarsın. Ya babaya geçen hesaplar hayinnn ya da babanın yaptığında bir yanlışlık olmadığını düşünüyorlar :/ bence 2. Seçenek, e öyleyse de güncel ekininin bile tam kabul etmediği bir durum üzerinden ahlak pazarlamasına girmemelisin

Crazy is here

Yasaklı

Baba diyelim ki klanınıza yamuk yaptı, sizi sattı. Niye kalan bazı arkadaşlarınız baba klanına geçmek için 3 4 kişiden davet isteyip orada hesap kasmaya çalıştı?

Normalde biri sana hainlik yapınca kazanırsın kaybedersin o ayrı ama ortak bi tavır koyarsın. Ya babaya geçen hesaplar hayinnn ya da babanın yaptığında bir yanlışlık olmadığını düşünüyorlar :/ bence 2. Seçenek, e öyleyse de güncel ekininin bile tam kabul etmediği bir durum üzerinden ahlak pazarlamasına girmemelisin

Boşver Alperencim o arkadaş en son kaybedince tebrik edecekti ortalıktan kayboldu. Şaşırdık mı hayır kazansa forumu inletirdi. Ha ben bunu ilk defa yazıyorum ağlamasını görünce yazmadan edemedim. Görsen oyuncu ama hangi dünyada görürsem göreyim Dünya ortası 6 7 k multilerinden kastıgı hesapları barbara düsürüp topluyor. Başka esprisi olmadı olamaz da profil belli.

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Diğer insanların doğrusu beni ilgilendirmez. Diğer insanların yeterince önem vermemesi veya klanı benimsememesi kaynaklı bir durum olabilir. Kaldı ki klandaki herkes ekibim değil. Bizimle başlayan ve şuan babada oynayan bir arkadaşım da yok bildiğim kadarıyla kim onlar aydınlatır mısın? zaten dünyada emek verilmiyor bayrak kasılan bir dünya, birisine de içerleyip niye oynuyorsun demeyi mantıklı bulmuyorum herkes nasıl mutlu hissediyorsa öyle yapabilir. Sen kendine yapılsa itiraz edeceğin bir şeyi şimdi meşrulaştırmaya çalışıyorsun hala nasıl bir bağlantı kurdun olaylar arasında çözemedim ama neyse sonuç olarak savaş vermediğin bir dünyada kimseyi tokatladığını iddia edemezsin

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Boşver Alperencim o arkadaş en son kaybedince tebrik edecekti ortalıktan kayboldu. Şaşırdık mı hayır kazansa forumu inletirdi. Ha ben bunu ilk defa yazıyorum ağlamasını görünce yazmadan edemedim. Görsen oyuncu ama hangi dünyada görürsem göreyim Dünya ortası 6 7 k multilerinden kastıgı hesapları barbara düsürüp topluyor. Başka esprisi olmadı olamaz da profil belli.

Sen kimsin tam olarak ? ederin ne kadar da tebrik edeyim seni.Arkadan vurup kazandınız bide tebrik bekliyorsun insanda biraz utanma olur diyeceğim de duyar kasıyodun o zamanlar kaybetsen duyara devam edecektin kalleşlikle kazanınca aslan olursun böyle.Denk gelirsek bir gün anlarsın oyunculuğumu muhtemelen reel hayatın yoğunlaşır

**crixus**

Casus

Kimmiş o arkadaşlar isim verebilir misin? Hatırladığım ulluhh hesabı başkada varsa hatırlamıyorum, muhtemelen arkadaşları vardı mis limiti ile orada takılıp bayrak kasacaktı.

Şimdi sana gelince forumda oynadığın kadar oyunda oynasan kimsenin dikkatini çekmeyecekte, tek opta paket olmuşsunuz. Eslnin bu kadar konuşupta oyunda icraat gösterememesine şaşırmadım doğrusu. Her girdiğini dünyada yancı olarak takılıp ilk ciddi savaşında tokat yiyen bir klanın savaşı olarak bakılmıştır.

Konu çokta dağılmasın, @rize53 başarılar canım :)

Musluk*

Yasaklı
Sen kimsin tam olarak ? ederin ne kadar da tebrik edeyim seni.Arkadan vurup kazandınız bide tebrik bekliyorsun insanda biraz utanma olur diyeceğim de duyar kasıyodun o zamanlar kaybetsen duyara devam edecektin kalleşlikle kazanınca aslan olursun böyle.Denk gelirsek bir gün anlarsın oyunculuğumu muhtemelen reel hayatın yoğunlaşır
Hacı yanlış anlama da sürekli içimizden hesap satın almaya calısan sizdiniz ya kalleşlikten bahsetme burada :D son ana kadar içimizden hesap kovaladınız gelip simdi kalleşlik falan diyorsun baya komik

Crazy is here

Yasaklı
Hacı yanlış anlama da sürekli içimizden hesap satın almaya calısan sizdiniz ya kalleşlikten bahsetme burada :D son ana kadar içimizden hesap kovaladınız gelip simdi kalleşlik falan diyorsun baya komik

Boşver kanka onunla muhatap değilken bile gelir atlar postuna sonra da susar aradan böyle zaman gecince cıkarır kafasını :) Dünkü cocuk işte.

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Ya kardeşim sen 50 de köylerini rakip klana(bize) salıp dünyadan giden karakter değil misin? Dünkü çocukmuş siz kimsiniz? İcraatın ne bu zamana kadar